Bazar obok galerii przeniesiony

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: bibibi » 20 lis 2014, o 12:29

Chciałbym poinformować, że budki które stały od wielu lat obok Galerii Rynek zostały przeniesione na ulicę Kościuszki obok Gamy. Na ich miejscu ma powstać coś nowego co pewnie i tak okaże się niewypałem, bo w jaki sposób można udoskonalić Tomaszow? :>
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 12:46

Czytałam na intetnecie ze maja dobudowywac do galerii .Maja tam byc sklepy bary i krengielnia i cos jeszcze ma byc parking poidziemny. Wkoncu cos drga w tym naszym tomaszowie,park tez ma byc przebudowany .I fajnie :-) 23
Na górę

Postautor: Kalinqqa » 20 lis 2014, o 13:00

taa ekstra. kregielnia by sie przydala, ale po co jakies inne sklepy, parking podziemny? Na sieciowki male miasto nie dostanie pozwolenia, parking kompletnie zbędny, kino jest w Zamościu i by się tu nie przyjęło. Takie jest moje zdanie. Pewnie z ludzi którzy mieli te budki obok galerii mialby lepszty zysk niz za te kombinacje. Ah ten pan P
Na górę

Postautor: abc » 20 lis 2014, o 13:48

Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 14:36

Kalinqqa pisze:taa ekstra. kregielnia by sie przydala, ale po co jakies inne sklepy, parking podziemny? Na sieciowki male miasto nie dostanie pozwolenia, parking kompletnie zbędny, kino jest w Zamościu i by się tu nie przyjęło. Takie jest moje zdanie. Pewnie z ludzi którzy mieli te budki obok galerii mialby lepszty zysk niz za te kombinacje. Ah ten pan P


czyli co najlepiej zaorać a potem pieydolić, że nic tu nie ma? taka mentalność pseudomieszczan tomaszowian. Nic nie robią - ŹLE coś zrobią - JESZCZE GORZEJ

a ida twoim tokiem myślenia w Zamościu są salony fryzjerskie, więc te w Tomaszowie trzeba zamknąć i zlikwidować?
Na górę

Postautor: subaru » 20 lis 2014, o 15:35

Kalinqqa pisze:taa ekstra. kregielnia by sie przydala, ale po co jakies inne sklepy, parking podziemny? Na sieciowki male miasto nie dostanie pozwolenia, parking kompletnie zbędny, kino jest w Zamościu i by się tu nie przyjęło. Takie jest moje zdanie. Pewnie z ludzi którzy mieli te budki obok galerii mialby lepszty zysk niz za te kombinacje. Ah ten pan P


Ja sądzę, że era " Budek" powoli winna się zamykać. I pomysł Galerii jest super.
A to że " kino jest w Zamościu " to jak przedmówca pisał i " fryzjer jest tam ". Ja mieszkam w centrum Tomaszowa i takie rozwiązanie bardzo podoba mi się.
Ta strefa budek na dole przy T. Kościuszki też powinna zniknąć bo będzie kontrastować z Galerią i w przyszłości z Nowym Zielonym Rynkiem.
A malkontenci też powinni wyjechać z Tomaszowa albo przynajmniej wyprowadzić sie na Parcele lub koszary.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 15:42

No i proszę, dobrze że wybraliśmy Żukoskiego bo już buduje nam atrakcyjną galerię przy Traugutta i nową przy Lwowskiej. Ale super burmiszcz.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 15:59

subaru pisze:
Kalinqqa pisze:taa ekstra. kregielnia by sie przydala, ale po co jakies inne sklepy, parking podziemny? Na sieciowki male miasto nie dostanie pozwolenia, parking kompletnie zbędny, kino jest w Zamościu i by się tu nie przyjęło. Takie jest moje zdanie. Pewnie z ludzi którzy mieli te budki obok galerii mialby lepszty zysk niz za te kombinacje. Ah ten pan P


Ja sądzę, że era " Budek" powoli winna się zamykać. I pomysł Galerii jest super.
A to że " kino jest w Zamościu " to jak przedmówca pisał i " fryzjer jest tam ". Ja mieszkam w centrum Tomaszowa i takie rozwiązanie bardzo podoba mi się.
Ta strefa budek na dole przy T. Kościuszki też powinna zniknąć bo będzie kontrastować z Galerią i w przyszłości z Nowym Zielonym Rynkiem.
A malkontenci też powinni wyjechać z Tomaszowa albo przynajmniej wyprowadzić sie na Parcele lub koszary.




