SINGLE

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 sty 2015, o 03:39

Gość pisze:Jak to powiadają starzy ludzie, do 30-tki żenisz się sam, do 40-tki za mąż wydaja Cię rodzice a po 40-tce to sam diabeł nie pożeni. Mam takiego singla w domu, fajnie kariera, robota, pieniądze, wycieczki i 40-tka dobija, teraz zastanawia się czy nie szukać kobiety ale musi być taka co nie będzie przeszkadzała mu w tym co robi, nie będzie pytała gdzie jeździ i nie będzie go ograniczała, powiedziałem mu że takie coś tylko w bajkach. Wbrew pozorom jest to dziś wielki problem, stare panny i kawalerowie to na prawdę w dużej mierze single na poziomie, ale w czym problem ktoś ustawiony z dobrą pracą, mieszkaniem, nowym samochodem musi być wykształcony, zaradny, obyty znany i szanowany w środowisku i przez to czuje się pewnie i nie zależnie, szukając drugiej połówki najczęściej mierzy w ten sam poziom i tu jest cały kłopot, ta dróga połówka jeżeli ma to samo co ta pierwsza mentalnie, wykształcenie i materialnie musi mieć podobny charakter, pewność siebie i zasady na dogadanie takich dwojga 30% szans, wiem co pisze bo mam to na co dzień pytam jak jest odpowiedzi, ta za młoda, ta za roztrzepana, ta za pusta, ta za głupia i w kon cu na miesiąc jest ta która prawie pasuje i co po miesiącu słyszę, była fajna moja liga ale chciała by mną rządzić. Taka jest prawda, drodzy single zawsze zazdrościłem wam tej wolności, beztroski i sielanki na kilkutygodniowych wycieczkach, bez dzieciaków, kasa z pracy tylko dla siebie, pełny luz, bo ja juz prawie 15 lat od młodego w związku z żonką i dzieciakami nigdy się nie przelewało, a teraz z perspektywy czasu patrzę na mojego singla prawie 40 i szkoda mi chłopa wszystko ma, praca, dom, samochody ale widzę, że w środku pustka i nie raz mi powtarza, Ty masz Rodzinę a ja nie mam nawet dziewczyny!!!


Bardzo mądre słowa. Proszę spojrzeć jednak na sprawę trochę z pozycji tego przebojowego kolesia. Ludzie uwierzyli, że dziś są takie czasy - zaimponujesz tylko kasą, stanowiskiem. Te mądrzejsze w juź, pozajmowane, albo wychowują dzieci. Sfrustrowane po rozwodach. Po przejściach. I nie tak łatwo się dobrać, aby żyć.
Ma rację mówiąc, że te młodsze to chcą rządzić. Co one maja w głowach? Parcie na sukces wspomagane przez tv. A jak się jakaś perełka trafi co ma swoje zdanie to ucieka stąd natychmiast.
Proszę się nie dziwić, że tak jest. My byliśmy inne pokolenie od Was. Ja też mam 40 lat i coś o tym wiem. To nie problem znaleźć byle kogo. Problem znaleźć kogoś. Zwłaszcza tutaj. Niestety, jesteśmy zmarginalizowanym regionem tego kraju. I niewiele wskazuje, że coś się zmieni.
Pozdrawiam
Jest internet. Dziś się tak ludzi poznaje. Proszę być optymistą:)
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2015, o 03:55

MagdaTom pisze:Hej. Czasem lepiej milczeć, zamiast pisać bzdury. Temu kolesiowi od dużego członka to raczej cała krew z głowy do główki odpłynęła i stąd ten inteligentny post :-)
A co do tematu - zgłaszam się jako pierwsza (no... druga, zaraz po autorze wątku) .
Miłego dnia.
M.

