Mlekomat

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 lut 2015, o 20:25

To wreszcie nowoczesność w dystrybucji dobrego mleka.
Brawo za odwagę !
Wszyscy powtarzam wszyscy powinni wspierać rodzimych producentów.
Dobre mleko za 3zlł!


Nie dajmy sobie wciskać dyskontowego produktu,walczmy o swoje ...zdrowie!

Jedno tylko musi być stałe i niezmienne to super jakość mleka na co dzień!



Jeszcze tylko chlebomaty i bedziemy szczęśliwi :idea:

Ekstra pomysł!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2015, o 21:05

Mleko - rewelacja. Ja już biorę tylko tam:) polecam, mlekomat jest koło Stonki w centrum
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2015, o 21:26

To takie " prosto od mućki " ? czyli wali krową ???
I czy 3zł to nie za tanio ???? W sklepie po 2 zeta i wiem że nie umrę jak się napiję bo jest badane i pasteryzowane.
Żeby potem nikt nie gadał że to brudna szklanka była !!!
Na górę

Postautor: Tagera27 » 26 lut 2015, o 21:57

Hej. Ładnie ktoś napisał - w centrum. Jeśli moje osiedle Jana Pawła to jest centrum :wink:
MagdaTom.
Na górę

Postautor: Tagera27 » 26 lut 2015, o 22:00

I już chyba nie muszę wyjaśniać,że troll działa - mam inny nick.
MagdaTom.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2015, o 22:07

Z 1 litra mleka wyszło, ponad pół szklanki śmietanki :D Chyba sprubóję zrobić twarożek :D
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2015, o 23:31

Nie dajmy się gigantomt!
Wspierajmy swoich!

Warto jeszcze dopracować pomysł marketingowo.Reklama jest teraz rownie ważna jak przestrzeganie reżimu sanitarnego.

Trzymam kciuki!
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2015, o 07:06

tylko już jakiś debil zdążył urwać wlewkę, która ma za zadanie kierować strumień melka do butelki...
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2015, o 07:43

a jak to działa? tam sa jakies butelki do ktorych sie nalewa?
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2015, o 08:06

Pani z budki z pieczywem (obok mlekomatu) jest bardzo uprzejma i jak Ją poprosisz to Cię poinstruuje.Jeżeli chodzi o mleko to jest lepsze od ,,sklepowego" bo ma więcej śmietany,ładnie się ,,zsiada" i wychodzi z niego super serek.Myślę że jest badane i zdrowe bo gdyby coś było nie tak to właściciel poniósłby odpowiednie konsekwencje a chyba nie o to chodzi.PIJ ZDROWE MLEKO - ZAJDZIESZ DALEKO!!!
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2015, o 08:35

widzę że własciciel robi sobie darmową reklame na forum :lol: Co do ceny mleka jest stanowczo za duża max mleko powinno kosztowac 2.50zl mleczarnie zabierają od producentów za 1.20-1.50zł i je przetwarzają dlatego cena rośnie.Rolik wlewa do automatu swoje prawie bez żadnych kosztów(pomijając koszt mlekomatu i dzierżawy miejsca)Wystarczy policzyć ile litrów wejdzie w mlekomat i razy 3 to wychodzi niezła kasa.Gadanie że swojskie mleko jest racją i że dobre z tego wychodzą sery czy serwatki ale przepłacac kilkanaście złoty za swojskie mleko żeby zrobić troszkeczke sera to już wole zakupić mleko prosto od rolnika bo mi taniej policzy i wyjdzie tego mleka więcej wiec mozna juz coś z nim zrobić>nie dajcie się naciągnąć komus kto chce się szybko wzbogacić.Moi teściowie mleko sprzedaja po 1.80zł za litr sąsiadom wiec prawie o połowe mniej a i tak zarabiają bo mleczarnia daje tylko 1.20
Na górę

Postautor: grek » 27 lut 2015, o 08:40

Filozof sie znalazl .
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2015, o 08:57

grek pisze:Filozof sie znalazl .



filozof dobrze prawi-chcesz być ruch...ny przez ,,biznesmena,, to idź i tankuj mleko po 3zł za litr bo ktoś ci wmówił że to dobra cena :lol:
Szał mlekomatu minie bo ludzie zobaczą że kupując cały czas za ta cene nie wyrobią i powrócą do mleka ze sklepu.Ale tak to jest jak ktoś działa innym na sugestię i wmawia że ta cena jest dobra za mleko a tak naprawdę 10km za miastem kupisz to samo mleko ŚWIERZE z rannego udoju za niecałe 2zł prostood mućki kargulowej.
Na górę

Postautor: grek » 27 lut 2015, o 09:01

Gość pisze:
grek pisze:Filozof sie znalazl .



filozof dobrze prawi-chcesz być ruch...ny przez ,,biznesmena,, to idź i tankuj mleko po 3zł za litr bo ktoś ci wmówił że to dobra cena :lol:
Szał mlekomatu minie bo ludzie zobaczą że kupując cały czas za ta cene nie wyrobią i powrócą do mleka ze sklepu.Ale tak to jest jak ktoś działa innym na sugestię i wmawia że ta cena jest dobra za mleko a tak naprawdę 10km za miastem kupisz to samo mleko ŚWIERZE z rannego udoju za niecałe 2zł prostood mućki kargulowej.

A te 10 km to na wodzie pojedziesz.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2015, o 09:02

Gość pisze:widzę że własciciel robi sobie darmową reklame na forum :lol: Co do ceny mleka jest stanowczo za duża max mleko powinno kosztowac 2.50zl mleczarnie zabierają od producentów za 1.20-1.50zł i je przetwarzają dlatego cena rośnie.Rolik wlewa do automatu swoje prawie bez żadnych kosztów(pomijając koszt mlekomatu i dzierżawy miejsca)Wystarczy policzyć ile litrów wejdzie w mlekomat i razy 3 to wychodzi niezła kasa.Gadanie że swojskie mleko jest racją i że dobre z tego wychodzą sery czy serwatki ale przepłacac kilkanaście złoty za swojskie mleko żeby zrobić troszkeczke sera to już wole zakupić mleko prosto od rolnika bo mi taniej policzy i wyjdzie tego mleka więcej wiec mozna juz coś z nim zrobić>nie dajcie się naciągnąć komus kto chce się szybko wzbogacić.Moi teściowie mleko sprzedaja po 1.80zł za litr sąsiadom wiec prawie o połowe mniej a i tak zarabiają bo mleczarnia daje tylko 1.20

nikt ci nie kaze kupowac, jedz do tesciów po litr mleka kalkulatorze :lol: mnie i innym moim znajomym jak na razie odpowiada a i smietany z tego mleka mi wystarcza na zupe dla 3 osob i nie mysle czy sie zwazy podczas gotowania czy nie; gdy kupie w sklepie 1 lir i mała smietane to liczyłam, wychodzi mi 5,80 i gdzie twoja karkulacja a moze jak ze wszystkim zawiść i zazdrość , ze innym sie udało a mnie nie -typowe dla siedzacych przed komputerem, tylko nie szyscy robia byki ortograficzne jak niektórzy tu piszacy((((ŚWIEŻE :lol: :idea: :idea:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”