spokojnie już uciekam !!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 16:10

przepraszam za zamieszanie jestem tomaszowianinem i studentem dziennikarstwa i właśnie piszę pracę magisterską, chciałem tylko coś sprawdzić i się przekonałem, że na naszym forum nie ma miejsca na nic innego jak, nagonka na władzę, kościół, powyborczą zawiść i zazdrość, że ktoś ma a nie ja, no i pytania kobiety która mieszka w TL od 40 lat, na pamięć zna asortyment każdego ze sklepów i jej pytania z cyklu GDZIE KUPIE FOREMKI DO WYKRAWANIA PIERNIKÓW, już Was nie irytuję nie było tematu bawcie się i piszcie w tej swojej smętnej, chłodnej, zawistnej i mrocznej rzeczywistości. Jeżeli ktoś nie pisze źle lub dobrze o czymś co dotyczy Burmistrza, Gminy, Starostwa,Kleru, sklepów, obsługi, straży miejskiej, jest dziwnym tworem. Utwierdziłem się w tym, że profil tomaszowskiego forumowicza jest jeden ( skrajne myślenie za lub przeciw i ciągła frustracja) no i to, że w sumie siedzi na forum kilka osób i tak co dzień sobie piszą jeden na drugiego moim zdaniem garstka nie więcej jak 20 osób. Pozdrawiam!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 16:20

w sumie myślałem, że po studiach założę w Tomaszowie jakiś fajny profesjonalny kabaret dziś na rozrywkę i humor duże zapotrzebowanie, własne kabarety maja małe miasta w całej Polsce i to całkiem fajne z reszta widać na różnego rodzaju występach w TV, ale w Tomaszowie nie ma czego szukać za smętny i za zawistny naród trzeba zostawać w mieście w którym studiuję choć nie wielkie ale ludzie i klimat weselszy!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 16:23

Gość pisze:przepraszam za zamieszanie jestem tomaszowianinem i studentem dziennikarstwa i właśnie piszę pracę magisterską, chciałem tylko coś sprawdzić i się przekonałem, że na naszym forum nie ma miejsca na nic innego jak, nagonka na władzę, kościół, powyborczą zawiść i zazdrość, że ktoś ma a nie ja, no i pytania kobiety która mieszka w TL od 40 lat, na pamięć zna asortyment każdego ze sklepów i jej pytania z cyklu GDZIE KUPIE FOREMKI DO WYKRAWANIA PIERNIKÓW, już Was nie irytuję nie było tematu bawcie się i piszcie w tej swojej smętnej, chłodnej, zawistnej i mrocznej rzeczywistości. Jeżeli ktoś nie pisze źle lub dobrze o czymś co dotyczy Burmistrza, Gminy, Starostwa,Kleru, sklepów, obsługi, straży miejskiej, jest dziwnym tworem. Utwierdziłem się w tym, że profil tomaszowskiego forumowicza jest jeden ( skrajne myślenie za lub przeciw i ciągła frustracja) no i to, że w sumie siedzi na forum kilka osób i tak co dzień sobie piszą jeden na drugiego moim zdaniem garstka nie więcej jak 20 osób. Pozdrawiam!!!



Ej no bez jaj, nie uciekaj :( :( :( :( :( :(
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 16:29

Co się czepiliście w końcu ktoś pisał o niczym.
A nie tylko nagonki na politykę, kościół, edukację i wiele innych tak jak to dobrze ujął.
Ja bardzo chętnie czytam te bzdety :lol:
Rozumiem, że trzeba poważnie ale na humor też się przyda nawet taki. :lol:
Na górę

Postautor: gosciowa » 20 gru 2014, o 16:39

DOBRY JESTES , BRAWO chociaz jeden odwazny. dawno sie tak nie usmialam .,tego nam wlasnie trzeba . a nie ciagle narzekanie na wszystko i wszystkich , oczarnianie sie nawzajem . pozdrawiam i wesolych swiat zycze ps wpadaj tu czesciej
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 16:42

