Gdzie najlepiej zrobić komunię?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: ania » 23 lis 2014, o 14:21

Witam mam pytanie gdzie najlepiej i w miarę nie drogo zorganizować komunię na jakieś 30 osób? Chodzi mi o w miarę niedrogą gościnę dla rodziny, kameralnie bez przepychu przesadnego, taką z nie najwyższej półki. Jaki lokal u nas polecacie? Zastanawiam się również czy nie lepiej zamówić katering orientuje się ktoś w jakich kosztach to się mieści?. Proszę o pomoc
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 14:24

Wybor jest wielki ale wszedzie juz chyba zajete
Na górę

Postautor: n11k » 23 lis 2014, o 14:29

ania pisze:Witam mam pytanie gdzie najlepiej i w miarę nie drogo zorganizować komunię na jakieś 30 osób? Chodzi mi o w miarę niedrogą gościnę dla rodziny, kameralnie bez przepychu przesadnego, taką z nie najwyższej półki. Jaki lokal u nas polecacie? Zastanawiam się również czy nie lepiej zamówić katering orientuje się ktoś w jakich kosztach to się mieści?. Proszę o pomoc


w Roztoczu
Na górę

Postautor: ania » 23 lis 2014, o 14:39

Może jeszcze znajdę gdzieś wolny lokal na 24 maja a orientujecie się w cenie za osobe
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 15:04

Na koncu Jozefowskiej 70 zl
Na górę

Postautor: JAN » 23 lis 2014, o 15:23

W TABASCO MIAŁAM KOMUNIĘ JEDZENIE ,WYSTRÓJ ,SPOKÓJ SUPER POLECAM
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 15:38

ja byłam na takiej komunii, gdzie była kucharka i było spoko tylko matka dziecka też pomagała wszystko ogarnąć
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 15:48

W domu w gronie rodziny.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 16:12

Gość pisze:W domu w gronie rodziny.

Racja.Przerwijcie wreszcie to szaleństwo.Cała ta otoczka przytłacza cay sens Komunii.Są tacy co kredyt biorą i nerwy tracą aby tylko się pokazać.PYtam kiedy Kosciół przywróci rownowagę,bo tylko on jest w stanie to uporządkować.
Na górę

Postautor: koko » 23 lis 2014, o 17:51

ania pisze:Witam mam pytanie gdzie najlepiej i w miarę nie drogo zorganizować komunię na jakieś 30 osób? Chodzi mi o w miarę niedrogą gościnę dla rodziny, kameralnie bez przepychu przesadnego, taką z nie najwyższej półki. Jaki lokal u nas polecacie? Zastanawiam się również czy nie lepiej zamówić katering orientuje się ktoś w jakich kosztach to się mieści?. Proszę o pomoc


o ile mi wiadomo komunia odbywa sie w kosciele - i to by bylo na tyle chyba, ze na wschodniej scianie jest inaczej a nie powinno bo tam wiadomo jaka partia zawsze wygrywa :-)
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 17:54

hmmm Komunie w kościele
a przyjęcie proponuję w Karczmie Siwa Dolina
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2014, o 08:35

W sercach.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2014, o 08:58

ania pisze:Witam mam pytanie gdzie najlepiej i w miarę nie drogo zorganizować komunię na jakieś 30 osób? Chodzi mi o w miarę niedrogą gościnę dla rodziny, kameralnie bez przepychu przesadnego, taką z nie najwyższej półki. Jaki lokal u nas polecacie? Zastanawiam się również czy nie lepiej zamówić katering orientuje się ktoś w jakich kosztach to się mieści?. Proszę o pomoc



najlepiej to w domu i skromnie, komunia to nie wesele w myśl zasady zastaw się a postaw się... krzywde dziecku tylko robisz...
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2014, o 14:45

mam tylko dwa pokoje i jak mam zrobić to przyjecie w domu -mądralo ?
Na górę

Postautor: koko » 24 lis 2014, o 15:44

Gość pisze:mam tylko dwa pokoje i jak mam zrobić to przyjecie w domu -mądralo ?

kup wieksze mieszkanie
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”