Jak to wygląda teraz w urzędzie?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 mar 2015, o 13:28

Ostatnio się rejestrowałem w urzędzie pracy - najpierw przez neta, dostałem termin na południe i nie musiałem za bardzo nigdzie czekać. Teraz zbliża się termin 'podpisu' - możecie mi powiedzieć jak to wygląda? Mam przyjechać na 7 i czekać, jak kiedyś? Czy mogę przyjechać np na 12 i jeszcze wszystko dam radę załatwić? Ma ktoś doświadczenie i mógłby się podzielić dobrymi praktykami? Nie ukrywam, że średnio mam ochotę siedzieć x godzin w kolejkach.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2015, o 14:36

rano jest najwięcej ludzi ( spieszą sie do pracy) ja chodzę po 14- o tej porze juz jest mało ludzi i szybko idzie
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2015, o 15:49

Kiedyś jak byłem przed 14, to Pani stwierdziła, że się nie da, bo komputery już są wyłączone. Teraz nie ma problemu? Wszyscy się podpiszą czy o którejś koniec i mają w dupie?
Na górę

Postautor: robert55 » 31 mar 2015, o 22:31

jak ostatnio chodzę to jest na godziny 5 minut i po sprawie
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2015, o 10:00

POtwierdzam rano o 7 jest najwięcej ludzi bo śpieszą się do pracy na 8
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2015, o 10:11

Gość pisze:Kiedyś jak byłem przed 14, to Pani stwierdziła, że się nie da, bo komputery już są wyłączone. Teraz nie ma problemu? Wszyscy się podpiszą czy o którejś koniec i mają w dupie?

to ta pani chyba zapomniała do której pracuje ido której jest czynny urząd pracy w którym pracuje
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2015, o 12:52

Gość pisze:
Gość pisze:Kiedyś jak byłem przed 14, to Pani stwierdziła, że się nie da, bo komputery już są wyłączone. Teraz nie ma problemu? Wszyscy się podpiszą czy o którejś koniec i mają w dupie?

to ta pani chyba zapomniała do której pracuje ido której jest czynny urząd pracy w którym pracuje


:shock:
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2015, o 18:31

Gość pisze:POtwierdzam rano o 7 jest najwięcej ludzi bo śpieszą się do pracy na 8

hehehehehehehehe Przecież są Bezrobotniiiii:-)))
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2015, o 20:16

Gość pisze:
Gość pisze:POtwierdzam rano o 7 jest najwięcej ludzi bo śpieszą się do pracy na 8

hehehehehehehehe Przecież są Bezrobotniiiii:-)))

Kampania ruszyła to krzyczą garnuszki , z polecenia przecież ,że bezrobocia nie ma... a nóż ktoś uwierzy!!!
A tych firm do likwidacji coraz mniej i pieniędzy też kto wie co nowa władza zechce zlikwidować krzyczą że się wykazali niby :lol: :lol: :lol: licho nie śpi :(
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2015, o 21:24

Fajnie, że w końcu pierdolicie nie na temat - już się bałem, że z moim postem jest coś nie tak.

A jeśli chodzi o urząd, to jest teraz dużo lepiej - kiedyś jak pisałem - komputery wyłączone, nie da się włączyć, bo już informatyka nie ma, a teraz? Pełna kultura, panie pomocne, ani przez chwilę komuny nie czułem - słowem - gdyby to był jakiś lokal albo zwykła firma, polecałbym.
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2015, o 08:44

Urząd, jak urząd.
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2015, o 19:54

Gość pisze:Fajnie, że w końcu pierdolicie nie na temat - już się bałem, że z moim postem jest coś nie tak.

A jeśli chodzi o urząd, to jest teraz dużo lepiej - kiedyś jak pisałem - komputery wyłączone, nie da się włączyć, bo już informatyka nie ma, a teraz? Pełna kultura, panie pomocne, ani przez chwilę komuny nie czułem - słowem - gdyby to był jakiś lokal albo zwykła firma, polecałbym.




ha ha haaaa rodzina?
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2015, o 22:05

Jest podobno mniej bezrobotnych ale w UP nie zwalniają nikogo. Przerost biurokracji !!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 13:34

Gość pisze:

ha ha haaaa rodzina?


Długo nad tym myślałeś?
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 13:43

Gość pisze:Jest podobno mniej bezrobotnych ale w UP nie zwalniają nikogo. Przerost biurokracji !!!!

No właśnie!!!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”