Gość pisze:przepraszam za zamieszanie jestem tomaszowianinem i studentem dziennikarstwa i właśnie piszę pracę magisterską, chciałem tylko coś sprawdzić i się przekonałem, że na naszym forum nie ma miejsca na nic innego jak, nagonka na władzę, kościół, powyborczą zawiść i zazdrość, że ktoś ma a nie ja, no i pytania kobiety która mieszka w TL od 40 lat, na pamięć zna asortyment każdego ze sklepów i jej pytania z cyklu GDZIE KUPIE FOREMKI DO WYKRAWANIA PIERNIKÓW, już Was nie irytuję nie było tematu bawcie się i piszcie w tej swojej smętnej, chłodnej, zawistnej i mrocznej rzeczywistości. Jeżeli ktoś nie pisze źle lub dobrze o czymś co dotyczy Burmistrza, Gminy, Starostwa,Kleru, sklepów, obsługi, straży miejskiej, jest dziwnym tworem. Utwierdziłem się w tym, że profil tomaszowskiego forumowicza jest jeden ( skrajne myślenie za lub przeciw i ciągła frustracja) no i to, że w sumie siedzi na forum kilka osób i tak co dzień sobie piszą jeden na drugiego moim zdaniem garstka nie więcej jak 20 osób. Pozdrawiam!!!

Ja to widze inaczej
1. kogo to wali ze studiujesz dziennikarstwo.kazdy moze
2.my sie zajmujemy powaznymi sprawami a kacik dowcipy jest tez ale ponizej.
3forum warszawskie jest jaki ? dyskutuja o literaturze.
Pelzaj do nory z ktorej wyszedles idioto a jak rodzice przestana placic na studia i trzeba bedzie zaczaac zarabiac w jakiejs gazecinie to pamietaj zeby nie pisac o tym co na forum tl ludzie pisza tylko o wynurzeniach wyzszego rodzaju.palant
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 16:55

Gość pisze:przepraszam za zamieszanie jestem tomaszowianinem i studentem dziennikarstwa i właśnie piszę pracę magisterską, chciałem tylko coś sprawdzić i się przekonałem, że na naszym forum nie ma miejsca na nic innego jak, nagonka na władzę, kościół, powyborczą zawiść i zazdrość, że ktoś ma a nie ja, no i pytania kobiety która mieszka w TL od 40 lat, na pamięć zna asortyment każdego ze sklepów i jej pytania z cyklu GDZIE KUPIE FOREMKI DO WYKRAWANIA PIERNIKÓW, już Was nie irytuję nie było tematu bawcie się i piszcie w tej swojej smętnej, chłodnej, zawistnej i mrocznej rzeczywistości. Jeżeli ktoś nie pisze źle lub dobrze o czymś co dotyczy Burmistrza, Gminy, Starostwa,Kleru, sklepów, obsługi, straży miejskiej, jest dziwnym tworem. Utwierdziłem się w tym, że profil tomaszowskiego forumowicza jest jeden ( skrajne myślenie za lub przeciw i ciągła frustracja) no i to, że w sumie siedzi na forum kilka osób i tak co dzień sobie piszą jeden na drugiego moim zdaniem garstka nie więcej jak 20 osób. Pozdrawiam!!!



Wejdź na link "O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej" Też dziennikarz. Kiedyś. Pozdrawiam
T. Ż.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 16:56

gosciowa pisze:DOBRY JESTES , BRAWO chociaz jeden odwazny. dawno sie tak nie usmialam .,tego nam wlasnie trzeba . a nie ciagle narzekanie na wszystko i wszystkich , oczarnianie sie nawzajem . pozdrawiam i wesolych swiat zycze ps wpadaj tu czesciej

Tomaszów bardzo lubię i wiem, że mieszkają tu naprawdę fajni ludzie mam wielu znajomych i przyjaciół ale przekonałem się, że mamy też wybitnie smętne i chłodne jednostki są to głównie Ci co czują się jak najlepsi radni, burmistrzowie, wójtowie, lekarze, nauczyciele, policjanci, celnicy, urzędnicy, ale nimi nie są siedzą przy chipsach i piwie pozostało im ( hajterstwo ) w czystej postaci na Forum które tak na prawde zaśmiecają ale oni sami bo nie da się czytać odwiecznych kilku postów tj. KLER w Polsce, policja, wójt, burmistrz, na tapecie cztery posty reszta może czasem normalna ucieka w dół spychana przez wątki, płaczu i zawiści.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 17:09

