serial WATAHA

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: mir » 29 paź 2014, o 12:44

Witam, mam prośbę do forumowiczów czy ktoś może mi pomóc znaleźć w internecie serial WATAHA, to nowy serial o Straży Granicznej w Bieszczadach, kiedyś tam służyłem i chciałbym to obejrzeć nie mam HBO, mam trochę lat i nie jestem tak na bieżąco z szukaniem w internecie, z góry dziękuję.
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 13:46

mir pisze:Witam, mam prośbę do forumowiczów czy ktoś może mi pomóc znaleźć w internecie serial WATAHA, to nowy serial o Straży Granicznej w Bieszczadach, kiedyś tam służyłem i chciałbym to obejrzeć nie mam HBO, mam trochę lat i nie jestem tak na bieżąco z szukaniem w internecie, z góry dziękuję.

Wpisz na GOOGLE (zalukaj.pl) otworzy się strona wybierz seriale pokażą się wszystkie powoli przesówaj w dół i szukaj na pewno będzie - poruszający serial nigdy nie odróżniałem celnika od strażnika do puki nie obejrzałem tego serialu nie miałem pojęcia, że tak poruszające sceny odbywają się w sumie tak blisko nas, straszne co się tam dzieje najgorzej szkoda tych dzieci. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 13:55

myślałem że takie coś jedynie spotykane jest w zacofanych krajach trzeciego świata, żeby w XXI wieku w cywilizowanym kraju jakim jest Ukraina i Polsce od 2004 w Unii, straszne rzeczy!!!
Na górę


Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 18:07

naprawdę, aż coś się robi jak patrzy się na krzywdę i obojętność przewodników wobec tych ludzi
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 18:35

hola hola,
ludzie nie zapędzajcie się tak. To że w filmie są przedstawione tak dramatyczne sceny to takie sytuacje nie mają miejsca w Bieszczadach. Nielegalne przekraczanie granic występuję, ale nie wybuchają jeszcze strażnice SG i nie dochodzi do tak spektakularnych egzekucji na ludziach.
Więc teksty w stylu "nie miałem pojęcia, że tak poruszające sceny odbywają się w sumie tak blisko nas, straszne co się tam dzieje najgorzej szkoda tych dzieci" są dalece od rzeczywistości.
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 19:42

Ludzie, a wierzycie, że Szyc operuje pacjentów po godzinach?
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 20:52

Gość pisze:hola hola,
ludzie nie zapędzajcie się tak. To że w filmie są przedstawione tak dramatyczne sceny to takie sytuacje nie mają miejsca w Bieszczadach. Nielegalne przekraczanie granic występuję, ale nie wybuchają jeszcze strażnice SG i nie dochodzi do tak spektakularnych egzekucji na ludziach.
Więc teksty w stylu "nie miałem pojęcia, że tak poruszające sceny odbywają się w sumie tak blisko nas, straszne co się tam dzieje najgorzej szkoda tych dzieci" są dalece od rzeczywistości.

wiadoma rzecz, że dziś bez krwi, płaczu i agresji nie ma filmu czy serialu oglądalności musi być w końcu serial nie robi się charytatywnie, robi się po to żeby zarobić. Tu chodzi o to, że problem istnieje i dopiero ten serial, w trochę sensacyjny sposób to pokazał Straż Graniczną ludzie w końcu przestaną pograniczników mylić z Celnikami, są imigranci i cała otoczka strasznego procederu, serial całkiem do przyjęcia.
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 22:42

zapytał jakiś emerytowany pogranicznik o jakiś serial i kręcicie temat bez potrzeby, mało seriali o policji, celnikach, itp. kolejny serial o pogranicznikach w i wielkie halo :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2014, o 10:33

konkretny polecam!!!
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2014, o 17:17

dobry serial. na pewno daleko mu do prawdy, ale ogląda się bardzo dobrze. HBO nie zawodzi
Na górę

Postautor: heban » 30 paź 2014, o 17:21

dobry serial. na pewno daleko mu do prawdy, ale ogląda się bardzo dobrze. HBO nie zawodzi
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2014, o 18:40

heban pisze:dobry serial. na pewno daleko mu do prawdy, ale ogląda się bardzo dobrze. HBO nie zawodzi

skąd wiesz, że daleko do prawdy służyłeś w Bieszczadach jeśli nie to skąd możesz wiedzieć jaka jest prawda wiadomo pewne sceny przesłodzone zmieniły się mundury, sprzęt ale idea służby, pewne zasady i duch służby w lasach Bieszczad ten sam!!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2014, o 22:30

spoko serial
Na górę

Postautor: maxmix » 2 lis 2014, o 08:55

Ludzie mnie zaskakują ale to i dobrze, jak można mylic sg z sc.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”