Temat jakiego jeszcze tu nie było powraca

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Ryszard » 24 sty 2015, o 11:04

Witam, wczoraj wstawiłem tema o zbędnych rzeczach dla ludzi wymieniających meble sprzęt elektroniczny itd. chodziło mi głównie o to by ktoś w końcu wpadł na pomysł i zamiast wynosić pod kontener czy wrzucać do kontenera zrobił fotkę wstawił na jakąś stronkę i oddał osobie potrzebującej za darmo nam już nie jest potrzebne i inni mogą się cieszyć z darowizny, każdy skorzysta na takiej tranzakcji my pozbywamy się według nas rupiecia a ktoś wykorzysta go jak nowy sprzęt. W ten sposób można pomagać cały rok a nie jak idą święta tak myślę że ludzie wolą dać komuś coś w czasie świąt tym samym poprawiając sobie samo poczucie lub w ten sposób szukać odkupienia bo przecież święta a co z resztą roku mają biedniejsze rodziny żyć w nędzy i cierpliwie czekać na okres świąteczny, co z dziećmi tych rodzin. Wystarczy sobie tylko wyobrazić jak się czują widząc jak w szkole kolega czy koleżanka ma nowe buty ubranie ma co zjeść ma do czego wrócić w domu meble wyposażenie mieszkania jest na czym spać jest przy czym zjeść serce pęka na samą myśl.
Tu apel do administratora forum by dodał tema Oddam za darmo
Ponadto proszę o wyjaśnienie z jakich przyczyn został usunięty wczorajszy wpis jaki dodałem buł dla kogoś nie wygodny czy raczej nie godny forum Tomaszowskiego Forum.
Proszę o wpisy naszych mieszkańców oraz o poparcie mojego apelu do do administratora w celu dodania tematu Oddam za darmo.Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
Na górę

Postautor: Bozena » 24 sty 2015, o 11:07

Jestem za masz jeden głos :D
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2015, o 11:11

Jasne jeszcze czego oddać wolę wyrzucić jak dać nierobom powiadam NIE
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2015, o 11:38

Gość pisze:Jasne jeszcze czego oddać wolę wyrzucić jak dać nierobom powiadam NIE



BRAWO! Przyznaję ci order prawdziwego Polaka III Rzeczypospolitej. Więcej takich gnoi jak ty nam trzeba, wszak nie jesteś sam ze swoimi poglądami, załóż partię pn. Szumowina!
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2015, o 11:43

Gość pisze:Jasne jeszcze czego oddać wolę wyrzucić jak dać nierobom powiadam NIE



Wypchaj lepiej tym kontenery co stoją na mieście, niech sobie jeszcze ktoś zarobi :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2015, o 11:53

Jestem za. Czasy są ciężkie, trzeba sobie pomagać!
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2015, o 14:14

Popieram post o dodaniu tematu, jeśli taki powstanie będę pierwsza by coś oddać. Ludzie w końcu ktoś pisze na temat tabu pomagajmy najpierw w swoim mieście a reszcie Świata na końcu
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2015, o 14:22

Raczej nie liczcie na dodanie tematu trzeba działać w inny sposób piszcie tu co macie do oddania, zawsze jakiś to początek :D
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2015, o 14:25

Cwaniaczki nie liczcie na darmochę pewnie ktoś chce zarobić jak zawsze :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2015, o 14:46

mam do oddania monitor do komutera
Na górę

Postautor: marcin_rom » 24 sty 2015, o 15:22

viewtopic.php?f=25&t=92181
znalazłem ci pod inną nawą jest
Na górę

Postautor: magister » 24 sty 2015, o 18:01

Jestem za.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2015, o 19:20

brawo ktoś ma inicjatywę jestem za
Na górę

Postautor: mua » 24 sty 2015, o 20:39

ja też popieram!!!
Na górę

Postautor: mua » 24 sty 2015, o 20:41

http://www.oddam-zadarmo.pl/

ktoś pomyślał globalnie...i jakoś chętnych nie brakuje
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”