Poczta w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 sty 2015, o 13:27

Nie wiem jak często korzystacie z usług tej znanej placówki, ale to co się tam wyprawia, woła o pomstę do nieba. Nie winię w żadnym razie pracowników z okienek, harują w pocie czoła. Natomiast organizacja pracy jest pod psem. Kolejki gigantyczne, a kupienie głupiego znaczka to 20 minut w kolejce. Kto za to odpowiada i dlaczego tak jest?
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2015, o 13:30

Dlatego że pracują tam ludzie po znajomości albo stare komuchy pijące kawkę.Mamusi na emeryturkę to dziecko na etat tak samo jak w sądzie jak pan Piotrek CH.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2015, o 15:50

Poczta w Tomaszowie to ludzie PO.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2015, o 16:19

Gość pisze:Nie wiem jak często korzystacie z usług tej znanej placówki, ale to co się tam wyprawia, woła o pomstę do nieba. Nie winię w żadnym razie pracowników z okienek, harują w pocie czoła. Natomiast organizacja pracy jest pod psem. Kolejki gigantyczne, a kupienie głupiego znaczka to 20 minut w kolejce. Kto za to odpowiada i dlaczego tak jest?

20 minut to nie kolejka, w głowach ludziom się już całkiem z tej demokracji poprzewracało!!! Napisz jak postoisz godzinę.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2015, o 16:36

Gość pisze:
Gość pisze:Nie wiem jak często korzystacie z usług tej znanej placówki, ale to co się tam wyprawia, woła o pomstę do nieba. Nie winię w żadnym razie pracowników z okienek, harują w pocie czoła. Natomiast organizacja pracy jest pod psem. Kolejki gigantyczne, a kupienie głupiego znaczka to 20 minut w kolejce. Kto za to odpowiada i dlaczego tak jest?

20 minut to nie kolejka, w głowach ludziom się już całkiem z tej demokracji poprzewracało!!! Napisz jak postoisz godzinę.


:) - Piszcie o paczkomat sytuacja moment się zmieni tak jak z przedszkolami jak prywatne powstały wszystko wynormalniało .....
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2015, o 18:49

Gość pisze:
Gość pisze:Nie wiem jak często korzystacie z usług tej znanej placówki, ale to co się tam wyprawia, woła o pomstę do nieba. Nie winię w żadnym razie pracowników z okienek, harują w pocie czoła. Natomiast organizacja pracy jest pod psem. Kolejki gigantyczne, a kupienie głupiego znaczka to 20 minut w kolejce. Kto za to odpowiada i dlaczego tak jest?

20 minut to nie kolejka, w głowach ludziom się już całkiem z tej demokracji poprzewracało!!! Napisz jak postoisz godzinę.


Gościu 20 min. po znaczek za parę groszy to mało? Powinna tam stać maszyna wendingowa, czy coś w rodzaju biletowej i sprzedawać te gówna, a nie stanie i czekanie w śmierdzącej i ciasnej poczekalni.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2015, o 20:51

godz 18,10 jedno okienko czynne, to gdzie wydaja listy polecone i 12 osob z opłatami , z przesyłkami, z zawiadamieniami, pani malo sie nie zapali bo ciagle biega , szuka przesyłek nawet na zapleczu a ludzie stoja , poubierani ciepło, z czoła pot sie leje, i klna ile wlezie!!!!, bo trzeba czekac okolo 30-40 min na swoja kolejke -----realia poczty głownej w Tomaszowie
Na górę

Postautor: jhl » 28 sty 2015, o 20:55

parodia. kto tym interesem zarządza ?
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2015, o 22:15

potwierdzam, zawsze czynne jedno, dwa okienka, powinni dostosować to do ruchu klientów, nic dziwnego że są kolejki, ja szczęśliwie mało już korzystam z usług poczty bo też mnie nie raz trafiało stanie w tym pocztowym ogonku
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2015, o 22:39

Gość pisze:potwierdzam, zawsze czynne jedno, dwa okienka, powinni dostosować to do ruchu klientów, nic dziwnego że są kolejki, ja szczęśliwie mało już korzystam z usług poczty bo też mnie nie raz trafiało stanie w tym pocztowym ogonku

jesli na powiadomieniu jest ,,mozna odebrac po 18" to powinni to respektowac a nie zegnac jak bydło do jednego okienka i niech czekaja, szanowny listonosz przynosi list o godz.10.17 imysli ,ze wszyscy powinni czekac na niego i byc w domu bo on ma polecony , nikt nie pracuje o tej godzinie tylko on ,a po 18 czekanie po godzinie przy okienku----dziadostwo jak trzeba ale i tu to sie skonczy, zobaczcie jak jest w innych miastach gdzie to przyjely prywatne spólki,siostrzeniec rozpczynał prace o 13 , aby od 15 do 21 zastac ludzi po pracy juz w domach i dostarczyc polecony, rozlicza sie tego dnia aby nastepnego ponownie ten list pobrac i próbowac go dostarczyc to nazywa sie liczenie sie z ludzmi a nie zostawienie powiadomienia i sprawa zakonczona
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2015, o 23:45

