Gdzie kupić płytki

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Jellos » 30 sty 2015, o 03:52

Witajcie

szukam ciekawej aranżacji do salony na ściany. Chcemy wokół kominka i na ścienie z tv wyłożyć kamień ścienny ale nie wiemy czy jest to praktyczne rozwiązanie tj czy nie osadza się kurz/pył z kominka itd, jak jest z czyszczeniem Klinkierytu? no i może ktoś ma jeszcze jakieś inne fajne pomysły?
Na górę

Postautor: gepard » 30 sty 2015, o 19:29

A czy ten Klinkieryt to nie są takie płytki podobne do starej cegły? Widziałem na zdjęciach coś podobnego i kojarzy mi się właśnie z czymś takim.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2015, o 20:50

Jellos pisze:Witajcie

szukam ciekawej aranżacji do salony na ściany. Chcemy wokół kominka i na ścienie z tv wyłożyć kamień ścienny ale nie wiemy czy jest to praktyczne rozwiązanie tj czy nie osadza się kurz/pył z kominka itd, jak jest z czyszczeniem Klinkierytu? no i może ktoś ma jeszcze jakieś inne fajne pomysły?


Polecam białą cegłę. super wygląda.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2015, o 13:42

przemyśl czym chcesz wyłożyc i nie zapomnij o kurzu osadzającym się i zostającym no zawsze można odkurzaczem go sciagnąć ale .....
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2015, o 00:59

Jellos pisze:Witajcie

szukam ciekawej aranżacji do salony na ściany. Chcemy wokół kominka i na ścienie z tv wyłożyć kamień ścienny ale nie wiemy czy jest to praktyczne rozwiązanie tj czy nie osadza się kurz/pył z kominka itd, jak jest z czyszczeniem Klinkierytu? no i może ktoś ma jeszcze jakieś inne fajne pomysły?


a co jest wyłożone na samym kominku ?
Na górę

Postautor: Jellos » 13 lut 2015, o 14:36

Kominek jest zbudowany z naturalnego kamienia, więc pomyśleliśmy że kamień ścienny wokół będzie pasował tak by zachować motyw. Tak Klinkieryt jest podobny do starej cegły, oczywiście są różne wersje ale taki mniej więcej zamysł mieliśmy. No a co do czyszczenia to nie wiem - czy właśnie nie będzie łatwiej kamienia czyścić z ewentualnych wyziewów? ma ktoś z tym doświadczenia?
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2015, o 14:57

Jellos pisze:Kominek jest zbudowany z naturalnego kamienia, więc pomyśleliśmy że kamień ścienny wokół będzie pasował tak by zachować motyw. Tak Klinkieryt jest podobny do starej cegły, oczywiście są różne wersje ale taki mniej więcej zamysł mieliśmy. No a co do czyszczenia to nie wiem - czy właśnie nie będzie łatwiej kamienia czyścić z ewentualnych wyziewów? ma ktoś z tym doświadczenia?

siostra ma wyłozone kamieniem naturalnym pocietym na cienko bez duzych uwypuklen , idealnie sie myje , a po okresie grzewczym lekko myje szczoteczka z zakamarkow , juz 3 lata pali w kominku, kamien wyglada idealnie i jest nie do zuzycia - tylko nie jakies tam podroby, ponoc jest cos do impregnacji takiego kamienia po okresie grzewczym aby kurz nie osiadał w nadmiarze , wyglada ładnie , nowoczesnie i z duchem czasu , klinkier to juz przezytek wiec lepiej drozej a na czasie ,wiadomo ze na wszystko mija moda ale po co robic cos co robiono 10 lat temu?
Na górę

Postautor: Jellos » 27 lut 2015, o 09:51

wg mnie klinkier Klinkierytowi nie równy - przyjrzyj sie Klinkierytowi z bruk betu - wygląda o niebo lepiej od jakiegoś zwykłego kamienia ściennego. I niekoniecznie każdy chce drożej, zresztą to nie taki przeżytek, ludzie od 40 lat tapety na ściany kładą a wszędzie co raz zobaczysz u kogoś nową tapetę "bo lubi"
Na górę

Postautor: Hamman » 31 mar 2015, o 08:06

Ja ostatnio wszędzie widzę jakieś fatalne oklejki albo tapeta na tapecie, całkowity brak oryginalności wystroju. Taki kamień ścienny jak Jellos chce sobie zafundować to wcale nie głupi pomysł według mnie
Na górę

Postautor: JA35636 » 3 kwie 2015, o 22:24

POŁÓŻ SOBIE STIUK W KOLORZE KAMIENIA, I PRAKTYCZNIE I ŁADNIE, I UMYĆ MOŻNA A JAK SIĘ ZNUDZI TO ZMATOWAĆ I POMALOWAĆ, A KAMIEŃ SZYBKO SIĘ ZNUDZI.
Na górę

Postautor: kocopol » 27 kwie 2015, o 15:40

Hamman pisze:Ja ostatnio wszędzie widzę jakieś fatalne oklejki albo tapeta na tapecie, całkowity brak oryginalności wystroju. Taki kamień ścienny jak Jellos chce sobie zafundować to wcale nie głupi pomysł według mnie


Dlatego wielu ludzi decyduje się na piaskowiec albo podobny kamień. Wiadomo, że nie wyłożą nim całego pomieszczenia, ale jako dodatek fajnie się prezentuje. Pewnie mówisz o czymś takim http://www.magiakamienia.com.pl/produkt/piaskowiec-lupany? Może nie jest najtańsze, ale warto urozmaicić wystrój pokoju.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”