lidl nowy obóz pracy?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 mar 2015, o 22:05

czy to prawda ze tam pracują na śmiesznych umowach?
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2015, o 22:19

Z tymi sieciami to jest tak ze na naszej ziemi my sami harujemy na glodowkach i jeszcze sie z tego cieszymy,sprzedajemy nasze towary lub niemieckie wycofki a zyski plyna za granice do geronimo martens.Na szczescie ksiadz mowil ze ubodzy beda na pierwszym miejsu w raju.Ubodzy duchem a ja bym dodal ze umyslem
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2015, o 00:12

Ktoś mądrze napisał jaśnie panującemu nam prezydentowi, gdy ten wspomniał na Twitterze o wspaniałych stosunkach polsko - niemieckich, że media, browary, cementownie są niemieckie, a polskie zostały tylko obozy zagłady.. Zgadzam się z tym. Czas się obudzić...
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2015, o 08:44

nikt Wam nie kaze tam isc do pracy.
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2015, o 08:56

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... ,id,t.html




ZKS II (gość) • 30.09.13, 11:35:34

...coś się dzieje. Pracowałem już w kilku firmach związanych z handlem ale to co się dzieje w Lidlach, przechodzi wszelkie pojęcie. Pojęcia typu godność czy szacunek do pracownika nie znaczą NIC! Cały czas wydajność, wydajność i wydajność! Klientów coraz więcej ludzi do pracy coraz mniej. Często jest tak że pracuje się po 10-12h i nawet na przerwę nie ma czasu. DRAMAT!!! Dla tych co piszą, "nie podoba się, to zmień pracę" oświadczam, że już dawno szukam pracy, bo LIDL do jeden z najgorszych pracodawców w Polsce. Kasjerka w Niemczech zarabia ok 2200 euro w Polsce jak zastępca kierownika nie mam nawet tej kwoty w złotówkach. Co miesiąc 200h pracy, przez złodziejsko skonstruowaną umowę o czy nikt nie informował. Ryczał za nadgodziny zawarty w umowie. Dziwne, że państwo Polskie na to pozwala. Śmiech na sali. Banda złodziei. Mam nadzieję, że w końcu zrobią z tym syfem porządek.
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2015, o 09:35

Gość pisze:http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/1001695,protest-przed-sklepami-lidl-kasy-zablokowane-zdjecia,id,t.html




ZKS II (gość) • 30.09.13, 11:35:34

...coś się dzieje. Pracowałem już w kilku firmach związanych z handlem ale to co się dzieje w Lidlach, przechodzi wszelkie pojęcie. Pojęcia typu godność czy szacunek do pracownika nie znaczą NIC! Cały czas wydajność, wydajność i wydajność! Klientów coraz więcej ludzi do pracy coraz mniej. Często jest tak że pracuje się po 10-12h i nawet na przerwę nie ma czasu. DRAMAT!!! Dla tych co piszą, "nie podoba się, to zmień pracę" oświadczam, że już dawno szukam pracy, bo LIDL do jeden z najgorszych pracodawców w Polsce. Kasjerka w Niemczech zarabia ok 2200 euro w Polsce jak zastępca kierownika nie mam nawet tej kwoty w złotówkach. Co miesiąc 200h pracy, przez złodziejsko skonstruowaną umowę o czy nikt nie informował. Ryczał za nadgodziny zawarty w umowie. Dziwne, że państwo Polskie na to pozwala. Śmiech na sali. Banda złodziei. Mam nadzieję, że w końcu zrobią z tym syfem porządek.

