kosmetyczka Tomaszów kto poleci???

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 lut 2015, o 20:52

Witam,
czy w Tomaszowie ktoś poleci kosmetyczkę? Interesuje mnie zamykanie naczynek i oczyszczające zabiegi na twarz.
Na górę

Postautor: corinne » 25 lut 2015, o 08:46

Polecam panią Magdalenę - ma zakład kosmetyczny w Domu Kombatanta - wejście od strony banku. Czysty profesjonalizm, miła atmosfera - byłam tam niedawno i jestem zachwycona.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2015, o 20:15

Nikt nie korzysta więcej z usług kosmetyczek w Tomaszowie?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2015, o 22:12

czy pani Magda zamyka naczynka ? tego nie wiem zakład polecam również i panią Magdę też jest baaaardzo profesjonalna
Na górę

Postautor: zxcv » 30 mar 2015, o 21:23

mojej mamie naczynka zamykała Regina naprawde byl efekt super a nasza sasiadka chodzila do dr Jakubiak na kilka zabiegow na laser i na darmo brak efektu
Na górę

Postautor: jjjjjjj » 30 mar 2015, o 21:54

mnie też naczynko zamykała Regina. 10 lat temu, póki co się nie otworzyło, jestem zadowolona.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2015, o 08:49

A ile kosztuje zamykanie naczynek ?
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2015, o 12:29

Za zamykanie naczynek zapłaciłam 100 zł u Reginy
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2015, o 12:54

Gość pisze:Za zamykanie naczynek zapłaciłam 100 zł u Reginy

Gratuluję a wystarczyło kupić trochę zdrowego jedzenia, mydło i ruszyć cztery litery z domu ewentualnie suplementacja cynkiem :)
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2015, o 13:40

No jeszcze nie słyszałam, żeby naczynka zamykały się od mydła.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2015, o 14:26

Moje naczynka na pewno suplementami nie wchłonęłyby się, proszę nie pisać głupot.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2015, o 12:54

Gość pisze:Za zamykanie naczynek zapłaciłam 100 zł u Reginy


A ile u innych?
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2015, o 16:01

Na daną chwilę, nie ma dobrych kosmetyczek. Dobre wyjechały do innych miast lub kraju. Gdzie te tomaszowskie miałyby zdobywać doświadczenie?? Bo szkoła to tylko formalność.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2015, o 16:46

Nie pasują tomaszowskie to walcie na Warszawę i po co te głupie komentarze.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2015, o 09:54

Co takie słabe komentarze ? zazwyczaj jak pada na forum pytanie kogo polecacie? -w momencie pojawia się mnóstwo odpowiedzi kogo NIE polecacie,krytyka,obrażanie itp.co tak się uspokoiliście ? czyżby te kilka spraw w sądzie i kilkanaście jak nie więcej wniosków do prokuratury dały Wam do myślenia że nie warto robić antyreklamy na forum?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”