SINGLE

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 12 mar 2015, o 22:28

Gość pisze:
Tagera32 pisze:Wypowiadasz się, więc jestem nawet skłonna czytać Twoje "wypociny" bez argumentacji :?
MagdaTom.

rozumiem że skończyłaś hym... dobrze było?

humor jakoś nie taki...
Na górę

Postautor: Tagera32 » 12 mar 2015, o 22:30

Potrafisz mnie rozbawić - to bardzo cenię :wink:
MagdaTom.
Na górę

Postautor: on288 » 19 mar 2015, o 19:59

Witam, poznam fajną dziewczynę, pisać wolne, ładne i zgrabne hehe
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2015, o 21:18

on288 pisze:Witam, poznam fajną dziewczynę, pisać wolne, ładne i zgrabne hehe

jeśli masz 28 lat jak sugeruje twoj nick to juz delikatnie mówiac twoj czas minał, te porzadne fajne dziewczyny w twoim wieku sa zajete i dawno etap wyboru mają za sobą, powychodzily za mąż, zostały Ci albo te ktore jak Ty wciąz szukaja bo coś z nimi nie tak albo te których zwiazki sie rozpadły, z odzysku bo ... tez coś z nimi nie tak

ale szukaj szukaj
Na górę

Postautor: purchel » 19 mar 2015, o 21:54

Czas zakończyć te wypociny,moja dobra rada poszukajcie sobie pracy a nie zajmujecie sie g..no wartymi tematami ,przódy jakiś ciepły kolo filmy chciał cwaniak jeden puszczać antypolskie a później jakas zgrabna inaczej zaczela sie udzielać co to nie ona ,europejka...hark tfu a poszła ty biednemu na hooy...
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2015, o 22:28

purchel pisze:Czas zakończyć te wypociny,moja dobra rada poszukajcie sobie pracy a nie zajmujecie sie g..no wartymi tematami ,przódy jakiś ciepły kolo filmy chciał cwaniak jeden puszczać antypolskie a później jakas zgrabna inaczej zaczela sie udzielać co to nie ona ,europejka...hark tfu a poszła ty biednemu na hooy...


alfons co ci nie odpowiada mały popyt masz czy co?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”