Grunty inwestycyjne w okolicy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kamerp » 24 mar 2015, o 11:03

Kojarzycie gdzieś w okolicy duże działki, przygotowane pod większe inwestycje na poziomie hal magazynowych, które faktycznie można teraz przejąć? Będziemy wdzięczni za namiary.
Na górę

Postautor: hirmano » 24 mar 2015, o 11:18

Próbuj przez agencje - przy większy gruntach raczej nikt nie wystawia tabliczki na sprzedaż bo chodzi o milionowe kwoty. I pytanie - czy posiadasz kasę na coś takiego? Przecież to nie jest byle jaka inwestycja, rozumiesz? Na przejęcie czegoś takiego potrzebny konkretny kapitał.
Na górę

Postautor: hartos » 24 mar 2015, o 11:34

A nie próbowaliście przez JARTOM? Przecież wolnych hal magazynowych jest całe mnóstwo - musicie mieć na to kapitał. Czy poważnie macie na tyle wysokie środki aby zainwestować?
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2015, o 14:43

kamerp pisze:Kojarzycie gdzieś w okolicy duże działki, przygotowane pod większe inwestycje na poziomie hal magazynowych, które faktycznie można teraz przejąć? Będziemy wdzięczni za namiary.

niepokojące jest słowo "przejąć" :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2015, o 20:14

kamerp pisze:Kojarzycie gdzieś w okolicy duże działki, przygotowane pod większe inwestycje na poziomie hal magazynowych, które faktycznie można teraz przejąć? Będziemy wdzięczni za namiary.

Lubycza Królewska co chwila wystawia działki w okolicy "17". Zadzwoń do gminy i zapytaj.
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2015, o 20:22

Mam w okolicy działkę o pow. 0,74 ha.Czy to wystarczy?
Działka do sprzedania,nie do przejęcia.
Na górę

Postautor: kamerp » 25 mar 2015, o 11:12

A co ci nie odpowiada w słowie?
Dawajcie na siebie namiary, będziemy się kontaktować i oglądać działki.
Na górę

Postautor: mrowik » 25 mar 2015, o 11:22

Zapytaj w JARTOM, z tej okolicy mają sporo nieruchomości, a przecież jako kupujący nie zapłacisz prowizji, więc po co tracić czas na samodzielne szukanie?
Na górę

Postautor: kalirski » 25 mar 2015, o 11:33

Wyceny na rynku są rekordowo niskie i prawda jest taka, że do momentu otwarcia kredytów, mniejszych warunków ze strony banków, dalej te stawki będą tak samo niskie - najpierw rynek musi się nieco rozruszać.
Na górę

Postautor: Pieere » 25 mar 2015, o 16:47

Powiat ma działkę przy ul.Łaszcowieckiej (strefa ekonomiczna)-1,6931 ha,miasto też tam ma plus strefa w Kolonii Łaszczówka- 8 działek po ok 1 ha.-http://www.powiat-tomaszowski.com.pl/category/coi-i-oferty-inwestycyjne/
Na górę

Postautor: nowa3 » 25 mar 2015, o 19:15

Witam mam do sprzedania grunt inwestycyjny przy planowanej obwodnicy Tomaszowa,szczegóły dla zainteresowanych pod tel 503891667
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2015, o 22:08

kamerp pisze:Kojarzycie gdzieś w okolicy duże działki, przygotowane pod większe inwestycje na poziomie hal magazynowych, które faktycznie można teraz przejąć? Będziemy wdzięczni za namiary.

Jest działka na ulicy łaszczowieckiej koło młyna,wiem że jest na sprzedaż.
Na górę

Postautor: treaner » 26 mar 2015, o 08:13

Nie wiem czy już nie jest sprzedana. Słyszałem, że jakaś firma chce tam postawić nieduże domy z bali pod klucz i potem je sprzedawać.
Na górę

Postautor: radzikos » 26 mar 2015, o 11:06

Większość porządnych gruntów w okolicy jest zajęta - jeśli coś jest wolne to raczej cena jest wysoka.
Nie nastawiajcie się, że od razu ktoś Wam rzuci jakieś atrakcyjne warunki - okazje znikają bardzo szybko.
Na górę

Postautor: izbecki » 26 mar 2015, o 11:18

W okolicy jest kilka wolnych działek, w które warto zainwestować - ktoś wam dobrze napisał, JARTOM ma w tej okolicy kilka lepszych działek - jawnie w bazie. I tak nie płaci się prowizji jako kupujący, więc po co kombinujecie?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”