UWAGA! Trefne telefony na gen. Andersa 3 Mobil Media

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 lis 2014, o 13:30

Kupiłem ostatnio tam nowy telefon komórkowy który sie popsuł po tygodniu użytkowania
Teraz czekam drugi tydzień na naprawę
Bo mają tyle telefonów że sie nie wyrabiają
Tak to jest jak sie sprzedaje szajs
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2014, o 14:05

Nowy telefon
Podziałał tydzień
Teraz czekam drugi tydzień aż wyślą go z Zamościa bo szef nie ma czasu go odesłać
Widocznie ma kupę innych podróbek do rozesłania
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2014, o 14:50

Gość pisze:Nowy telefon
Podziałał tydzień
Teraz czekam drugi tydzień aż wyślą go z Zamościa bo szef nie ma czasu go odesłać
Widocznie ma kupę innych podróbek do rozesłania


potwierdzam !!!!!tez kupiłem tam telefon i to dosc drogi po miesiacu oddałem do naprawy , wrocil po 2 tygodniach z taka sama usterka -zastananawiam sie czy wogole był naprawiany ja tez nie jestem konkurencja ale jak ktos buble sprzedaje to niestety ponosi konsekwencje takiej dzialalnosci i dziwi sie , ze go potem opisuja
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2014, o 15:19

Pytanie może trochę z innej beczki, a jakie tam sprzedają telefony nowe ale jakichś mało popularnych marek, czy też używane ale dość popularne. Pytam z czystej ciekawości bo nigdy tam nie byłem.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2014, o 15:26

Gość pisze:
Gość pisze:Nowy telefon
Podziałał tydzień
Teraz czekam drugi tydzień aż wyślą go z Zamościa bo szef nie ma czasu go odesłać
Widocznie ma kupę innych podróbek do rozesłania


potwierdzam !!!!!tez kupiłem tam telefon i to dosc drogi po miesiacu oddałem do naprawy , wrocil po 2 tygodniach z taka sama usterka -zastananawiam sie czy wogole był naprawiany ja tez nie jestem konkurencja ale jak ktos buble sprzedaje to niestety ponosi konsekwencje takiej dzialalnosci i dziwi sie , ze go potem opisuja

prosze nie podszywac sie pod wpisy , ten wpis identyczny był dokonany 2 pazdziernika i chodziło o inny punkt , a nie dzisiaj -KOLEGO UWAZAJ BO CI ZROBIE KOŁO D..Y!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2014, o 15:54

Gość pisze:
Gość pisze:Nowy telefon
Podziałał tydzień
Teraz czekam drugi tydzień aż wyślą go z Zamościa bo szef nie ma czasu go odesłać
Widocznie ma kupę innych podróbek do rozesłania


potwierdzam !!!!!tez kupiłem tam telefon i to dosc drogi po miesiacu oddałem do naprawy , wrocil po 2 tygodniach z taka sama usterka -zastananawiam sie czy wogole był naprawiany ja tez nie jestem konkurencja ale jak ktos buble sprzedaje to niestety ponosi konsekwencje takiej dzialalnosci i dziwi sie , ze go potem opisuja

Zgłaszam ten fakt na policje, moze ktos nauczy gówniarza, ze podszywanie sie pod kogoś jest karalne
; mój wpis 2 pazdziernika(autentyczny), dzisiejszy -podstawiony przez kogoś













9
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2014, o 16:18

No i po powyższym wpisie widać jak małolaty bawią się i zakładają nowe tematy mijające się z prawdą.Mądry nawet nie będzie czytal tylko machnie ręką,natomiast głupi się cieszy i myśli ,że mu się udało a tu taka niespodzianka :shock: po nauczce zastanowi sie 99razy zanim 1 raz cos napisze
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2014, o 16:26

Z tego co widac poprzedni temat jak i ten prowadził jeden i ten sam idiota,budowa postów(pisał w słupku) sugerowała że to ta sama osoba pisze większość postów-dać debilom internety to będą jechać po wszystkich których nie lubią.Tylko czekać aż firma o której mowa zgłosi się do administratora strony o podanie wszelkich danych do wczęcia postępowania wyjasniającego opisywane sytuacje.Wszystie wpisy niepodparte dowodami można podciągnąć pod działanie na szkode co za tym idzie podlega to karze.Frajerstwo nie będzie wtedy takie cwane.Opisywanie że ktoś w zębach przyniósł kase w dodatku po wyroku sądu jest śmieszne
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 11:19

Jeżeli telefon był kupiony jako nowy to posiada gwarancje 2-letnią takie są wymogi - gwarantem jest firma produkująca dany telefon czyli nokia,samsung,lg itd , sklep tylko odsyła do do firmy która te telefony naprawia dla tych firm i nie ponosi odpowiedzialności jak i na kiedy ten serwis zrobi czy też wymieni dany towar (jego obowiązkiem jest tylko odesłać do serwisu) ma na to ustawowe 14 dni robocze , ale z doświadczenia wiem że często się to wydłuża, co do używanego sprzęty to jest tak zwana rękojmia , ale jest to tylko dobra wola sprzedającego na jaki czas daje taką gwarancje na używki!
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 11:27

