Straż Graniczna-nabór

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 gru 2014, o 20:50

Czy trudno dostać się do SG i czy warto składać nie mam oczywiście żadnego poparcia wiem że bez tego raczej trudno. A przyjmowanie dokumentów ma być wznowione w połowie grudnia.
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2014, o 22:38

Gość pisze:Czy trudno dostać się do SG i czy warto składać nie mam oczywiście żadnego poparcia wiem że bez tego raczej trudno. A przyjmowanie dokumentów ma być wznowione w połowie grudnia.

przeczytaj Ustawę o Straży Granicznej, obowiązki służbowe z niej wynikające i jakieś nie wielkie już okrojone przywileje. Kilka lat wstecz nie było się nad czym zastanawiać było super 15 lat do minimum emerytury 40% poborów nie wiele ale było, na pełną 75 % trzeba było przesłużyć 19 lat kalendarzowych liczyli 28.5 służby, było 1,5 roku służby za 1 rok kalendarzowy, było o wiele lepiej jak w Policji. Dziś podnieśli wiek emerytalny, liczą rok za rok a placówki (na końcu świata) moim zdaniem lepiej zastanowić się nad złożeniem papierów do Policji, zasady, warunki i czas służby podobne a komendy Policji znajdują się w bardziej cywilizowanych miejscowościach można znaleźć coś bliżej miejsca zamieszkania, w SG wielkim problemem są dojazdy do placówek które znajdują się w miejscowościach przy granicy często dojazd to 50-100 km, zależy skąd jesteś i gdzie trafisz.
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2014, o 13:24

Teraz to zupełnie inne warunki
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2014, o 14:06

Gość pisze:Teraz to zupełnie inne warunki

warunki czego, bo nie rozumiem przyjęć, służby, :?:
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2014, o 20:29

Służby oczywiście
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”