Rozbudowa Galerii Rynek

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: hejju » 14 gru 2014, o 17:54

Witam. Wiadomo już wszystko o rozbudowie, kiedy , gdzie , co i jak. czy ktoś wie jakie sklepy bd?
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 00:18

hejju pisze:Witam. Wiadomo już wszystko o rozbudowie, kiedy , gdzie , co i jak. czy ktoś wie jakie sklepy bd?

Po co to potrzebne cwaniaków chcesz wspomagać
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 00:53

mają dobudować Biedronkę, w Tomaszowie już nie ma nawet 20 tys mieszkańców a budują galerie i supermarkiety na potęgę, po co jak w sumie wszystkie sklepy jednych osób są konkurencji nie ma i ceny wysokie, lepiej zainwestować te 30 zł na paliwo i z rodziną do Zamościa wyskoczyć.
Na górę

Postautor: magg » 15 gru 2014, o 07:34

W Zamosciu to ci dadza wszystko gratis.
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 09:21

magg pisze:W Zamosciu to ci dadza wszystko gratis.

może nie gratis, ale ceny niższe!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 09:41

Gość pisze:mają dobudować Biedronkę, w Tomaszowie już nie ma nawet 20 tys mieszkańców a budują galerie i supermarkiety na potęgę, po co jak w sumie wszystkie sklepy jednych osób są konkurencji nie ma i ceny wysokie, lepiej zainwestować te 30 zł na paliwo i z rodziną do Zamościa wyskoczyć.

w Tomaszowie jest za małe środowisko nie będzie niskich cen do póty do puki wszyscy przedsiębiorcy w każdej branży dobrze się znają, razem tańczą i dobrze się bawią. Potrzeba obcych przedsiębiorców z własnym kapitałem i pomysłem ale kto ich tu wpuści, wszyscy miejscowi okuci na cztery kopyta pod każdym względem!!! Popatrzmy na zwykłą małą stację paliw kilkanaście kilometrów od Tomaszowa na podkarpaciu, zjawił się obcy nie zależny i nie układający sie z miejscowymi człowiek i zrobił konkurencje paliwo ma tańsze o 30 groszy, od sąsiednich stacji a o 40 groszy tańsze jak w Tomaszowie, to jest konkurencja!!! U nas śmiech i obłuda :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 09:54

Gość pisze:
Gość pisze:mają dobudować Biedronkę, w Tomaszowie już nie ma nawet 20 tys mieszkańców a budują galerie i supermarkiety na potęgę, po co jak w sumie wszystkie sklepy jednych osób są konkurencji nie ma i ceny wysokie, lepiej zainwestować te 30 zł na paliwo i z rodziną do Zamościa wyskoczyć.

w Tomaszowie jest za małe środowisko nie będzie niskich cen do póty do puki wszyscy przedsiębiorcy w każdej branży dobrze się znają, razem tańczą i dobrze się bawią. Potrzeba obcych przedsiębiorców z własnym kapitałem i pomysłem ale kto ich tu wpuści, wszyscy miejscowi okuci na cztery kopyta pod każdym względem!!! Popatrzmy na zwykłą małą stację paliw kilkanaście kilometrów od Tomaszowa na podkarpaciu, zjawił się obcy nie zależny i nie układający sie z miejscowymi człowiek i zrobił konkurencje paliwo ma tańsze o 30 groszy, od sąsiednich stacji a o 40 groszy tańsze jak w Tomaszowie, to jest konkurencja!!! U nas śmiech i obłuda :lol: :lol: :lol:



Co ty piep..rzysz.W galerii część sklepów jest prowadzona przez firmy/osoby z poza Tomaszowa Lubelskiego wystarczy że wpiszesz nazwy sklepów w google i ci wyświetli skąd są właściciele,gdzie znajduje sie filia firmy itp.To że sprzedawczynie sa z Tomaszowa lub okolic nie oznacza że to one dyktują ceny!Dla nas kupujących zawsze będzie drogo chodźby i sklep miał małą marże na towarze a tylko dla tego że zarabiamy podstawe 1200zł lub pracujemy na zleceniówkach czy też dorywczo.Gdyby przeciętny ,,robol,, zarabiał 1700zł myślę że nie marudził by tak co do ceny ale wiemy jak jest w Polsce i jednynymi cenami jakie wiekszośći klientom odpowiadają są ceny w szmateksach co świetnie pokazują kolejki i tłumy po dostawach towaru.
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 11:01

to po co tyle tego tworzyć, jak wszystko i tak zalega na wieszakach ludziska jedynie wchodzą i przesuwają setki wieszaków z ciuchami popatrzą na cenę i wychodzą. Wymalowane, wyprostowane, wypachnione panie stoją przy wieszakach poprawiają je, postoją 8 h sprzedadzą 5 bluzkę za 70 zł zamykają roletę i do domu. Ja się dziwię, że jacykolwiek właściciele butików z ciuchami są w stanie utrzymywać tak nie rentowne działalnosci :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 11:18

