JAK TRAKTUJE SIĘ PIELĘGNIARKI W TOMASZOWSKIM SZPITALU ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 9 gru 2014, o 18:19

dlaczego w ludziach tyle jest zawiści na pradę zarabiają nędzne grosze do dzisiejszych innych grup spolecznych.pozdrawiam wszystkie piel z tomaszowskiego grodu
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2014, o 20:51

Dobre pytanie ktoś zadał,trzeba zapytac wladze powiatu mają wszystko dobrze zobrazowane jak na zdjęciu RTG, ŻE JEST WSZYSTKO DOBRZE MAMY SIĘ DOBRZE,A RZECZYWISTOŚC JEST INNA .WSZYSCY TAK NARZEKAMY NA PIELĘGNIARKI WIĘC JEST WYJŚCIE ZWOLNIC PIELĘGNIARKI I WTEDY ZOBACZYMY JAK BĘDĄ FUNKCJONOWAŁY SZPITALE CZY KTOŚ Z ZEWNĄTRZ ZA TAKIE PIENIĄDZE PRZYJDZIE DO PRACY W TOMASZOWSKIM SZPITALU.
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2014, o 23:51

Ja pierwsza pójdę za te pieniądze,które dostają, opiekuję się starszą osobą i dostaję 5,50/godz.A ile dostają te tzw. ciężko pracujące:od 2500 wzwyż.chętnie się z nimi zamienię.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2014, o 00:11

Gość pisze:Ja pierwsza pójdę za te pieniądze,które dostają, opiekuję się starszą osobą i dostaję 5,50/godz.A ile dostają te tzw. ciężko pracujące:od 2500 wzwyż.chętnie się z nimi zamienię.

Nie złość się skarbie bo złość piękności szkodzi, dla porównania-ja po prawie 20 latach pracy mam na czysto na rękę 1490 zł a moja koleżanka w Lublinie ma 3500 zł i co na to?
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2014, o 14:22

nie podniecajcie się, są jedną z najmniej zarabiających w kraju moja mama ktora przepracowała 40 lat wiecie jaką miała pensję zasadniczą brutto 1800zł.tak mój drogi gościu żadna rewelacja .chcesz się zamienic
Na górę

Postautor: JAS » 10 gru 2014, o 14:29

A JA PRACOWAŁAM W TOMASZOWIE A TERAZ PRACUJĘ W ZAMOŚCIU I JESTEM SZCZĘŚLIWA ŻE PODJELAM DECYZJĘ O ZMIANIE WIEM ZA CO PRACUJE MAM GODZIWE POBORY I NIC MOJA PRACA NIE RÓŻNI SIĘ OD PRACY MOICH KOL W TOMASZOWIE. WSZĘDZIE TRZEBA PRACOWAC.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2014, o 14:52

To prawda, tomaszowskie pielęgniarki mają GŁODOWE PENSJE, ale kogo to obchodzi, syty głodnego nie zrozumie, ja jestem pielęgniarką z Tomaszowa i nie raz muszę pożyczać na chleb, płakać się chce
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2014, o 21:15

a,czy to prawda że w tomaszowskim szpitalu pracują emeryci?
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2014, o 22:49

Gość pisze:a,czy to prawda że w tomaszowskim szpitalu pracują emeryci?

prawda
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2014, o 10:30

na izbie takie ;przymusowe emerytki które musiały iśc a teraz wróciły do łask bo nie ma komu pracować, a w biurach niezastąpieni którzy mają pełne i więcej 60 lat
Na górę

Postautor: solk » 12 gru 2014, o 17:24

W TOMASZOWSKIM SZPITALU PIELĘGNIARCE NAWET FARTUCH SIĘ NIE NALEŻY. A ZGODNIE Z KODEKSEM PRACY, PRACODAWCA POWINIEN ZAPEWNIĆ PRACOWNIKOWI ODZIEŻ OCHRONNĄ ITD. ITP. ZGROZA BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2014, o 17:52

mzq pisze:JAK TRAKTUJE SIĘ PIELĘGNIARKI W TOMASZOWSKIM SZPITALU ?

Po macoszemu
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2014, o 18:33

pielęgniarki ubierają sie w ciuchlandach żeby jakoś wyglądać a p. naczelna mówi że mają być schludne i zapięte pod samą szyję Ale żeby czegoś wymagać trzeba to dac?
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2014, o 22:39

ale, wszyscy na to się godzą.
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2014, o 22:47

Gość pisze:ale, wszyscy na to się godzą.

Spróbuj się sprzeciwić
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”