Taaa niech budki znikną może do tego pozamykac wszystkie inne sklepy na mieście i wtedy ,,państwo miastowi,, będą ruch....i w d..pę przez przedsiębiorców(biznesmenów) jak nie cenami za towar to wypłatami za prace!Polski rynek opiera się na małych i średnich biznesach tak więc jeżeli zlikwidujemy wszystko inne i pozostawimy dyskonty zobaczycie jak będzie cienko w tym tomaszowie!Budki dają prace jak i robią konkurencje a co za tym idzie korzystamy my wszyscy jako kupujący.Skoro coś ci nie kontrastuje to nie chadzaj tamtendy.Nie mam nic przeciwko budowie ale takie głupie gadanie że niech likwidują bo to źle wygląda mnie irytuje-skoro miasto pozwala na postawienie budek to może zapewnić tez jakieś alternatywne rozwiązanie i postawic jakiś pawilon który będzie sie ładnie komponował z urbanistyką miasta bo likwidacja miejsc pracy nie jest dobrym rozwiązaniem.W galeri pewnie nie znajdziesz takich rzeczy jak na tym targu tzn: pościeli,tańszych garnitórów itd. Porównaj ceny jakie są po galeriach czy to w Tomaszowie czy Zamościu i wtedy zobaczysz różnice,część osób chodzi kupuje w galeriach ale część kupuje na targu czy budkach bo tam jest taniej.A powracając do twego ,,gustu,, idź zapytaj władz miasta czego wiedząc o rozbudowie gallerii nie postarali się zmienic zagospodarowania przestrzennego pobliskiego rejonu żeby to wszystko ładnie skomponować w jednolitą całość
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 16:14

subaru pisze:
Kalinqqa pisze:taa ekstra. kregielnia by sie przydala, ale po co jakies inne sklepy, parking podziemny? Na sieciowki male miasto nie dostanie pozwolenia, parking kompletnie zbędny, kino jest w Zamościu i by się tu nie przyjęło. Takie jest moje zdanie. Pewnie z ludzi którzy mieli te budki obok galerii mialby lepszty zysk niz za te kombinacje. Ah ten pan P


Ja sądzę, że era " Budek" powoli winna się zamykać. I pomysł Galerii jest super.
A to że " kino jest w Zamościu " to jak przedmówca pisał i " fryzjer jest tam ". Ja mieszkam w centrum Tomaszowa i takie rozwiązanie bardzo podoba mi się.
Ta strefa budek na dole przy T. Kościuszki też powinna zniknąć bo będzie kontrastować z Galerią i w przyszłości z Nowym Zielonym Rynkiem.
A malkontenci też powinni wyjechać z Tomaszowa albo przynajmniej wyprowadzić sie na Parcele lub koszary.



Eeee, a co masz do Parcel. Nie obrażaj ludzi. Malkontenci, to większość mieszkańców naszego miasta, również w centrum.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 16:21

subaru pisze:
Ja sądzę, że era " Budek" powoli winna się zamykać. I pomysł Galerii jest super.
A to że " kino jest w Zamościu " to jak przedmówca pisał i " fryzjer jest tam ". Ja mieszkam w centrum Tomaszowa i takie rozwiązanie bardzo podoba mi się.
Ta strefa budek na dole przy T. Kościuszki też powinna zniknąć bo będzie kontrastować z Galerią i w przyszłości z Nowym Zielonym Rynkiem.
A malkontenci też powinni wyjechać z Tomaszowa albo przynajmniej wyprowadzić sie na Parcele lub koszary.

Co masz MIASTOWY do ludzi z Parcel i Koszar ?
Tam ludzie mają działki, domy ogrody i o to wszystko dbają a Ty pewnie mieszkasz w bloku i jesteś z Dziada Pradziada Tomaszowianinem który nic nie potrafi chyba że siedzieć cały dzień przed telewizorem lub komputerem i "pierdziec" w stołek.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 17:22

przedstaw się gościu i przyjdź na koszary lub parcele
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 17:44

Ja sądzę, że era " Budek" powoli winna się zamykać. I pomysł Galerii jest super.
A to że " kino jest w Zamościu " to jak przedmówca pisał i " fryzjer jest tam ". Ja mieszkam w centrum Tomaszowa i takie rozwiązanie bardzo podoba mi się.
Ta strefa budek na dole przy T. Kościuszki też powinna zniknąć bo będzie kontrastować z Galerią i w przyszłości z Nowym Zielonym Rynkiem.
A malkontenci też powinni wyjechać z Tomaszowa albo przynajmniej wyprowadzić sie na Parcele lub koszary.[/quote]



Taaa...
Nie wiem czy biskupin bdzie pasować do tej galerii.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 18:52

kino jest i nie ma sensu robienia drugiego ale kregielnia w mieście to przyda się
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 21:41

Gość pisze:kino jest i nie ma sensu robienia drugiego ale kregielnia w mieście to przyda się

jesli beda takie ceny jak u ,,ANTKA" 40ZŁ za tak krotk czas to nie wiem ile osób tam zagosci
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 22:31

Kręgielnia w galerii będzie,prowadzona w systemi sieciowym,cenowo będzie napewno konkurencyjna.W systemie sieciowym będzie prowadzony rownież fitness club.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”