Gość pisze:przepraszam za zamieszanie jestem tomaszowianinem i studentem dziennikarstwa i właśnie piszę pracę magisterską, chciałem tylko coś sprawdzić i się przekonałem, że na naszym forum nie ma miejsca na nic innego jak, nagonka na władzę, kościół, powyborczą zawiść i zazdrość, że ktoś ma a nie ja, no i pytania kobiety która mieszka w TL od 40 lat, na pamięć zna asortyment każdego ze sklepów i jej pytania z cyklu GDZIE KUPIE FOREMKI DO WYKRAWANIA PIERNIKÓW, już Was nie irytuję nie było tematu bawcie się i piszcie w tej swojej smętnej, chłodnej, zawistnej i mrocznej rzeczywistości. Jeżeli ktoś nie pisze źle lub dobrze o czymś co dotyczy Burmistrza, Gminy, Starostwa,Kleru, sklepów, obsługi, straży miejskiej, jest dziwnym tworem. Utwierdziłem się w tym, że profil tomaszowskiego forumowicza jest jeden ( skrajne myślenie za lub przeciw i ciągła frustracja) no i to, że w sumie siedzi na forum kilka osób i tak co dzień sobie piszą jeden na drugiego moim zdaniem garstka nie więcej jak 20 osób. Pozdrawiam!!!

młoda osobo! ze jestes studentem dziennikarstwa to bardzo watpie , gdyz az tacy głupi ci studenci nie sa (moze z wyjatkami), dziwisz sie ze ludzie sie nie smieja ? moje pytanie; pokaz chociaz jeden wpis , który jest smieszny? ja niestety nie widze w nich nic smiesznego, powiem wiecej niektóre sa naprawde idiotyczne i dziwisz sie ze ludzie sie denerwuja ? wytłumacz mi co w/g ciebie jest nie tak jak ktos zadaje pytanie ,,gdzie kupi foremki.......dla mnie jak i dla wiekszosci społeczenstwa zagonionego,pracujacego własnie forum jest od tego, a tobie szanowny młodziencu trzeba jeszcze wiele wiosen przezyc aby zrozumiec ludzi , a kabaretu nie zakładaj bo jesli beda dowcipy tego typu jak wyzej to jestes na przegranej pozycji chyba ze tam gdzie teraz mieszkasz , bo tam moze i sa na twoim poziomie a nie tomaszowiakow ; ty sam w sobie jestes kabarecikiem jesli mi nie wierzysz to sprobuj w innym miescie , oddzwiek bedzie podobny jesli niegorszy
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 17:37

Gość pisze:przepraszam za zamieszanie jestem tomaszowianinem i studentem dziennikarstwa i właśnie piszę pracę magisterską, chciałem tylko coś sprawdzić i się przekonałem, że na naszym forum nie ma miejsca na nic innego jak, nagonka na władzę, kościół, powyborczą zawiść i zazdrość, że ktoś ma a nie ja, no i pytania kobiety która mieszka w TL od 40 lat, na pamięć zna asortyment każdego ze sklepów i jej pytania z cyklu GDZIE KUPIE FOREMKI DO WYKRAWANIA PIERNIKÓW, już Was nie irytuję nie było tematu bawcie się i piszcie w tej swojej smętnej, chłodnej, zawistnej i mrocznej rzeczywistości. Jeżeli ktoś nie pisze źle lub dobrze o czymś co dotyczy Burmistrza, Gminy, Starostwa,Kleru, sklepów, obsługi, straży miejskiej, jest dziwnym tworem. Utwierdziłem się w tym, że profil tomaszowskiego forumowicza jest jeden ( skrajne myślenie za lub przeciw i ciągła frustracja) no i to, że w sumie siedzi na forum kilka osób i tak co dzień sobie piszą jeden na drugiego moim zdaniem garstka nie więcej jak 20 osób. Pozdrawiam!!!


Szanowny studencie dziennikarstwa! :shock: A jakaż to uczelnia kształci tak wybitnego(przyszłego) dziennikarza? Podobno dowiodłeś, że na tym forum nie ma miejsca na nic innego jak nagonka na władzę, kościół, jest tylko zawiść i zazdrość. TY jako student dziennikarstwa, zapewne miałeś jakieś podstawy socjologii, ale jakoś nie pokwapiłeś się o wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje. Zrobiłeś z nas króliki doświadczalne, ale już wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje już cię nie obchodzi. Udowodniłeś nam jacy to jesteśmy (forumowicze i mieszkańcy) płytcy i jesteś zadowolony ze swej pracy. Już to znamy. Pewien guru twojego przyszłego zawodu niejaki Tomasz Lis już nie raz udowodnił, że "te barany nic nie rozumieją". Takie to dziś dziennikarstwo. Piszesz, że już nas nie będziesz irytował, że nie ma tematu. Kłamiesz. A dziennikarz tego nie powinien robić! Czy może na tych studiach uczą cię jak wiarygodnie kłamać i manipulować społeczeństwem? Temat jest. Teraz sprawdzimy czy nie kłamałeś, czy już nas irytował nie będziesz zakładając nowe "śmieszne " tematy.
Jako przyszły dziennikarz nie zapomniałeś chyba zapytać tej kobiety co mieszka 40 lat w TL, że faktycznie tyle tu mieszka, że zna na pamięć asortyment każdego ze sklepu i że jej pytanie o foremki było bezpodstawne bo wiedziała gdzie je kupić. Mam nadzieję, że to sprawdziłeś i tak jest faktycznie. Inaczej jesteś kłamcą, a nie dziennikarzem.
Nie rozumiem tego twojego
bawcie się i piszcie w tej swojej smętnej, chłodnej, zawistnej i mrocznej rzeczywistości.

