Zwrot podatku za 2014 rok

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: KTOsik06 » 19 sty 2015, o 14:06

Czy ktoś już dostał zwrot nadpłaty podatku za 2014 rok?
Na górę

Postautor: kubu » 19 sty 2015, o 19:35

KTOsik06 pisze:Czy ktoś już dostał zwrot nadpłaty podatku za 2014 rok?

Najpierw ja muszę zapłacić podatek :-), a tak na poważnie to fiskus ma czas do końca czerwca.
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: xoxo » 2 kwie 2015, o 14:11

Witam, Czy ktoś kto składał PIT przez internet koniec lutego początek marca dostał już zwrot? Osobiście czekam od 1 marca wiem wiem maja na to 90 dni od złożenia zeznania ale ponoć dzieje się to znacznie szybciej. Oczywiście wiem też o tym, że pierwszeństwo maja rodziny wielodzietne. Do rzeczy:P To jak dostał juz ktoś zwrot?
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2015, o 17:15

xoxo pisze:Witam, Czy ktoś kto składał PIT przez internet koniec lutego początek marca dostał już zwrot? Osobiście czekam od 1 marca wiem wiem maja na to 90 dni od złożenia zeznania ale ponoć dzieje się to znacznie szybciej. Oczywiście wiem też o tym, że pierwszeństwo maja rodziny wielodzietne. Do rzeczy:P To jak dostał juz ktoś zwrot?

Tj. wyżej - najpierw ja muszę dopłacić podatek a dopiero dostaniesz zwrot
Na górę

Postautor: xoxo » 2 kwie 2015, o 18:41

Myślę, że jest wiele o\innych osób które podobnie jak i ty maja czas do końca czerwca na oddanie pieniążków do US. Niemniej jednak osoby które złożyły w styczniu czekaja do poczatku maja max a z tego co wiem juz sporo osob pieniązki dostały. Wiec pytanie do osób które juz dostały prze Pana LUB CZEKAJA a PAN NIE NALEŻNY DO TEJ GRUPY:)
Na górę

Postautor: olalkk » 3 kwie 2015, o 15:30

xoxo pisze:Witam, Czy ktoś kto składał PIT przez internet koniec lutego początek marca dostał już zwrot? Osobiście czekam od 1 marca wiem wiem maja na to 90 dni od złożenia zeznania ale ponoć dzieje się to znacznie szybciej. Oczywiście wiem też o tym, że pierwszeństwo maja rodziny wielodzietne. Do rzeczy:P To jak dostał juz ktoś zwrot?

ja składałam i pare dni temu dostałam zwrot, po około 3 tyg po złożeniu
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2015, o 15:44

ja czekałem ok 2 tyg
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2015, o 15:54

A ja równo miesiąc temu składałam drogą elektroniczną ... i nic, czekam
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2015, o 19:30

A ja muszę parę tysięcy zapłacić i to jest ból................
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 11:35

Gość pisze:A ja muszę parę tysięcy zapłacić i to jest ból................

Ja ok pięć a już wpłaciłem trzy, w bieżącym roku pierd.... i kupie sobie kilka faktur od ryczałtowców
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 19:42

złożyłam 26 lutego przez internet i nadal czekam na zwrot, w poprzednich latach czekałam ok. 2 tygodni, a w tym roku ponad miesiąc :x
Na górę

Postautor: xoxo » 9 kwie 2015, o 09:14

Zwrot na jedno dziecko. Złożyłam przez internet 01.03 do dziś cisza.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2015, o 14:43

Ja składałam 17 lutego i też nie mam zwrotu, ktoś wie dlaczego tyle sie czeka??!!w tamtym roku czekałam ok 3 tygodni a nie 2 miesiące!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2015, o 14:53

Gość pisze:Ja składałam 17 lutego i też nie mam zwrotu, ktoś wie dlaczego tyle sie czeka??!!w tamtym roku czekałam ok 3 tygodni a nie 2 miesiące!!



Pewnie za mało rąk do pracy w US.
Na górę

Postautor: antek » 11 kwie 2015, o 15:01

Ja czekam 7 tygodni złożyłem drogą elektroniczną ,miało być szybciej tak gość w okienku mówił a tu nic znajomi już dawno zapomnieli o kasie a ja czekam
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”