Też się zgłaszam, a debili pacyfikować będziemy:)
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2015, o 04:04

Propozycję mam dla wszystkich myślących. Z pewnością wielu jest takich wśród Was. Ignorować zupełnie tych co to mają "wiecznie rację", a singli w tym mieście, jakkolwiek by to pojmował, jest sporo Pogadać możemy, a jak się zdarzy to i jakąś imprę zrobimy np. na 14 lutego. A co:) Wychylmy się ze swoich norek. Nikt nam nic nie zrobi, a może być niezła jazda:)
Knajp jest sporo. Dogadujemy się i jazda. Mogę się tym zająć.
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2015, o 10:15

Gość pisze:Propozycję mam dla wszystkich myślących. Z pewnością wielu jest takich wśród Was. Ignorować zupełnie tych co to mają "wiecznie rację", a singli w tym mieście, jakkolwiek by to pojmował, jest sporo Pogadać możemy, a jak się zdarzy to i jakąś imprę zrobimy np. na 14 lutego. A co:) Wychylmy się ze swoich norek. Nikt nam nic nie zrobi, a może być niezła jazda:)
Knajp jest sporo. Dogadujemy się i jazda. Mogę się tym zająć.

A słoneczko będzie, jak tak to się łapię :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2015, o 16:57

A ja mam taki pomysł. Własnie wykupiłem licencję na puszczanie wielokrotne publiczne (do 5) razy filmu "IDA" w Solopan Studio. A może by tak zrobić seans filmowy np. w "Republice". Kto za. Ja to będę puszczał w Lubyczy ze dwa razy, więc trzy mi zostaje. Nie będę się oglądał na kino. Kto ma numer do szefa "Republiki"? Zresztą nie wiem czy Wam się pomysł podoba. Ruszmy dupy w końcu:)
Tomek
Na górę

Postautor: MagdaTom » 31 sty 2015, o 18:24

Z tym seansem filmowym to ciekawy pomysł, o ile to nie jakiś żart oczywiście ;-) Co do numeru tel to jakis jest w necie - 600 973 917.
Pozdrawiam :-))
Magda M.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2015, o 19:29

w kinie Ida była grana juz ze 3 razy
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2015, o 20:11

...w Republiceee???:((
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2015, o 10:37

Magda Kocham Cie:) Ty wiesz kto


MagdaTom pisze:Z tym seansem filmowym to ciekawy pomysł, o ile to nie jakiś żart oczywiście ;-) Co do numeru tel to jakis jest w necie - 600 973 917.
Pozdrawiam :-))
Magda M.
Na górę

Postautor: MagdaTom » 1 lut 2015, o 11:34

Hmmm... no nie bardzo ;-) Wróżką nie jestem :-)
Magda M.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2015, o 12:46

Magda nie jestem singlem,ale coś mi się wydaje,że jesteś super laską;)
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2015, o 13:53

MagdaTom pisze:Hmmm... no nie bardzo ;-) Wróżką nie jestem :-)
Magda M.

Wróżką nie jesteś, ale fajną babka i owszem. A widzieliśmy się jakoś niedawno:)
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2015, o 14:48

co za DUPA facet pisze te posty??Niby nie singiel a jakiś taki nieśmiały :oops: ?Chłopie,miej jaja,podejdz do tej Pani i powiedz co myślisz a nie jak ,,sztubak" rzucasz jakieś wypociny na forum :roll:
Na górę

Postautor: MagdaTom » 1 lut 2015, o 15:00

Coś mi się wydaje,że jakiś troll się mną "zainteresował" ;-) Ale jeśli nawet się mylę, to nie interesują mnie osoby zajęte/w związku. Tzn. pisać można z każdym na neutralne tematy, ale co do bliższych relacji zdecydowanie wybieram osoby stanu wolnego :D
Pozdrowionka . Szczególnie dla osobnika, który uważa że jestem ok i jeszcze do tego podobno niedawno się widzieliśmy :lol:
Magda M.
Na górę

Postautor: MagdaTom » 1 lut 2015, o 19:47

No i sens wątku "zaginął w akcji". Z tego co widzę są tematy bardziej chwytliwe, np. burmistrz lub szpital w Tomaszowie :?
Magda M. 8)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”