Media Expert Tomaszów Lubelski

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Nicman » 10 lut 2015, o 13:25

Chciałem was ostrzec przed kupowaniem rzeczy w Media Expert.Z racji tego,ze wcale nie mają tak atrakcyjnych cen jakby się mogło wydawać,ale mniejsza o to.

Ostatnio byłem w tym sklepie i strasznie się rozczarowałem reakcją kierownika dlatego:

Hejtuje kierownika sklepu Media Expert za niekompetencję i chamski stosunek wobec klientów.Radzę zapoznać się z instrukcjami obsługi,specyfikacją techniczną sprzętu oraz panować nad nerwami,a dopiero potem doradzać ludziom.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2015, o 14:02

Też ostrzegam przed tym sklepem. Nic już tam nie kupię. Mydlą oczy przy zakupach na raty .
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2015, o 16:09

Nie dają ŻADNYCH upustów nawet wtedy.gdy chce się zakpić cały sprzęt rtv do domu. Nie polecam!!!
Na górę

Postautor: lolaop » 10 lut 2015, o 16:41

zgadzam sie kupilam dzisiaj jedna rzecz i w madia expert byla najdrozsza a najtansza w neonet to nie jest reklama tylko fakt mozna samemu sprawdzic i porownac
Na górę

Postautor: kasjer » 10 lut 2015, o 17:30

.... a tyle jazgotu z powodu reklam w skrzynkach.....dostajecie oferty,można przejrzeć i porównać :-/
Na górę

Postautor: kamil3 » 11 lut 2015, o 07:46

A ja kupiłem tam parę miesięcy temu telewizor Samsung parę zł taniej niż w sklepach internetowych! Więc chyba nie taki najdroższy ten media expert jest. Trzeba tylko dobrze szukać :)
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2015, o 08:53

kamil3 pisze:A ja kupiłem tam parę miesięcy temu telewizor Samsung parę zł taniej niż w sklepach internetowych! Więc chyba nie taki najdroższy ten media expert jest. Trzeba tylko dobrze szukać :)

A zapytales czy przypadkiem telewizor nie był z wystawki?
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2015, o 09:08

ja powiem tylko tyle drogo tam jest i już a tłumów też tam nie wiadać
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2015, o 09:52

kamil3 pisze:A ja kupiłem tam parę miesięcy temu telewizor Samsung parę zł taniej niż w sklepach internetowych! Więc chyba nie taki najdroższy ten media expert jest. Trzeba tylko dobrze szukać :)

Tez chce kupic samsunga , podaj cene i model.Jakiej wielkosci?
Na górę

Postautor: kamil3 » 11 lut 2015, o 10:08

http://www.mediaexpert.pl/telewizory-led/telewizor-samsung-ue40h6400,id-221358 - to był taki model i parę miechów temu kosztował 1989zł i to byłą wtedy najniższa możliwa cena. Teraz jest nawet tańszy. Z wystawki na pewno nie był bo sprawdziłem go jeszcze w sklepie przed zakupem i wyglądał na nieruszany. Kupiłem go bo miał bardzo dobre opinie na forach o sprzęcie i się nie zawiodłem, bo do dziś śmiga elegancko :)
Na górę


Postautor: kamil3 » 11 lut 2015, o 10:23

parę razy kupilem na allegro sprzęt po mega niskiej cenie i parę razy się naciąłem, więc od tej pory kupuję trochę drożej ale w sklepach które mam na miejscu. jest łatwiej w przypadku jakiejś awarii - idziesz i załatwiasz sprawę, a nie szukasz po polsce serwisu nie wiadomo gdzie...
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2015, o 10:54

Kupuje sie u sprawdzonych sprzedawcow, ktorzy maja 30 pozytywow dziennie za sprzet , same pozytywy kilka tysiecy oraz oferuja w przypadku awarii serwis na wlasny koszt.Mozliwosc zwrotu do 10 dni normalnie.Lapki telefony wszystko , na razie jakos sie udalo.Taki sprzedawca na jednym negatywie traci dziennie kilku klientow, skacza zeby nie bylo negatywa:).Nie po to ktos zainwestowal w esklep zeby sprzedawac lub oszukiwac bo wiadomo udaje sie ze 3 razy.Na pewno w ten sposob nie utrzymuje hali i wlaczonych 50 telewizorow przez caly dzien.Stad roznica w cenie
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2015, o 18:22

kamil3 pisze:parę razy kupilem na allegro sprzęt po mega niskiej cenie i parę razy się naciąłem, więc od tej pory kupuję trochę drożej ale w sklepach które mam na miejscu. jest łatwiej w przypadku jakiejś awarii - idziesz i załatwiasz sprawę, a nie szukasz po polsce serwisu nie wiadomo gdzie...



Tak tak sprzedawczyku.
A teraz powiedz

1.Telewizory z wystawy ktore chodza od godziny 8-18 są okej i tak niech pochodzi 2-3 miesiace sądzisz że klient się zorientuje? hehe nawet nie sprawdzi w menu serwisowym ile chodzil bo jak sprawdzi to straci gwarancje

2.sadzisz ze latwo pozniej wymienic hehe widze ze malo rzeczy probowales wymienic w zyciu na miejscu i uwierz mi nie jest tak jak sadzisz
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2015, o 19:13

Gratuluję w neonet ten sam telewizor kosztował wczoraj 1829 zł ;)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”