Uwaga przeterminowane produkty w stokrotce

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 13:34

Zwracajcie uwagę na datę wczoraj robiłam zakupy w stokrotce często jest tak ze mało kiedy zwracam uwagę na ważność wczoraj tak właśnie było kupiłam dwa wafelki princessa mleczna w niebieskim opakowaniu bo akurat była promocja nie mylmy tego z przeceną no to jak promocja to biorę jak większość społeczeństwa w tych czasach przyjechałam do domu no i po czasie coś by zjadł słodkiego to otwieram wafelka i jakby nie zmieniony blady kolor ciemnej czekolady i smak to dalej bym nie wiedziała tylko zjadła i że jest po terminie bo jak mówiłam rzadko kiedy zwracam uwagę choć powinno się za każdym razem ale cóż i wtedy popatrzyłam jednak na tą datę spożycia przed końcem która była do 08.2014 no i nic dziwnego ze smak i kolor wydał mi się dziwny nie wiem jaki powód tego ze tam były te wafelki po terminie może jeszcze są nie zauważenie czy nie sprawdzanie produktów przez sklepowe czy kto tam rządzi bo jakbym od razu zauważyła to bym im to powiedziała czy kierowniczce po cichu dla ich dobra :)
Więc drodzy warto sprawdzać datę ważności żeby nie być potem zdziwionym.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 14:02

Gość pisze:Zwracajcie uwagę na datę wczoraj robiłam zakupy w stokrotce często jest tak ze mało kiedy zwracam uwagę na ważność wczoraj tak właśnie było kupiłam dwa wafelki princessa mleczna w niebieskim opakowaniu bo akurat była promocja nie mylmy tego z przeceną no to jak promocja to biorę jak większość społeczeństwa w tych czasach przyjechałam do domu no i po czasie coś by zjadł słodkiego to otwieram wafelka i jakby nie zmieniony blady kolor ciemnej czekolady i smak to dalej bym nie wiedziała tylko zjadła i że jest po terminie bo jak mówiłam rzadko kiedy zwracam uwagę choć powinno się za każdym razem ale cóż i wtedy popatrzyłam jednak na tą datę spożycia przed końcem która była do 08.2014 no i nic dziwnego ze smak i kolor wydał mi się dziwny nie wiem jaki powód tego ze tam były te wafelki po terminie może jeszcze są nie zauważenie czy nie sprawdzanie produktów przez sklepowe czy kto tam rządzi bo jakbym od razu zauważyła to bym im to powiedziała czy kierowniczce po cichu dla ich dobra :)
Więc drodzy warto sprawdzać datę ważności żeby nie być potem zdziwionym.


ja kupiłem w piątek sałatę która była cała zgniła w środku a nie chciało mi się już lecieć po południu wymieniać to odpuściłem ale na pewno już tam zakupów nie zrobię
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 14:27

na przeterminowane produkty trzeba zwracac uwage wszedzie, no moze poza biedra, ktora ma taki "spust" , ze codziennie pewnie dokladaja swieze i o przeterminowaniu nie ma mowy
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 15:19

Gość pisze:Zwracajcie uwagę na datę wczoraj robiłam zakupy w stokrotce często jest tak ze mało kiedy zwracam uwagę na ważność wczoraj tak właśnie było kupiłam dwa wafelki princessa mleczna w niebieskim opakowaniu bo akurat była promocja nie mylmy tego z przeceną no to jak promocja to biorę jak większość społeczeństwa w tych czasach przyjechałam do domu no i po czasie coś by zjadł słodkiego to otwieram wafelka i jakby nie zmieniony blady kolor ciemnej czekolady i smak to dalej bym nie wiedziała tylko zjadła i że jest po terminie bo jak mówiłam rzadko kiedy zwracam uwagę choć powinno się za każdym razem ale cóż i wtedy popatrzyłam jednak na tą datę spożycia przed końcem która była do 08.2014 no i nic dziwnego ze smak i kolor wydał mi się dziwny nie wiem jaki powód tego ze tam były te wafelki po terminie może jeszcze są nie zauważenie czy nie sprawdzanie produktów przez sklepowe czy kto tam rządzi bo jakbym od razu zauważyła to bym im to powiedziała czy kierowniczce po cichu dla ich dobra :)
Więc drodzy warto sprawdzać datę ważności żeby nie być potem zdziwionym.

no właśnie i w końcu za to się płaci z własnej kieszeni i to nie mało ale czy tam nie ma nikogo żeby pilnował porządku tak samo z koszykami ochroniarze albo ich nie ma albo gadają sobie z kim sie da a koszyków nie ma przy wejściu jak to często sie zdarza że muszę iść sama aż pod kasę :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 16:09

zrozumcie w końcu że przy dużym asortymencie jakim jest sporzywka zawsze trafi się towar przeterminowany predzej czy później gdyż nawet dbając o to by do tego nie dochodziło zostawia się towar z małą ilością dni do końca warznosci a potem gdy towar traci wazność zanim zostanie wymieniony to chwilke może potrwac bo nie tylko tym ekspedientki sie zajmuja,monitorujac jedną cześć sklepu na drugim końcu towar ktoś może kupic towar któremu wyszedł wczoraj termin
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 16:16