To twoja rzeczywistość jest jakaś inna? Tego ci nauczyli na tej twojej uczelni? My mamy taką rzeczywistość, a ty jako dziennikarz masz jakąś inną? Nie uczyli cie tam, że masz rzeczywistość przedstawiać taką jaka jest, a nie taką jaką chciałbyś widzieć? Nie kreuj nam tu jakiegoś wirtualnego świata, tylko przedstawiaj jaki jest.
Czy to dlatego dziś w telewizji widzi się jaki piękny jest nasz kraj i jak mlekiem i miodem opływa, a przeciętny obywatel nie ma się z czego cieszyć.

Jako przyszły dziennikarz może wyjaśnisz mi( powinieneś mieć jakieś zdanie) dlaczego przed dwoma dniami żadna telewizja nie interesowała się zeznaniami naszego prezydenta B.Komorowskiego przed sądem. Bardzo ciekawy temat, a tu cisza. Pewnie dlatego, że byłaby to nagonka na władzę! :lol: A wy dziennikarze nie lubicie tego.
PS. Powodzenia przy pisaniu pracy magisterskiej.
PS. II Nie sądzę, że jesteś studentem dziennikarstwa.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 17:46

dziennikarzyna czy pisarz dla Onetu ? Jeden lubi dropsy a drugi rolmopsy . Ilu ludzi tyle zainteresowań . Jesteś za młody i głupi by to pojąć . A mieszkańcy żyją tym o lubią , a ty chcesz im wtłoczyć swoją teorię życia , która się zmieni niedługo i nie raz . Jak lubisz operę nie znaczy że wszyscy mają się nią zachwycać , gdyż dla drugiego to będzie śpiew koczkodana . Studiuj swoją pisaninę bo media dziś to kupa gówna , śmierdzi bardziej niż chłop od gnoju . Chłop jest bardziej prawdziwy niż ty będziesz bo ty będziesz sługą możnych tego świata jak chcesz chlapać się w głównym nurcie szamba . powodzenia w pracy
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 18:02

Gość pisze:dziennikarzyna czy pisarz dla Onetu ? Jeden lubi dropsy a drugi rolmopsy . Ilu ludzi tyle zainteresowań . Jesteś za młody i głupi by to pojąć . A mieszkańcy żyją tym o lubią , a ty chcesz im wtłoczyć swoją teorię życia , która się zmieni niedługo i nie raz . Jak lubisz operę nie znaczy że wszyscy mają się nią zachwycać , gdyż dla drugiego to będzie śpiew koczkodana . Studiuj swoją pisaninę bo media dziś to kupa gówna , śmierdzi bardziej niż chłop od gnoju . Chłop jest bardziej prawdziwy niż ty będziesz bo ty będziesz sługą możnych tego świata jak chcesz chlapać się w głównym nurcie szamba . powodzenia w pracy

nie będę dyskutował, idę w miacho może spotkam kogoś bardziej otwartego i pozytywnego, sobota dziś badania dowodzą że w sobotę wieczorem, przed kompem na forach internetowych siedzą w większości sfrustrowane jednostki bez kontaktu z przyjaciółmi, znajomymi i rodziną!!! Na pewno jesteś mistrzem ciętej hajterskiej riposty więc nie mam szans w zderzeniu z latami doświadczenia w pisaniu mądrych ripost, spadam cześć!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 18:07

