Przedszkole

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: mama » 5 gru 2014, o 12:26

Witam chce zapisac dziecko do przedszkola ma 2.5 roku ale nie wiem ktoro jest lepsze czy przedszkole nr 1 czy 2 prosze o jakies rady Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2014, o 17:22

mama pisze:Witam chce zapisac dziecko do przedszkola ma 2.5 roku ale nie wiem ktoro jest lepsze czy przedszkole nr 1 czy 2 prosze o jakies rady Pozdrawiam




zapraszamy do Przeorska :))
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2014, o 09:49

przedszkole nr 2 na zamoyskiego ;)
Na górę

Postautor: mama » 21 gru 2014, o 18:01

Bardzo fajne i bezpłatne przedszkole jest w Justynówce.To tylko 6 kilometrow od Tomaszowa, sama mam tam dziecko i jestem bardzo zadowolona. Przedszkole jest wyposażone w nowy sprzęt i pomoce. Dzieci mają bajkowe sale i dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, plastyki i wokalno-muzyczne. Grupy są kilkoosobowe, nauczycielki są bardzo miłe i opiekuńcze. Najlepiej pojechać i sprawdzić. Polecam!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2014, o 21:54

oj kryptoreklama.....dajcie się wypowiedzieć rodzicom...panie kochane ze stowarzyszenia.....
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2014, o 12:42

mama pisze:Bardzo fajne i bezpłatne przedszkole jest w Justynówce.To tylko 6 kilometrow od Tomaszowa, sama mam tam dziecko i jestem bardzo zadowolona. Przedszkole jest wyposażone w nowy sprzęt i pomoce. Dzieci mają bajkowe sale i dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, plastyki i wokalno-muzyczne. Grupy są kilkoosobowe, nauczycielki są bardzo miłe i opiekuńcze. Najlepiej pojechać i sprawdzić. Polecam!!!


niby 6 km ale jedziesz 1h bo korki niesamowite - warto się sprawdzić trasę około 8 i 15 przed podjeciem decyzji 2 h dziennie to sporo czasu
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2014, o 17:39

Gość pisze:
mama pisze:Bardzo fajne i bezpłatne przedszkole jest w Justynówce.To tylko 6 kilometrow od Tomaszowa, sama mam tam dziecko i jestem bardzo zadowolona. Przedszkole jest wyposażone w nowy sprzęt i pomoce. Dzieci mają bajkowe sale i dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, plastyki i wokalno-muzyczne. Grupy są kilkoosobowe, nauczycielki są bardzo miłe i opiekuńcze. Najlepiej pojechać i sprawdzić. Polecam!!!


niby 6 km ale jedziesz 1h bo korki niesamowite - warto się sprawdzić trasę około 8 i 15 przed podjeciem decyzji 2 h dziennie to sporo czasu

Toz to nie Warszawa i nie wiem czy tam jedzie sie 1h tylko 6 km , nie robcie sobie jaj z ludzi
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”