straż obywatelska

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: nieznany » 26 lut 2015, o 23:54

witam wszystkich co byście powiedzieli na taka inicjatywę w tl jak straż obywatelska ? w większości miast taka właśnie straż powstała np kielce ale też i w takich małych miasteczkach jak tomaszow napewno jakby takie coś powstało by było bezpieczniej niż jest
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2015, o 10:00

:lol: :lol: :lol: to zamiast straży miejskiej?
Na górę

Postautor: nieznany » 27 lut 2015, o 11:12

można to tak ująć poprostu to by tworzyli cywile można powiedzieć że coś podobnego ale bardziej skuteczniejsze
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2015, o 11:53

Coś takiego istnieje tylko pod inną nazwą a mianowicie zwie się "Darmowy monitoring osiedlowy". Twój pomysł sądzę skierowany jest do tej samej grupy ludzi jednak niewiele z nich spotkasz tu na forum, radzę poszukać potencjalnych "strażników" w kościele.
Ps. Poznasz ich po charakterystycznym nakryciu głowy.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2015, o 13:12

:idea: A to takie coś co ma obecna szubrawa władza, tylko dla nowej siły .To dzięki temu , a ściślej ujmując tym czyli takim społecznikom co prześladują nędzarzy , bezrobotnych i wszystkich których zrujnowała i mogą być niezadowoleni ? Tak żeby im do głowy nie przyszło upominać się o odszkodowania i dotacje i żeby nikt przypadkiem nie dostrzegł dysproporcji i absurdu obecnej sytuacji i takich roszczeń nie poparł! Bo odszkodowania i dotacje to przecież są dla swoich w końcu kto se o nie wystarał?!Jedni biora drudzy płacą i płaczą a co niech się sami o żer wystarają.I biorą bo niby sa tacy cacy mądrzy wykształcenii i ach i och a wszyscy inni to be i fe ,to niech płacą nie kwiczą przypilnuje się .Dziwne że tamci potrafili zarabiać bez dotacji a ci co? Te pustaki to tylko propagandę uprawiają oszuści i szubrawcy lukrują siebie i obrzucają gównem przeciwników , ludzi którym naprawdę do pięt nie dorastają.Szkoda tylko że dała się zmanipulować tak duża część społeczeństwa i to ta uważająca się za mądrzejszą! No cóż najciemniej pod latarnią a ja nie mogę oprzeć się podziwowi dla poprzedników i braku szacunku dla obecnych szubrawców.
Na górę

Postautor: harvey » 27 lut 2015, o 15:39

Ja raczej nie byłbym ochotnikiem...
Na górę

Postautor: Baba » 27 lut 2015, o 15:40

A karabin dostanę ???
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2015, o 19:44

takim strażnikiem od srających psów mogę zostać nawet społecznie, zgłaszać wypucowane miastowe Panie które rano wyprowadzają swoje obesrane kundle i jak już nasra udają, że to czekolada ale tu potrzeba współpracy ze strażą miejską i szybkich interwencji zanim taka pani ucieknie do domu albo bloku
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2015, o 19:56

Gość pisze:takim strażnikiem od srających psów mogę zostać nawet społecznie, zgłaszać wypucowane miastowe Panie które rano wyprowadzają swoje obesrane kundle i jak już nasra udają, że to czekolada ale tu potrzeba współpracy ze strażą miejską i szybkich interwencji zanim taka pani ucieknie do domu albo bloku

Warto by było Takim Paniom i Panom fotki strzelać i założyć konto na Facebooku " Ja pacze a on dla mnie sra " :lol:
Na górę

Postautor: maria » 27 lut 2015, o 21:10

nieznany pisze:witam wszystkich co byście powiedzieli na taka inicjatywę w tl jak straż obywatelska ? w większości miast taka właśnie straż powstała np kielce ale też i w takich małych miasteczkach jak tomaszow napewno jakby takie coś powstało by było bezpieczniej niż jest


Dobry pomysł. MOżna by tak np. sprawdzić, kto nie przestrzega postów i w czasach zakazanych urządza zabawy huczne, nie czyni znaku krzyża mijając Kościół, albo antykoncepcje w aptece kupuje. Ja się zgłaszam!
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2015, o 15:40

U nas nie ma potrzeby.
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2015, o 18:13

Rozwiązać miejską, powołać obywatelską - taniej, skuteczniej i bezpieczniej
Na górę

Postautor: nieznany » 8 mar 2015, o 19:50

o tuż prawda w tl straż miejska i tak nic nie robi
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”