Państwo polskie pozwalało i będzie pozwalać tak długo,dokąd chciwy złodziejski rząd i reszta skorumpowanych polityków i włodarzy będzie miała w tym interes ,,odsyp''. A będzie to trwać tak długo jak długo społeczeństwo na to będzie pozwalać,pora na ,,Majdan''.
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2015, o 09:57

to ten lidl ma być w Majdanie? Górnym, czy Sopockim? ja myślałam, że on ma być w Tomaszowie
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2015, o 10:46

Gość pisze:to ten lidl ma być w Majdanie? Górnym, czy Sopockim? ja myślałam, że on ma być w Tomaszowie

Mądry wie głupi pyta.posting.php?mode=quote&f=25&p=519906#
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2015, o 11:02

Teraz dzieci w szkołach analizują plakaty francuskie z I Wojny Swiatowej.I nic nie wiedzą o stosunku Wielkiego narodu Niemieckiego do głupiutkich polaczków.Stąd to zdziwienie o upadlaniu polaków przez niemieckiego lidla.Nie kupię tam nigdy czegokolwiek.Kupuje mleko w mlekomacie,bo jest polskie!!
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2015, o 11:48

Gość pisze:Teraz dzieci w szkołach analizują plakaty francuskie z I Wojny Swiatowej.I nic nie wiedzą o stosunku Wielkiego narodu Niemieckiego do głupiutkich polaczków.Stąd to zdziwienie o upadlaniu polaków przez niemieckiego lidla.Nie kupię tam nigdy czegokolwiek.Kupuje mleko w mlekomacie,bo jest polskie!!


Moja noga też tam nie stanie... Każdy kto choć trochę rozumie historię, orientuje się w polityce i sytuacji gospodarczej "naszego" kraju i nie daje się ogłupiać niemieckim mediom zrobi to samo co ja...
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2015, o 11:58

Chcieliście być wEUROPEJSKIM OBOZIE PRACY TO NIE NARZEKAJCIE TYLKO PRACUJCIE A BĘDZIE WAM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ
Na górę

Postautor: maria » 7 mar 2015, o 14:03

Gość pisze:
Gość pisze:Teraz dzieci w szkołach analizują plakaty francuskie z I Wojny Swiatowej.I nic nie wiedzą o stosunku Wielkiego narodu Niemieckiego do głupiutkich polaczków.Stąd to zdziwienie o upadlaniu polaków przez niemieckiego lidla.Nie kupię tam nigdy czegokolwiek.Kupuje mleko w mlekomacie,bo jest polskie!!


Moja noga też tam nie stanie... Każdy kto choć trochę rozumie historię, orientuje się w polityce i sytuacji gospodarczej "naszego" kraju i nie daje się ogłupiać niemieckim mediom zrobi to samo co ja...


Ja też słucham tylko Radja Maryja i oglądam TV Trwam!
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2015, o 23:55

Durniu - lemingu! Nawet nie masz pojęcia gdzie żyjesz i co z Tobą robią. Idź zagłosuj na Bronka i czuj się bezpiecznie. Przez takich zobojętniałych cweli jest Polsce tak jak jest...
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2015, o 00:02

I lepiej słuchać polskiego Radia Maryja niż, jewropejskich, lewackich mediów... Zrozum debilu, że przez komunistów byliśmy pod butem Moskwy, a później przez tych samych sprzedawczyków lub ich potomków jesteśmy pod butem Berlina. Nigdy niczego nie osiągniemy jeśli ciągle będziemy czyjąś kolonią... Białymi murzynami... Siedź i ignoruj to co się dzieje, a później narzekaj jak to w Polsce źle, bo pracujesz za grosze.. Debilstwo!
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2015, o 07:57

Gość pisze:I lepiej słuchać polskiego Radia Maryja niż, jewropejskich, lewackich mediów... Zrozum debilu, że przez komunistów byliśmy pod butem Moskwy, a później przez tych samych sprzedawczyków lub ich potomków jesteśmy pod butem Berlina. Nigdy niczego nie osiągniemy jeśli ciągle będziemy czyjąś kolonią... Białymi murzynami... Siedź i ignoruj to co się dzieje, a później narzekaj jak to w Polsce źle, bo pracujesz za grosze.. Debilstwo!


Oto słowo Gabrielowe na niedzielę :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”