GetinBank

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 lut 2015, o 17:44

Czy ktoś coś wie o "znikających lokatach" w Tomaszowskim oddziale getinbanku? Proszę nie zaśmiecac tematu plotkami - tylko fakty.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2015, o 18:09

a kredyty nie znikają, lokaty akurat mało mnie interesują nie posiadam :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2015, o 18:18

Gość pisze:a kredyty nie znikają, lokaty akurat mało mnie interesują nie posiadam :lol:

jak ktoś gówno ma to przynajmniej może się powyśmiewac, szkoda że nie na temat.
Napisane wyraźnie - nie zaśmiecac , ale widac na forum przeważają inteligentni fizycy kwantowi.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2015, o 18:32

nie wiem o znikających , ale czy zniknęły ci pieniądze czy leżą one na podstawowym koncie
Na górę

Postautor: Alfa » 18 lut 2015, o 19:59

Tak wiem o jednym takim przypadku. Klientka przyszła do Banku i okazało się że nie ma kwoty lokaty a jej lokata nie widnieje w systemie informatycznym. Więcej na forum nie powiem, sprawa w toku wyjaśniania. Odradzam korzystania z tego Banku.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2015, o 20:16

Alfa pisze:
Gość pisze:Czy ktoś coś wie o "znikających lokatach" w Tomaszowskim oddziale getinbanku? Proszę nie zaśmiecac tematu plotkami - tylko fakty.


Tak wiem o jednym takim przypadku. Klientka przyszła do Banku i okazało się że nie ma kwoty lokaty a jej lokata nie widnieje w systemie informatycznym. Więcej na forum nie powiem, sprawa w toku wyjaśniania. Odradzam korzystania z tego Banku.

Też o tym słyszałem.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2015, o 23:14

Alfa pisze:
Gość pisze:Czy ktoś coś wie o "znikających lokatach" w Tomaszowskim oddziale getinbanku? Proszę nie zaśmiecac tematu plotkami - tylko fakty.


Tak wiem o jednym takim przypadku. Klientka przyszła do Banku i okazało się że nie ma kwoty lokaty a jej lokata nie widnieje w systemie informatycznym. Więcej na forum nie powiem, sprawa w toku wyjaśniania. Odradzam korzystania z tego Banku.


Alfa odradzasz korzystanie z tego banku dlaczego?
Ten przypadek co opisujesz to fakt (jesli tak było to chyba prokurator powinien już coś działac) czy wiesz o tym ze słyszenia, bo moze tylko plotka.
A jeśli nie plotka, to czy bank okrada swoich klientów, czy jakiś pracownik/ca postanowił/a sie szybko wzbogacic?
Pracownik banku może zlikwidowac lokatę klienta nie zostawiając po tym śladu i wziąśc kasę, albo przelac na swoje konto - jest to możliwe? Zakładając , że ma dostęp do danych klienta, a podpis na likwidacji lokaty musiełby ktoś podrobic. Może jakiś bankier coś się wypowie w tym temacie ( nie koniecznie z getin banku)
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2015, o 08:22

Tak to prawda lokaty znikają ,sprawę oddałem do prokuratury-zobaczymy co z tego wyjdzie ?
Na górę

Postautor: Alfa » 19 lut 2015, o 08:46

Nie nie jest to plotka. Znowu jakiś przypadek ?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2015, o 08:55

Alfa pisze:Nie nie jest to plotka. Znowu jakiś przypadek ?

To nie jest przypadek tylko zagarnięcie czyjegoś mienia.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2015, o 10:20

ja mam kredyt do zagarnięcia całe 20000 zł, oto moje dane Pafnucy Pompka, zamieszkały Tomaszów Lub. ul. Gomułki 997, nr. umowy kredytowej 145/458754125647/2014. Jak ktoś zagarnie, okażę zrozumienie i serce nie pójdę do prokuratury.
Na górę

Postautor: Alfa » 20 lut 2015, o 16:09

Gość pisze:
Alfa pisze:Nie nie jest to plotka. Znowu jakiś przypadek ?

To nie jest przypadek tylko zagarnięcie czyjegoś mienia.

https://www.knf.gov.pl/dane_wspolne/Ser ... a_bank.jsp, prokuratora również sugeruje powiadomić. :evil:
Na górę

Postautor: miki1 » 20 lut 2015, o 16:31

ja z tego dziadowskiego banku zrezygnowałem czekanie do kolejki do kasy około 1 godziny.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2015, o 13:02

zna ktoś może jakieś konkrety , fakty w tej sprawie zagarnięcia lokat?
Na górę

Postautor: Emma » 4 mar 2015, o 16:56

Jak to nie wiecie? Sprawę bada prokuratura, podobno 50 osób poszkodowanych, proceder trwał 4 lata. Pracownica zwolniona dyscyplinarnie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”