SINGLE

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: barmaz88 » 22 sty 2015, o 15:35

Cześć
Zakładam post dla osób które chciałyby się poznać,pogadać.A czują się samotne 8)

Możemy pisać na ogólnym jak i na priv
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 16:06

barmaz88 pisze:Cześć
Zakładam post dla osób które chciałyby się poznać,pogadać.A czują się samotne 8)

Możemy pisać na ogólnym jak i na priv


Post dla singli, a dla singielek?
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 16:54

Gość pisze:Jestem singlem już mnie to frustruje, chciałbym nawiązać dłuższe relacje ze stałą partnerką ale mam problem każda z którą byłem jest ze mną do momentu w którym dochodzi do zbliżenia, no wiecie :wink: światłu dziennemu okazuje się moje 21 cm w zwisie, jeszcze żadna nie czekała aż wstanie, tylko uciekała z mieszkania albo samochodu w pośpiechu. Nie wiem co mam zrobić z tym problemem, poradźcie singiel!!!

Nie ma na co czekać, trzeba ciąć i tyle !
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 18:12

Gość pisze:
Gość pisze:Jestem singlem już mnie to frustruje, chciałbym nawiązać dłuższe relacje ze stałą partnerką ale mam problem każda z którą byłem jest ze mną do momentu w którym dochodzi do zbliżenia, no wiecie :wink: światłu dziennemu okazuje się moje 21 cm w zwisie, jeszcze żadna nie czekała aż wstanie, tylko uciekała z mieszkania albo samochodu w pośpiechu. Nie wiem co mam zrobić z tym problemem, poradźcie singiel!!!

Nie ma na co czekać, trzeba ciąć i tyle !

w zwisie to Ty chyba masz...jaja po kolana:))!!(dobrze chociaż..ulżyć sobie na forum chachachaaa)
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 20:35

co te chłopy mają do siebie, że tak się długością chwalą? myślą że to ma jakieś znaczenie?
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 21:02

Gość pisze:co te chłopy mają do siebie, że tak się długością chwalą? myślą że to ma jakieś znaczenie?


To działa na podobnej zasadzie jak "tynk artystyczny" na twarzy bab albo blond włosy (im bielsze tym niby to lepiej). Myślą takie, że to ma jakieś znaczenie?
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 21:31

A ja wolę być sam niż wysłuchiwać ze wali z japy Ostatnio odbiło mi się tak w barze i księżniczka się obruszyla A gdzie kultura u dam? Mogła sobie pomyśleć ale nie mówić Poczułem się jak wieśniak Przecież to naturalny odruch tak jak ziewanie czy drapanie sie
Na górę

Postautor: barmaz88 » 22 sty 2015, o 21:59

Nie spodziewałem się takiego odzewu. Singielki piszcie odważnie. Jakieś dziewczyny chętne na czat. Piszcie na priv
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 22:07

Wielkosc ma znaczenie. Kazdy kto twierdzi inavzej jest klamca
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2015, o 09:52

Gość pisze:Jestem singlem już mnie to frustruje, chciałbym nawiązać dłuższe relacje ze stałą partnerką ale mam problem każda z którą byłem jest ze mną do momentu w którym dochodzi do zbliżenia, no wiecie :wink: światłu dziennemu okazuje się moje 21 cm w zwisie, jeszcze żadna nie czekała aż wstanie, tylko uciekała z mieszkania albo samochodu w pośpiechu. Nie wiem co mam zrobić z tym problemem, poradźcie singiel!!!



A to może jeszcze wstać?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2015, o 19:57

Taa, poziom wysoki niesłychanie. Tak się zniechęca ludzi do wpisów sensownych
Na górę

Postautor: MagdaTom » 26 sty 2015, o 11:34

Hej. Czasem lepiej milczeć, zamiast pisać bzdury. Temu kolesiowi od dużego członka to raczej cała krew z głowy do główki odpłynęła i stąd ten inteligentny post :-)
A co do tematu - zgłaszam się jako pierwsza (no... druga, zaraz po autorze wątku) .
Miłego dnia.
M.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2015, o 10:19

SINGLE też mi tytuł, Stare Panny i Starzy Kawalerowie, jak nie patrzeć problem bo za pewne jak do 35 Panna, albo Kawaler to zapewne karierowicz albo cwane i wymagające szuka nie wiadomo czego albo chlało to do 35, teraz wytrzeźwiał i jak ten Rolnik co Szuka Żony :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2015, o 10:43

Jak to powiadają starzy ludzie, do 30-tki żenisz się sam, do 40-tki za mąż wydaja Cię rodzice a po 40-tce to sam diabeł nie pożeni. Mam takiego singla w domu, fajnie kariera, robota, pieniądze, wycieczki i 40-tka dobija, teraz zastanawia się czy nie szukać kobiety ale musi być taka co nie będzie przeszkadzała mu w tym co robi, nie będzie pytała gdzie jeździ i nie będzie go ograniczała, powiedziałem mu że takie coś tylko w bajkach. Wbrew pozorom jest to dziś wielki problem, stare panny i kawalerowie to na prawdę w dużej mierze single na poziomie, ale w czym problem ktoś ustawiony z dobrą pracą, mieszkaniem, nowym samochodem musi być wykształcony, zaradny, obyty znany i szanowany w środowisku i przez to czuje się pewnie i nie zależnie, szukając drugiej połówki najczęściej mierzy w ten sam poziom i tu jest cały kłopot, ta dróga połówka jeżeli ma to samo co ta pierwsza mentalnie, wykształcenie i materialnie musi mieć podobny charakter, pewność siebie i zasady na dogadanie takich dwojga 30% szans, wiem co pisze bo mam to na co dzień pytam jak jest odpowiedzi, ta za młoda, ta za roztrzepana, ta za pusta, ta za głupia i w kon cu na miesiąc jest ta która prawie pasuje i co po miesiącu słyszę, była fajna moja liga ale chciała by mną rządzić. Taka jest prawda, drodzy single zawsze zazdrościłem wam tej wolności, beztroski i sielanki na kilkutygodniowych wycieczkach, bez dzieciaków, kasa z pracy tylko dla siebie, pełny luz, bo ja juz prawie 15 lat od młodego w związku z żonką i dzieciakami nigdy się nie przelewało, a teraz z perspektywy czasu patrzę na mojego singla prawie 40 i szkoda mi chłopa wszystko ma, praca, dom, samochody ale widzę, że w środku pustka i nie raz mi powtarza, Ty masz Rodzinę a ja nie mam nawet dziewczyny!!!
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2015, o 03:26

MagdaTom pisze:Hej. Czasem lepiej milczeć, zamiast pisać bzdury. Temu kolesiowi od dużego członka to raczej cała krew z głowy do główki odpłynęła i stąd ten inteligentny post :-)
A co do tematu - zgłaszam się jako pierwsza (no... druga, zaraz po autorze wątku) .
Miłego dnia.
M.

Ja też:) a odpynęła i niech płynie,. A ja Gaby Kulki słucham. Rewelacja
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”