JAK TRAKTUJE SIĘ PIELĘGNIARKI W TOMASZOWSKIM SZPITALU ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 gru 2014, o 02:22

Tak jest skoro rządzi tym szpitalem ekipa od lat. Szkoda mi was dziewczyny, bo większość roboty to Wy tam robicie i jeszcze traktują jak ścierki, czyli tomaszowska norma.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2014, o 09:20

Niech Piguły nie narzekają,szcaególnie te,które mają dyżury w nocy,na niektórych oddziałach po godz. 23.00 śpią jak susły do 5-tej rano ,sam widzałem ten cyrk.
Na górę

Postautor: maria » 6 gru 2014, o 10:56

Na o nr 10 jest kilka miłych i pracowitych pielęgniarek np Teresa M myślę że z powołania.. :
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2014, o 13:47

Gość pisze:Pielęgniarki w tomaszowskim szpitalu traktuje się jak tanią siłę roboczą- maksymalne wymagania za minimalne pieniądze, służba panom lekarzom którzy nie znoszą niesubordynacji, nie wolno się odezwać ani broń Boże sprzeciwić, wolno za to znosić niemiłe uwagi, słowem PAN KAŻE a sługa musi, to wszystko za 1400 zł miesięcznie i niesprawiedliwie rozdzielane premie- ta dostanie a ta nie. Starałam się to napisać najdelikatniej jak tylko mogłam.

Popieram
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2014, o 10:54

Kiedy otwarcie SOR. ? Słyszałem, że brakuje pielęgniarek, nie pomogły nawet pielęgniarki z Lublina bo nędzną kasę proponują w Tomaszowie a swoje się olewa.
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2014, o 15:00

tak robią biby otwierają OIT z wielką pompą, bal w ANTKU a szaraki do pracy za darmo
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2014, o 18:29

Gość pisze:Niech Piguły nie narzekają,szcaególnie te,które mają dyżury w nocy,na niektórych oddziałach po godz. 23.00 śpią jak susły do 5-tej rano ,sam widzałem ten cyrk.


Skąd twoja taka wiedza, no chyba, że w tym ,,spaniu.. im towarzyszysz.
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2014, o 21:12

Gość pisze:tak robią biby otwierają OIT z wielką pompą, bal w ANTKU a szaraki do pracy za darmo

Taaa, ciekawe skąd pieniądze na bale bo przecież szpital tak ciężko przędzie że nie ma na podwyżki dla pielęgniarek, ale za to pensje lekarzy ratują honor szpitala :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2014, o 01:08

Ale relikwie ma święte. Kto z was nie glosowal na PiS? Ktopopiera takich kolelsi jak na K. i pan H.?
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2014, o 10:13

Gość pisze:Ale relikwie ma święte. Kto z was nie glosowal na PiS? Ktopopiera takich kolelsi jak na K. i pan H.?

Tak jest głosowały na pis to mają za swoje
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2014, o 22:10

a co ma pis do tego, chyba co poniektórzy za długo piastują ,,swoje,, stanowiska.
Na górę

Postautor: asdasdsa » 8 gru 2014, o 22:43

jaka praca taka placa
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2014, o 13:15

bardziej trafne jest jaka płaca taka praca
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2014, o 18:14

po macoszemu
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2014, o 18:16

jak sobie na to pozwalają żal mi ale jeszcze poczekajmy nie będzie komu pracować .to świetne panie .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”