prawo jazdy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: 5ty » 20 sty 2015, o 13:54

Gdzie najlepiej robić?
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 14:05

5ty pisze:Gdzie najlepiej robić?

w samochodzie
Na górę

Postautor: LanosFan » 20 sty 2015, o 14:12

Gość pisze:
5ty pisze:Gdzie najlepiej robić?

w samochodzie


nie masz nic mądrego do powiedzenie? to się nie odzywaj.
Niektórzy chwalą cabrio. Profesjonalna obsługa i instruktorzy. Na pewno będziesz zadowolony/na.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 14:14

LanosFan pisze:
nie masz nic mądrego do powiedzenie? to się nie odzywaj.
Niektórzy chwalą cabrio. Profesjonalna obsługa i instruktorzy. Na pewno będziesz zadowolony/na.


Może być i w cabriolecie, grunt by był to samochód. :lol:
Na górę

Postautor: LanosFan » 20 sty 2015, o 14:15

NIE WSZEDŁ CAŁY KOMENTARZ.
Jeszcze raz..:)

Nie masz nic mądrego do powiedzenie? to się nie odzywaj.
Niektórzy chwalą cabrio. Ja osobiście polecam QUATTRO profesjonalna obsługa i instruktorzy. Na pewno będziesz zadowolony/na. Oni są w Zamościu ale i tak na jazdy trzeba jeździć także nie ma to znaczenia czy firma jest z Zamościa czy Tomaszowa.
Na górę

Postautor: LanosFan » 20 sty 2015, o 14:16

Gość pisze:
LanosFan pisze:
nie masz nic mądrego do powiedzenie? to się nie odzywaj.
Niektórzy chwalą cabrio. Profesjonalna obsługa i instruktorzy. Na pewno będziesz zadowolony/na.


Może być i w cabriolecie, grunt by był to samochód. :lol:



Tomaszowskie wieśniaki tak mają. Nikomu nie pomogą a siedzą za monitorem i się wyżywają bo mamusia nie dała 5zł na drożdżówkę do szkoły. Co zrobić. Takie społeczeństwo. Wstyd i hańba.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2015, o 12:40

LanosFan pisze:NIE WSZEDŁ CAŁY KOMENTARZ.
Jeszcze raz..:)

Nie masz nic mądrego do powiedzenie? to się nie odzywaj.
Niektórzy chwalą cabrio. Ja osobiście polecam QUATTRO profesjonalna obsługa i instruktorzy. Na pewno będziesz zadowolony/na. Oni są w Zamościu ale i tak na jazdy trzeba jeździć także nie ma to znaczenia czy firma jest z Zamościa czy Tomaszowa.

np. kto chwali Cabrio i gdzie bo na pewno nie w Tomaszowie mają złą opinię może nie u wszystkich ale maja chodza po szkołach z ulotkami i cukierkami w przebraniu mikołaja :lol: szok (ciągle coś kombinują i oszukują) jak u nas i namawiają jak by ludzi nie mieli
zawsze zadajecie te głupie pytania tylko zacząć i zaraz same sie reklamują szkoły idz gdzie chcesz i nie pytaj żebyś potem nie narzekał bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2015, o 17:20

a co powiecie na Auto lux?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2015, o 17:53

LanosFan pisze:NIE WSZEDŁ CAŁY KOMENTARZ.
Jeszcze raz..:)

Nie masz nic mądrego do powiedzenie? to się nie odzywaj.
Niektórzy chwalą cabrio. Ja osobiście polecam QUATTRO profesjonalna obsługa i instruktorzy. Na pewno będziesz zadowolony/na. Oni są w Zamościu ale i tak na jazdy trzeba jeździć także nie ma to znaczenia czy firma jest z Zamościa czy Tomaszowa.

Jak jedziesz z instruktorem do Zamoscia pojezdzic to jest na ich koszt ich autem i cie przywoza do T.Jak jedziesz autobusem do Z zeby tam zaczac jazde bo szkola jest stamtad to dojezdzasz na wlasny koszt.Zagadka.Czy to nie ma znaczenia ?:)
Na górę

Postautor: aaa » 21 sty 2015, o 20:37

POLECAM IGRASA ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM BEZ PROBLEMU FACHOWCY W SZKOLENIU
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 11:37

ja 2 lat temu przed wybraniem szkoły pierwsze chodziłem po wszystkich i pytałem o szczegóły potem sie zastanowiłem i wybrałem bo jakąś musiałem w każdej szkole ktoś zdaje za pierwszym i nie mówmy że jakaś szkoła jest najlepsza w Tomaszowie bo nie ma takiej a przynajmniej nie było wtedy a nawet w Zamościu zawsze ktoś zda za pierwszym i zawsze ktoś zda za drugim czy trzecim itd. a na pewno nie ma takiej szkoły i to 100 % że wszyscy zdają za pierwszym razem jak mówią w Cabrio klepią do tej pory w radiu że najlepsza zdawalność :lol: u nich co jest totalną bzdurą albo taśma im się zacieła do tej pory ludziom wciskają kity niestety co się nie mówi i nie robi żeby klienta zbawić w sidła 8)
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 15:52

Gość pisze:a co powiecie na Auto lux?

powiem tylko tyle robiłam w Auto-lux zdałam za piątym razem nie mówię że to nie moja wina ale nie powiem że tylko moja jak mnie nauczyli tak jezdziłam i tyle razy zdawałam jeszcze za książke i płytę zdarli ze mnie wiecej niż kosztuje na interneci tyle kasy straciłam więc sam oceń tą szkołę a najlepiej to przed zapisaniem sie zapytaj o wszystkie szczegóły nawet najdrobniejsze zeby potem nie żałować
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2015, o 13:48

U nas w szkole wczoraj była jakaś baba i gość z cabrio znowu podobno instruktorzy i namawiali ludzi na kurs żeby do nich zapisywać się chodzili z ulotkami coś gadali o losowaniu znowu dla jednej osoby tylko nie za darmo tym razem :roll: jeszcze o zdawalnosciach co jest totalną bzdurą
ach ten nasz dyrektor ciekawe ile mu dali albo co dali jak takie cyrki u nas ciągle urzadzają a on im na to pozwala ja już prawko mam ale jakbym nie miał to i tak do nich bym nie poszedł już kombinowali kurs dla wszystkich za siedemset czy ile to było niby dla wszystkich a potem w konia polecieli i na zajęciach zrobili losowanie tylko dla jednej osoby no coż resztę osób się wkurzyło ale co mieli zrobic jak byli już zapisani i tak to jest z Cabrio oszustami ludzie zastanówcie się zanim tam pójdziecie odradzam.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2015, o 13:35

kurde co mam zrobić
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2015, o 15:11

Gość pisze:kurde co mam zrobić

w sensie o co ci chodzi
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”