tak tylko te bluzki po 70 zł. to w hurtowniach pod warszawą gdzie sprzedają chinole są po 2 - 3 dolary. to jakieś 6 - 10zł. a 60 to zysk. razy 5 to 300zł. można stać ? z tego zapłaci pracownicy, za energie i ogrzewania i ma spokojnie 150zł. za nic nie robienie !
pomnóż to przez 30 dni ( bo i we wszystkie soboty i niedziele mają pootwierane ) to ma 4500zł. i jeszcze będzie płakał że "Interes słabo Idzie ", bida, cienko, ludzie pieniędzy nie mają .
a na parkingu SUW rocznik 2012. bida biznesmena ciśnie , mógłby mieć z 2014. ale bida :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 12:00

ile i jak by nie rozbudowywali BAZAR i CIUCHLANDY i tak pozostaną nie śmiertelne :idea: 70% ludzi z Tomaszowa i regiony te miejsca ma we krwi, BAZAR THE BEST i za to ich lubię, fiokowane pudernice mnie nie przekonują, wole naturalne piękno kobiet z bazaru zapach dymu z papierosa, głośne ploteczki, zapach parzonej kawy z rana, mierzenie buta na kartoniku, mierzenie spodni za kotarą na brudnej podłodze, to jest życie!!!
Na górę

Postautor: gosc93 » 15 gru 2014, o 13:38

Gość pisze:ile i jak by nie rozbudowywali BAZAR i CIUCHLANDY i tak pozostaną nie śmiertelne :idea: 70% ludzi z Tomaszowa i regiony te miejsca ma we krwi, BAZAR THE BEST i za to ich lubię, fiokowane pudernice mnie nie przekonują, wole naturalne piękno kobiet z bazaru zapach dymu z papierosa, głośne ploteczki, zapach parzonej kawy z rana, mierzenie buta na kartoniku, mierzenie spodni za kotarą na brudnej podłodze, to jest życie!!!

serio wolisz zakupy na bazarku?? toś bogaty człek. tam byle badziewie kosztuję drożej niż w firmowym sklepie idzie kupić. jeszcze jak na promocję się trafi to już nie ma porównania. do tego żadnej gwarancji ani zwrotów. i "naturalnie" wyglądające kobiety i ich zapach. cudooo :D
Na górę

Postautor: hejju » 15 gru 2014, o 15:26

Ja jestem ciekawa jak ją rozbudują, za rok bd już otwarte :D
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 17:15

ciekawy temat poruszyłeś BAZAR a gdzie nasz Tomaszowski SANEPID, inne normalne działalności nawet te nie wielkie inspektorzy sanepidu kontrolują i dopatrują się dziury w całym wszystko na wysoki połysk i to czasem braknie jakiegoś ręczniczka jednorazowego, umywaleczka za brudna, itp. a na bazarze co się dzieje nie chodzi tylko o ubrania jest tam i żywność a towarzystwo zapali, strzepnie, poplotkuje ogólny syf i kupa błota na to nie ma kontroli.
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2014, o 17:50

Gość pisze:ile i jak by nie rozbudowywali BAZAR i CIUCHLANDY i tak pozostaną nie śmiertelne :idea: 70% ludzi z Tomaszowa i regiony te miejsca ma we krwi, BAZAR THE BEST i za to ich lubię, fiokowane pudernice mnie nie przekonują, wole naturalne piękno kobiet z bazaru zapach dymu z papierosa, głośne ploteczki, zapach parzonej kawy z rana, mierzenie buta na kartoniku, mierzenie spodni za kotarą na brudnej podłodze, to jest życie!!!

Podobają Ci się ruskie tapeciary? to jest szambo.
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2014, o 02:21

Gość pisze:
Gość pisze:ile i jak by nie rozbudowywali BAZAR i CIUCHLANDY i tak pozostaną nie śmiertelne :idea: 70% ludzi z Tomaszowa i regiony te miejsca ma we krwi, BAZAR THE BEST i za to ich lubię, fiokowane pudernice mnie nie przekonują, wole naturalne piękno kobiet z bazaru zapach dymu z papierosa, głośne ploteczki, zapach parzonej kawy z rana, mierzenie buta na kartoniku, mierzenie spodni za kotarą na brudnej podłodze, to jest życie!!!

Podobają Ci się ruskie tapeciary? to jest szambo.


Wstyd mi za was knury.
Wstyd mi że mam takich rodaków. W dodatku kobiety o których wspominacie to były by wami tylko rozczarowane!!!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”