Gość pisze:zrozumcie w końcu że przy dużym asortymencie jakim jest sporzywka zawsze trafi się towar przeterminowany predzej czy później gdyż nawet dbając o to by do tego nie dochodziło zostawia się towar z małą ilością dni do końca warznosci a potem gdy towar traci wazność zanim zostanie wymieniony to chwilke może potrwac bo nie tylko tym ekspedientki sie zajmuja,monitorujac jedną cześć sklepu na drugim końcu towar ktoś może kupic towar któremu wyszedł wczoraj termin


w pierwszym poście chodziło o promocję PRZETERMINOWANEGO towaru , wiedział właściciel i ekspedientki co sprzedają , to był towar dla świń na paszę . Odnieś się oszuście do pierwszego postu
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 16:58

Gość pisze:
Gość pisze:zrozumcie w końcu że przy dużym asortymencie jakim jest sporzywka zawsze trafi się towar przeterminowany predzej czy później gdyż nawet dbając o to by do tego nie dochodziło zostawia się towar z małą ilością dni do końca warznosci a potem gdy towar traci wazność zanim zostanie wymieniony to chwilke może potrwac bo nie tylko tym ekspedientki sie zajmuja,monitorujac jedną cześć sklepu na drugim końcu towar ktoś może kupic towar któremu wyszedł wczoraj termin


w pierwszym poście chodziło o promocję PRZETERMINOWANEGO towaru , wiedział właściciel i ekspedientki co sprzedają , to był towar dla świń na paszę . Odnieś się oszuście do pierwszego postu




oszust to cie zrobił-to że promocja akurat trwała na taki produkt nie znaczy że była odrazu sprawdzana data wazności produktu a tylko zmiana cenówki i wekspowanie napisem ,,promocja,, takie rzeczy jak wazność towaru sprawdza sie samemu nie miej pretensji do kogoś kto akurat nie dopatrzył sie upływu terminu.Kazdy sie myli nawet sprzedawca może popełnić błąd wiec radze sprawdzac produkty bo wkońcu to ty je sporzywasz a nie handlarz.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 17:17

jak naślę sanepid to inaczej będziesz śpiewał , złoddzieju
Na górę

Postautor: marcin_rom » 20 paź 2014, o 17:41

Morał z te go wychodzi, że trzeba sprawdzać z jakim terminem się kupuje żywność
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 17:48

popatrz na przepisy , prawo mówi że do właściciela sklepu należy kontrola tego co sprzedaje .Konsument ma zawsze dostać DOBRY towar . Jak nie ogarnia sklepy to za łopatę i szamba kopać
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 20:30

Gość pisze:
Gość pisze:kspedientki co sprzedają , to był towar dla świń na paszę . Odnieś się oszuście do pierwszego postu




oszust to cie zrobił-to że promocja akurat trwała na taki produkt nie znaczy że była odrazu sprawdzana data wazności produktu a tylko zmiana cenówki i wekspowanie napisem ,,promocja,, takie rzeczy jak wazność towaru sprawdza sie samemu nie miej pretensji do kogoś kto akurat nie dopatrzył sie upływu terminu.Kazdy sie myli nawet sprzedawca może popełnić błąd wiec radze sprawdzac produkty bo wkońcu to ty je sporzywasz a nie handlarz.



Proszę poczytać jest to bardzo łatwe wystarczy poinformować kogo trzeba i problem z głowy.

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Na górę

Postautor: Iza » 20 paź 2014, o 23:43

Tak , właściciel ma to gdzieś, oberwie sie kobietom tam pracujacym. Kierowniczka ta co wróciła z urlopu da popalic sprzedawczyniom. Tam jest totalny wyzysk i ponoć na zwolnieniu jak się jest chorobowym to po pracy. Nie ma facetów do skrzynek i towaru, wszystko robią same za 1300zł . Tu trzeba by sprawdzić ilosc godzin pracy i po pracy jak muszą zostawać . Widać kiedy wychodzą w nocy i nastepnego dnia te same pracują.
Na górę

Postautor: miki2343 » 21 paź 2014, o 08:57

ok spoko można nie zauwarzyc jak towar ma kilka dni po terminie lub zbliża sie jego koniec ale nie 2 MIESIACE!!! bardzo dobrze wiedzieli co sprzedaja. A już nie mówiac o wędlinach i kiełbasach z białym nalotem!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 09:46

sklep duży czy mały nie powinno być rzeczy przeterminowanych to jedzą ludzie nie zwierzęta no niestety i nie ma na to żadnego wytłumaczenia a jak nie wyrabiacie się ze sprawdzaniem towaru bo za mało ludzi nie ma komu to przyjmijcie osobę która tylko tego będzie pilnować czyli dat na produktach i bez problemu po co ludziom wciskać kit że to czy tamto a najlepiej to tak wyszło wafelki na promocji zawieruszyły sie z data po terminie :?: dobre przecenę bym jeszcze zrozumiała ale na promocji wiecie co to oznacza ciekawe kiedy sanepid był w tym sklepie
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 10:01

miki2343 pisze:ok spoko można nie zauwarzyc jak towar ma kilka dni po terminie lub zbliża sie jego koniec ale nie 2 MIESIACE!!! bardzo dobrze wiedzieli co sprzedaja. A już nie mówiac o wędlinach i kiełbasach z białym nalotem!!!

to prawda czasem zastanawiam się ile leży ta wędlina z tym białym nalotem fuuuu normalnie widać gołym okiem że oni tego nie widzą i nie zabiorą :?: dziwne czy w ogóle tam ktoś pilnuje porządku
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”