Gość pisze:godz 18,10 jedno okienko czynne, to gdzie wydaja listy polecone i 12 osob z opłatami , z przesyłkami, z zawiadamieniami, pani malo sie nie zapali bo ciagle biega , szuka przesyłek nawet na zapleczu a ludzie stoja , poubierani ciepło, z czoła pot sie leje, i klna ile wlezie!!!!, bo trzeba czekac okolo 30-40 min na swoja kolejke -----realia poczty głownej w Tomaszowie

nie korzystać i nie nażekać, w dobie internetu i komputeryzacji na Babcie Pocztę narzekają :lol: dziś rynek sam się reguluje będą tak robić jakiś szybki prywaciarz coś otworzy i kolejek nie będzie. Pisma z sądu w kiosku albo zieleniaku można odebrać to i znaczek nie długo kupić będzie można, albo jeszcze lepiej coś w domu napiszesz zakleisz w kopercie albo zapakujesz coś w paczkę, jeden telefon albo sms i ktoś przyjedzie odbierze z mieszkania i poooszło w świat, popatrzcie z zakupami na allegro kto dziś wybiera pocztę w 80% prywatny pewny kurier, szybko, sprawnie i bez zbędnego narzekania!!!
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2015, o 03:51

Gość pisze:
Gość pisze:godz 18,10 jedno okienko czynne, to gdzie wydaja listy polecone i 12 osob z opłatami , z przesyłkami, z zawiadamieniami, pani malo sie nie zapali bo ciagle biega , szuka przesyłek nawet na zapleczu a ludzie stoja , poubierani ciepło, z czoła pot sie leje, i klna ile wlezie!!!!, bo trzeba czekac okolo 30-40 min na swoja kolejke -----realia poczty głownej w Tomaszowie

nie korzystać i nie nażekać, w dobie internetu i komputeryzacji na Babcie Pocztę narzekają :lol: dziś rynek sam się reguluje będą tak robić jakiś szybki prywaciarz coś otworzy i kolejek nie będzie. Pisma z sądu w kiosku albo zieleniaku można odebrać to i znaczek nie długo kupić będzie można, albo jeszcze lepiej coś w domu napiszesz zakleisz w kopercie albo zapakujesz coś w paczkę, jeden telefon albo sms i ktoś przyjedzie odbierze z mieszkania i poooszło w świat, popatrzcie z zakupami na allegro kto dziś wybiera pocztę w 80% prywatny pewny kurier, szybko, sprawnie i bez zbędnego narzekania!!!

Już PKS oddali w łapy prywaciarzom. Weź nie p..Pewnie, że da sie to usprawnić.Mi tez żal tych babek na poczcie, bo tam wiecznie tłum.
Już widze jaktomaszowski biznesmen robi pocztę - wy wiecie który. Wasza taka mać
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2015, o 14:52

W domu kombantanta jest poczta a w nej obecnie pracuje tylko dwie panie . Trzeba stac w kolejce okolo godziny co robi Pan Dyrektor Poczty dlaczego zabral jeden etat czy to oszczednosc kosztem czy redukcja . Moze ktos sie zainteresuje to sytuacja . Pani jest sama z rana a rozne osoby przychodza jak dojdzie do jakiegos wypadku to ktos dopiero zauwazy ze jest zle. Ale w Polsce pierw sie robi a potem mysli .
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2015, o 15:35

jeżeli jest żle na poczcie czy gdziekolwiek to zły jest zarządzający , zawsze tak jest . Pewnie dyrektor przyniesiony w teczce , głupi jak gumofilc ale swojak . My wyborcy tak wybraliśmy i to mamy , więc nie narzekać , mordy zamknąć i myśleć przy urnach a jak za mały rozum to będziesz miał coraz gorzej wszędzie .
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2015, o 18:45

Już PKS oddali w łapy prywaciarzom. Weź nie p..Pewnie, że da sie to usprawnić.Mi tez żal tych babek na poczcie, bo tam wiecznie tłum.
Już widze jaktomaszowski biznesmen robi pocztę - wy wiecie który. Wasza taka mać[/quote]
jak ma tak funkcjonowac to niech i bierze nawet i zagraniczny inwestor bo ja nie mam czasu wystawac tam godzinami, gdyz dziadostwo ma sie utrzymac bo polskie
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”