SINGLE

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: MagdaTom » 2 lut 2015, o 14:33

Dziękuję za wiadomość. Zastanowię się nad taką opcją :-) Tylko trochę mnie to dziwi,że ktoś się tak głupio zachowuje, że nie szkoda mu czasu i energii na to żeby pisać bzdury i podpisywać się czyimś imieniem. Więc narazie proszę nie zwracać uwagi na idiotyczne posty nie napisane przeze mnie, bo raczej po ich treści można się domyślać że to znów troll się odezwał...
Pozdrawiam i miłego wieczoru :-)
Magda M.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2015, o 17:31

MagdaTom pisze:Dziękuję za wiadomość. Zastanowię się nad taką opcją :-) Tylko trochę mnie to dziwi,że ktoś się tak głupio zachowuje, że nie szkoda mu czasu i energii na to żeby pisać bzdury i podpisywać się czyimś imieniem. Więc narazie proszę nie zwracać uwagi na idiotyczne posty nie napisane przeze mnie, bo raczej po ich treści można się domyślać że to znów troll się odezwał...
Pozdrawiam i miłego wieczoru :-)
Magda M.


Yhy, ja Ciebie też... :oops:
Na górę

Postautor: MagdaTom » 2 lut 2015, o 17:53

Co "Ja ciebie też"?? Znów jesteś trollu :lol:
Magda M.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2015, o 18:26

MagdaTom pisze:Co "Ja ciebie też"?? Znów jesteś trollu :lol:
Magda M.


Nie, nie jestem trollem! Skąd te osądy?
Na górę

Postautor: MagdaTom » 2 lut 2015, o 19:10

Jakoś tak wcześniejsze doświadczenia na forum mnie zdemotywowały, chociaż jestem tu od niedawna :-)
Magda M
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2015, o 20:05

MagdaTom pisze:Jakoś tak wcześniejsze doświadczenia na forum mnie zdemotywowały, chociaż jestem tu od niedawna :-)
Magda M

co to za bełkot ? doświadczenie zdemotywowało do czego ? , zwłaszcza że od niedawna na forum
Na górę

Postautor: MagdaTom » 2 lut 2015, o 21:06

Czytanie ze zrozumieniem i myślenie widzę,że nie jest Twoją mocną stroną 8)
Magda M.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2015, o 22:06

uważasz że wytłumaczyłaś ? gratuluję myślenia
Na górę

Postautor: MagdaTom » 2 lut 2015, o 22:52

Jeśli trzeba Ci podstawowe rzeczy tłumaczyć, to przykro :lol: Myślenie, gramatyka i interpunkcja widzę,że są też dla Ciebie wrogami. Nie bardzo mnie interesuje Twoje zdanie, więc nie pisz już.
Magda M.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2015, o 22:55

celebrytkę nie interesuje nic poza nią samą
Na górę

Postautor: MagdaTom » 2 lut 2015, o 23:12

Masz tylko jedną pozytywną cechę - upór. Ale żeby być upartym, to trzeba wiedzieć dlaczego. Ty tej wiedzy niestety nie posiadasz, więc proponuję zakończyć "dyskusję" na tym etapie zanim całkiem się pogrążysz 8)
Miłej nocy.
Magda M.
Na górę

Postautor: MalaMi » 4 lut 2015, o 22:43

A zapowiadał się fajny wątek i padł zanim do niego dotarłam...
Szkoda...
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2015, o 23:25

Damy radę, baranów trzeba pacyfikować śmiechem lub tez intelektem, co skutecznie robi Magda M. A wątek rzeczywiście ciekawy.
Na górę

Postautor: aga81 » 5 lut 2015, o 12:05

witam singli,
fajnie sie zapowiadała ta propozycja dla singli, i co z tym zrobimy? organizujemy czy nie??
Na górę

Postautor: MalaMi » 5 lut 2015, o 16:09

To kiedy ta "Ida" w repu? :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”