gastrolog w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 27 mar 2015, o 06:27

Czy w Tomaszowie gdzies przyjmuje jakis gastrolog moze z Zamoscia lub Lublina,jestem z poza miasta dlatego nie mam rozeznania b. prosze o informacje ,wiem ze niektóre badania robi dr Hałasa ale on z tego co wiem nie jest gastrologiem
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2015, o 10:53

w lub medzie raz w miesiącu przyjmuje dr Tomasz Dworzański jest gastrologiem z psk4 Lublin
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2015, o 18:14

gdzie to jest.
Na górę

Postautor: kaja » 29 mar 2015, o 17:09

Dr Zając przyjmuje w Zamościu na św. Piątka w każdą środę. Jest ordynatorem w Szpitalu Wojskowym w Lublinie. Leczę się u niego i byłam też w sziptalu na jego oddziale, gdzie zrobiono mi kompleksowo wszystkie badania. Konkretny i rzeczowy. Na św. Piątka przyjmuje prywatnie - koszt wizyty 100 zł. Jest do niego zawsze ogromna rzesza ludzi.
Na górę

Postautor: kaja » 29 mar 2015, o 17:09

Dr Zając przyjmuje w Zamościu na św. Piątka w każdą środę. Jest ordynatorem w Szpitalu Wojskowym w Lublinie. Leczę się u niego i byłam też w sziptalu na jego oddziale, gdzie zrobiono mi kompleksowo wszystkie badania. Konkretny i rzeczowy. Na św. Piątka przyjmuje prywatnie - koszt wizyty 100 zł. Jest do niego zawsze ogromna rzesza ludzi.
Na górę

Postautor: gabdan » 29 mar 2015, o 20:33

Gdzie jest lub med.? Czy macie jakieś namiary na gastrologów z lub medu lub inne?
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2015, o 20:59

Lub Med to jest szpital okulistyczny na ul. Wyspiańskiego 23 tam są tez inni specjaliści.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2015, o 00:39

Gastrolog najlepszy w zamosciu prywatnie Piasecki
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”