odzież robocza gdzie kupię w Tomaszowie L.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 10:33

Jak w temacie gdzie można kupić taką odzież roboczą męską typu spodnie ogrodniczki i bluza w sumie komplet trzeba
i jaka mniej więcej cena byłaby
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 11:05

Dachmix Sikorskiego 68
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 11:07

Popytaj w Suponie, ul. Piłsudskiego ok 200m od świateł po prawej stronie jadąc od ronda :)
Na górę

Postautor: Piotr_Z » 21 sty 2016, o 08:24

Dobrą odzież roboczą kupuję w sklepie Pracuś obok bazarku przy Traugutta
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2016, o 19:16

na ul Szylinga jest taki maly sklep srodi ochr roslin doniczki itp tam sa niedrogie
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2016, o 20:24

Kamizelka ok też mam taką już trzy lata i nic z nią się nie dzieje.
Na górę

Postautor: robczap » 25 kwie 2016, o 11:01

A poco będziesz im kupować ubrania, niech sami swoje ubrania maja
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2016, o 17:55

odzież robocza jest w sklepie elektro-bram na zamojskiej naprzeciw alior banku
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2016, o 18:02

Interesuje mnie sklep z odzieżą drelichową , a nie z odzieżą plastikową produkowaną z butelek po napojach !
Niech sobie producent, i handlarz tej odzieży napcha do dupy !!!
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2016, o 19:51

Gość pisze:Interesuje mnie sklep z odzieżą drelichową , a nie z odzieżą plastikową produkowaną z butelek po napojach !
Niech sobie producent, i handlarz tej odzieży napcha do dupy !!!

takiemu jak tobie to pewnie nigdy nic nie pasuje,co ty nie wiesz ze wiekszosc produkcji jest w chinach ,zbyt na to jest i ludzie kupuja,dobrze ze jeszcze art.spozywcze polskie:-)
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2016, o 22:16

Gość pisze:
Gość pisze:Interesuje mnie sklep z odzieżą drelichową , a nie z odzieżą plastikową produkowaną z butelek po napojach !
Niech sobie producent, i handlarz tej odzieży napcha do dupy !!!

takiemu jak tobie to pewnie nigdy nic nie pasuje,co ty nie wiesz ze wiekszosc produkcji jest w chinach ,zbyt na to jest i ludzie kupuja,dobrze ze jeszcze art.spozywcze polskie:-)


Większość produkcji jest w chinach , bo takie cymbały jak ty , jeszcze to gówno kupują ! :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2018, o 11:38

A jaki sklep ma odzież ochronna?
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2018, o 07:09

A do jakiego stanowiska pracy? Bo inne ubrania będą dla osób narażonych na wysoką temperaturę, inne ubrania dla osób mających kontakt ze zrącymi substancjami. Specyfikację odzieży ochronnej określają konkretne normy uwzględniające typ czynników urazowych, charakterystycznych dla danego zawodu. Jest to odzież certyfikowana, zapobiegająca uszkodzeniom ciała i chroniąca przed substancjami szkodliwymi dla zdrowia i życia. Odzież taka musi spełniać normy jakości i normy bezpieczeństwa. Proponowałbym po prostu przejść się po sklepach z odzieżą bhp, ewentualnie możesz jeszcze zajrzeć sobie tutaj: https://www.ferpol.pl/odziez-ochronna-7458124 - firma w ofercie ma spory wybór odzieży ochronnej i roboczej.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”