Według tego miernego studenta ludzie mieszkajacy w Tomaszowie to smiecie nie wazne z jakim wykształceniem a zapomniał z jakiego srodowiska sie wywodzi, ze rodzice kładli na jego wykształcenie, a nawet moze i kupili mieszkanie :wink: aby ich pociecha wyrosła na kogos, atu taki klop :shock: troszeczke liznał swiata i uwaza ze ma prawo wszystkich w tym miescie ponizac ! wstyd moj panie , madrzy ludzie staraja sie podniesc prestiz swojego miejsca urodzenia a nie jak ty to robisz ale napisałem Mądrzy a ty do takich nie nalezysz i jesli naprawde piszesz te prace to umiesc wszystkie wpisy a nie tylko te , które sa dla ciebie wygodne a wtedy promator powie ci ;wszystkim ludziom nalezy sie szacunek bez wzgledu kim sa, jacy sa ,i gdzie mieszkaja!----oj duzo jeszcze nauki przed toba , ale zal mi ciebie bo bufnosc w zyciu nie popłaca
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 18:11

Gość pisze:przepraszam za zamieszanie jestem tomaszowianinem i studentem dziennikarstwa i właśnie piszę pracę magisterską, chciałem tylko coś sprawdzić i się przekonałem, że na naszym forum nie ma miejsca na nic innego jak, nagonka na władzę, kościół, powyborczą zawiść i zazdrość, że ktoś ma a nie ja, no i pytania kobiety która mieszka w TL od 40 lat, na pamięć zna asortyment każdego ze sklepów i jej pytania z cyklu GDZIE KUPIE FOREMKI DO WYKRAWANIA PIERNIKÓW, już Was nie irytuję nie było tematu bawcie się i piszcie w tej swojej smętnej, chłodnej, zawistnej i mrocznej rzeczywistości. Jeżeli ktoś nie pisze źle lub dobrze o czymś co dotyczy Burmistrza, Gminy, Starostwa,Kleru, sklepów, obsługi, straży miejskiej, jest dziwnym tworem. Utwierdziłem się w tym, że profil tomaszowskiego forumowicza jest jeden ( skrajne myślenie za lub przeciw i ciągła frustracja) no i to, że w sumie siedzi na forum kilka osób i tak co dzień sobie piszą jeden na drugiego moim zdaniem garstka nie więcej jak 20 osób. Pozdrawiam!!!



Chłopie, błędy, błędy i jeszcze raz błędy interpunkcyjne, językowe itp., itd. Jeżeli na takim poziomie mają być Twoje przyszłe artykuły, to, wybacz, lepiej nie zaczynaj z tym.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 20:05

Gość pisze:
Gość pisze:przepraszam za zamieszanie jestem tomaszowianinem i studentem dziennikarstwa i właśnie piszę pracę magisterską, chciałem tylko coś sprawdzić i się przekonałem, że na naszym forum nie ma miejsca na nic innego jak, nagonka na władzę, kościół, powyborczą zawiść i zazdrość, że ktoś ma a nie ja, no i pytania kobiety która mieszka w TL od 40 lat, na pamięć zna asortyment każdego ze sklepów i jej pytania z cyklu GDZIE KUPIE FOREMKI DO WYKRAWANIA PIERNIKÓW, już Was nie irytuję nie było tematu bawcie się i piszcie w tej swojej smętnej, chłodnej, zawistnej i mrocznej rzeczywistości. Jeżeli ktoś nie pisze źle lub dobrze o czymś co dotyczy Burmistrza, Gminy, Starostwa,Kleru, sklepów, obsługi, straży miejskiej, jest dziwnym tworem. Utwierdziłem się w tym, że profil tomaszowskiego forumowicza jest jeden ( skrajne myślenie za lub przeciw i ciągła frustracja) no i to, że w sumie siedzi na forum kilka osób i tak co dzień sobie piszą jeden na drugiego moim zdaniem garstka nie więcej jak 20 osób. Pozdrawiam!!!



Chłopie, błędy, błędy i jeszcze raz błędy interpunkcyjne, językowe itp., itd. Jeżeli na takim poziomie mają być Twoje przyszłe artykuły, to, wybacz, lepiej nie zaczynaj z tym.

Jaki student? zwykly kretyn.Ludzie maja swoje sprawy i nikogo nie smiesza jakies durne wstawki.Poszedl pospacerowac po warszawie ale wczesniej obwiescil swiatu.Zna tez badania ze siedzacy przed kompem nie maja co ze soba zrobic.Nawalil bykow w pisaninie .Twoje zdanie o tym ile osob siedzi na forum mam w d...e a to forum jest przyjazne.Nieraz cos pytam i zaraz ktos doradzi , baranie.Popros kogos niech ci napisze magisterke a tatus zaplaci bo inaczej nie zdasz- moim zdaniem
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”