Gość pisze:Z tego co widac poprzedni temat jak i ten prowadził jeden i ten sam idiota,budowa postów(pisał w słupku) sugerowała że to ta sama osoba pisze większość postów-dać debilom internety to będą jechać po wszystkich których nie lubią.Tylko czekać aż firma o której mowa zgłosi się do administratora strony o podanie wszelkich danych do wczęcia postępowania wyjasniającego opisywane sytuacje.Wszystie wpisy niepodparte dowodami można podciągnąć pod działanie na szkode co za tym idzie podlega to karze.Frajerstwo nie będzie wtedy takie cwane.Opisywanie że ktoś w zębach przyniósł kase w dodatku po wyroku sądu jest śmieszne



Widocznie ktoś sie wkórzył
A z drugiej strony sie nie dziwie, takie przekręty robić

wszczęcie postępowania? wolność słowa baranie jest

Co prawda nie wiem kto to pisze ale skoro pieniądze wywala sie w błoto to może pomyśl zanim wpiszesz komentarz

Taki bogaty jesteś to rozdawaj pieniądze biednym

Osobiście uważam że fakt troche przeginka z tymi postami ale jak inaczej sie nie da
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 12:03

Gość pisze:Z tego co widac poprzedni temat jak i ten prowadził jeden i ten sam idiota,budowa postów(pisał w słupku) sugerowała że to ta sama osoba pisze większość postów-dać debilom internety to będą jechać po wszystkich których nie lubią.Tylko czekać aż firma o której mowa zgłosi się do administratora strony o podanie wszelkich danych do wczęcia postępowania wyjasniającego opisywane sytuacje.Wszystie wpisy niepodparte dowodami można podciągnąć pod działanie na szkode co za tym idzie podlega to karze.Frajerstwo nie będzie wtedy takie cwane.Opisywanie że ktoś w zębach przyniósł kase w dodatku po wyroku sądu jest śmieszne



Oooo, to chyba właściciel :)
posty to pikuś
czytałeś tygodnik :)
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 15:21

Gość pisze:
Gość pisze:Z tego co widac poprzedni temat jak i ten prowadził jeden i ten sam idiota,budowa postów(pisał w słupku) sugerowała że to ta sama osoba pisze większość postów-dać debilom internety to będą jechać po wszystkich których nie lubią.Tylko czekać aż firma o której mowa zgłosi się do administratora strony o podanie wszelkich danych do wczęcia postępowania wyjasniającego opisywane sytuacje.Wszystie wpisy niepodparte dowodami można podciągnąć pod działanie na szkode co za tym idzie podlega to karze.Frajerstwo nie będzie wtedy takie cwane.Opisywanie że ktoś w zębach przyniósł kase w dodatku po wyroku sądu jest śmieszne



Oooo, to chyba właściciel :)
posty to pikuś
czytałeś tygodnik :)



Czytam te durnoty i tak myślę a sprawdze tygodnik,akurat składa się tak że mam tygdinik z przed tygodnia 29.10 do 04-11 i zakupiłem dziś nowy tj. 5-11 2014 i przewertowałem dwa wydania i nie znalazłem żadnego artykułu na opisywany temat.Nie jestem włascielem ani pracownikiem tej firmy.Wszystko wskazuje na to że osoba pisząca posty nie ważne co będzie pisać chce by temat żył i miał jak najwięcej wyświetlen
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2014, o 20:03

Dzisiaj w Dzień Dobry tvn była bardzo ciekawa rozmowa właśnie na temat hejterów,równiez tych którzy wyrażają swoje zdanie często nie prawdziwe na forach.Myslę ze po obejrzeniu nie jedna osoba zastanowiła by się 15 razy za nim coś napisze publicznie,bo wiedziała by jakie może ponieść konsekwencje.Jestem za tym żeby wpisy obrażające,robiące antyreklamę zgłaszać na policje,czy chociażby do prokuratury o ustalenie danych.Ktoś ma problem bo sklep nie fajny,zła obsługa,zły fryzjer,nie dobre jedzenie itp idz i powiedz to do właściciela a nie publicznie tylko po to żeby kogoś opluć anonimowo.to nie zaszkodzi nikomu,tylko właśnie jesli już to tym anonimowym krytykom,którzy jeśli juz sprawa trafi do sądu nawet nie potrafią się w rozsądny sposób wytłumaczyć...
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2014, o 08:23

Ale wy wszyscy jesteście mądrzy a prostej rzeczy nie potraficie zrobić

Przecież wystarczy że admin zablokuje komputer z którego wychodzą posty
Choć według mnie pewnie pisze z miejsc z dostępem do internetu
Nikt nie jest na tyle głupi by pisać posty z domu

Ale tak patrząc z grubsza to nic tu wielkiego sie nie dzieje

Opinia publiczna i tyle, nikt na nikogo nie bluźni ani sie nie odgraża

Pewnie było tak, kupił tą nieszczęsną komórkę, ta mu przestałą działać, chciał wymienić, nie, chciał zwrot kasy,
też nie, sprzedawca go wyśmiał więc się wyżywa na portalu

A tam te wymysły wasze o tfn i inne bajeczki co można a nie można to puste gadanie niestety
Ale pewnie o tym wiecie
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2014, o 11:07

Skończcie już ten temat ileż to wałkować można
Sprzedawca przekroczył swoje uprawnienia, tak?
Zostało to opisane w gazecie, tak?
To ktos sie tym zainteresuje i własciciel dostanie po tyłku
tak?
tak
więc już skończcie bo to jak zacięta płyta
w kółko i w kółko
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”