The Guardian o Tomaszowie !!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Waldemar » 26 sty 2015, o 17:54

The Guardian o polskim gazie łupkowym – tłumaczenie artykułu Arthura Nelsena

Dużo piszą o Tomaszowie lubelskim i okolicach

link do artykułu ;

https://obywatelekontroluja.pl/the-guar ... a-nelsena/
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2015, o 20:33

No no :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2015, o 22:02

No... i poco putin ma tu wysylac wojsko paru frajerow i sami sie wykonczymy. A elektrownia atomowa w polsce to super, wiatraki be. Slzszalem ze z gowna jest ok energia. Ale smierdzi....
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2015, o 23:20

fragment artykulu - "Popierający gaz łupkowy burmistrz wspierał kampanię propagującą korzyści, które gaz łupkowy mógłby przynieść zubożonemu miastu, wywieszając baner z hasłem „Putinolodzy – paszli won!”Ale w wyborach samorządowych w listopadzie został zdetronizowany na rzecz bardziej łupkowo-sceptycznego przeciwnika, który promował geotermalne źródła energii."

o ile mi wiadomo, nikt burmistrza popierajacego gaz lupkowy nie zdetronizowal a juz na pewno kandydat od geotermii nie mial najmniejszych szans
Na górę

Postautor: Waldemar » 27 sty 2015, o 12:25

[quote="Gość"]fragment artykulu - "Popierający gaz łupkowy burmistrz wspierał kampanię propagującą korzyści, które gaz łupkowy mógłby przynieść zubożonemu miastu, wywieszając baner z hasłem „Putinolodzy – paszli won!”Ale w wyborach samorządowych w listopadzie został zdetronizowany na rzecz bardziej łupkowo-sceptycznego przeciwnika, który promował geotermalne źródła energii."



z tego co widzę chodziło o byłego wójta Suśca
Na górę

Postautor: Waldemar » 27 sty 2015, o 12:32

cytat z artykułu

"Do dzisiaj wykonano 66 odwiertów – w 12 również odwierty poziome – a pozwolenia na kolejne 27 odwiertów w południowo-wschodnim regionie Tomaszowa Lubelskiego zostały zawieszonych w oczekiwaniu na wynik długich badań"


Z tego co wiem to mamy już wiertnice Majdan sopocki 1 czyli Grabowica a gdzie maja być te jeszcze 26 wiertnic koło Tomaszowa Lubelskiego?

Przecież to będą tereny górnicze koło TL jak nam to wszystko postawią to będzie jeden syf :(
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”