spokojnie już uciekam !!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 20:23

Niektóre wpisy naprawdę zabawne, świetna gra słów. Skąd tyle jadu w ludziach na forum tego nie wiem, powodzenia Tobie życzę i pozdrawiam. Wygląda facet przez okno, patrzy, a tam ludzkie pojęcie przechodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 20:38

Gość pisze:Niektóre wpisy naprawdę zabawne, świetna gra słów. Skąd tyle jadu w ludziach na forum tego nie wiem, powodzenia Tobie życzę i pozdrawiam. Wygląda facet przez okno, patrzy, a tam ludzkie pojęcie przechodzi.

Może to poszedł właśnie "przyszły" dziennikarz.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 21:36

Gość pisze:przepraszam za zamieszanie jestem tomaszowianinem i studentem dziennikarstwa i właśnie piszę pracę magisterską, chciałem tylko coś sprawdzić i się przekonałem, że na naszym forum nie ma miejsca na nic innego jak, nagonka na władzę, kościół, powyborczą zawiść i zazdrość, że ktoś ma a nie ja, no i pytania kobiety która mieszka w TL od 40 lat, na pamięć zna asortyment każdego ze sklepów i jej pytania z cyklu GDZIE KUPIE FOREMKI DO WYKRAWANIA PIERNIKÓW, już Was nie irytuję nie było tematu bawcie się i piszcie w tej swojej smętnej, chłodnej, zawistnej i mrocznej rzeczywistości. Jeżeli ktoś nie pisze źle lub dobrze o czymś co dotyczy Burmistrza, Gminy, Starostwa,Kleru, sklepów, obsługi, straży miejskiej, jest dziwnym tworem. Utwierdziłem się w tym, że profil tomaszowskiego forumowicza jest jeden ( skrajne myślenie za lub przeciw i ciągła frustracja) no i to, że w sumie siedzi na forum kilka osób i tak co dzień sobie piszą jeden na drugiego moim zdaniem garstka nie więcej jak 20 osób. Pozdrawiam!!!

Och, ależ mi Pan zaimponowałeś! Poważnie, jak czytam dziennikarskie tytuły (bo od kilka lat przekonałem się ,że reszty nie warto) na GW, onet, czy innych, to się zastanawiam dlaczego coraz więcej bezsensownych "skandali", łamiących njusów o dekoltach , czy pupach jakichś (...), czy refrenów: "Król Julian przerwał milczenie" (tłumaczę Panu przyszłemu dziennikarzowi, że to był tylko przykład, więc nie ma się o co denerwować, nie wiem jednak dlaczego aż tak wielu ludzi oraz ich synów, sióstr i żon nie mówi, tylko "przerywa milczenie", może mnie Pan oświeci?). Teraz już wiem, ze one biorą się z takich miejsc jak TL. Profil naszych dziennikarzy to tacy, którzy denerwują się na czytelników (np. Żakowski, Terlikowski, Bracia Bliźniacy, Ziemkiewicz...) bo czytelnicy nie rozumieją ich przekazu, bądź prowokacji (służącej oczywiście wyłącznie temu aby wywołać społeczną dyskusję). Życzę Panu (przyszłemu) Dziennikarzowi aby się nauczył co to "odmiany i końcówki", że istnieje coś innego niż tylko "niemiecki typ humoru" oraz tego żeby nie musiał odreagowywać własnych problemów na swoich ziomalach i pochodzeniu (gdyby pokazał Pan ten wpis swojemu Koledze z psychologii, to on by Panu wytłumaczył, że własną wartość buduje się na własnych sukcesach a nie na ośmieszaniu własnego pochodzenia. Dystans do samego siebie przychodzi z czasem). Prześmiewców zna historia wielu Alfreda Jarry'ego i tak Pan nie przebije , więc albo rzetelne rzemiosło i praca, albo :" pies sąsiada Dody przerwał milczenie i ją obudził!"
Wesołych Swiąt, powodzenia w przyszłym roku i kolejnych!
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2014, o 20:00

"Dziennikarzu" słoiku idź na miasto się bawić puki rodzice za stancję płacą bo wkrótce zostaniesz gniotem wp.pl który szuka odpowiedzi na to czy gówno utrzymuje się na powierzchni wody.Jak będziesz miał rodzinę na swoim utrzymaniu to wróć na to forum i pokaż jaki jesteś dowcipny i uśmiechnięty
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2014, o 20:18

Gość pisze:"Dziennikarzu" słoiku idź na miasto się bawić puki rodzice za stancję płacą bo wkrótce zostaniesz gniotem wp.pl który szuka odpowiedzi na to czy gówno utrzymuje się na powierzchni wody.Jak będziesz miał rodzinę na swoim utrzymaniu to wróć na to forum i pokaż jaki jesteś dowcipny i uśmiechnięty

J to jest podsumowanie wszystkich jego wywodów! brawo , przychylam sie do wpisu, mysle , ze jak wiekszosc
Na górę

Postautor: burak » 22 gru 2014, o 20:50

hej studencie.
masz dobry materiał na napisanie o ludziach z Tomaszowa. Rzuciłeś zepsutą kość a te hieny skoczyły mało co ręki zeżarły. a może to jakieś ruskie piszą używając polskich znaków?
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2014, o 21:52

burak pisze:hej studencie.
masz dobry materiał na napisanie o ludziach z Tomaszowa. Rzuciłeś zepsutą kość a te hieny skoczyły mało co ręki zeżarły. a może to jakieś ruskie piszą używając polskich znaków?

oj burak , burak i to ten pastewny :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2014, o 00:30

Gość pisze:przepraszam za zamieszanie jestem tomaszowianinem i studentem dziennikarstwa i właśnie piszę pracę magisterską, chciałem tylko coś sprawdzić i się przekonałem, że na naszym forum nie ma miejsca na nic innego jak, nagonka na władzę, kościół, powyborczą zawiść i zazdrość, że ktoś ma a nie ja, no i pytania kobiety która mieszka w TL od 40 lat, na pamięć zna asortyment każdego ze sklepów i jej pytania z cyklu GDZIE KUPIE FOREMKI DO WYKRAWANIA PIERNIKÓW, już Was nie irytuję nie było tematu bawcie się i piszcie w tej swojej smętnej, chłodnej, zawistnej i mrocznej rzeczywistości. Jeżeli ktoś nie pisze źle lub dobrze o czymś co dotyczy Burmistrza, Gminy, Starostwa,Kleru, sklepów, obsługi, straży miejskiej, jest dziwnym tworem. Utwierdziłem się w tym, że profil tomaszowskiego forumowicza jest jeden ( skrajne myślenie za lub przeciw i ciągła frustracja) no i to, że w sumie siedzi na forum kilka osób i tak co dzień sobie piszą jeden na drugiego moim zdaniem garstka nie więcej jak 20 osób. Pozdrawiam!!!


Wytykanie czyichś małomiasteczkowych przywarów przez pryzmat własnej indolencji musi być chyba bardzo bolesne, prawda panie przyszły "dziennikarzu"?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”