sąsiedzi

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: sasiad » 4 kwie 2015, o 12:06

Dobrych macie sąsiadów czy sami agenci?
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 12:07

Moja sąsiadka jest super
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 12:10

Na wioskach pod Tomaszowem to pół na pół . Ćwierć wieku już obserwuje jak jeden drugiemu łazi na szabry po obejściu czasami ktoś złapie złodzieja i okazuje się że sąsiad z za płotu.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 12:16

Można też zobaczyć jak opróżnia mieszkanie szafy wywozi i wychodząc z mieszkania okna otwiera na oścież a za jakiś czas opowiada że go niby okradli. I co w dodatku mu ukradli , parę kiecek, talerze i telefon!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 12:37

Gość pisze:Można też zobaczyć jak opróżnia mieszkanie szafy wywozi i wychodząc z mieszkania okna otwiera na oścież a za jakiś czas opowiada że go niby okradli. I co w dodatku mu ukradli , parę kiecek, talerze i telefon!!!



jaja sobie robisz - przed Świętami . Wstydź się
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 12:53

Gość pisze:
Gość pisze:Można też zobaczyć jak opróżnia mieszkanie szafy wywozi i wychodząc z mieszkania okna otwiera na oścież a za jakiś czas opowiada że go niby okradli. I co w dodatku mu ukradli , parę kiecek, talerze i telefon!!!



jaja sobie robisz - przed Świętami . Wstydź się



Nie to święta prawda . był tak bezczelny że zgłosił rzekoma kradzież na policję!!!
Wiecie kogo policja podejrzewała sąsiadkę która widziała jak okradał takiego pijaka z sąsiedniej wioski i poszła do jego żony powiedzieć co widział. Zwierzała mi się jeszcze na długo przed tą rzekomą kradzieżą.
I drugi podejrzany to podobno taki chłopaczek z Tomaszowa miał tu rodzinę i mieszkał wówczas . W okolicy opowiadali że przyjeżdżali do niego sukienek szukać!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 13:04

Nie to święta prawda . był tak bezczelny że zgłosił rzekoma kradzież na policję!!!
Wiecie kogo policja podejrzewała sąsiadkę która widziała jak okradał takiego pijaka z sąsiedniej wioski i poszła do jego żony powiedzieć co widział. Zwierzała mi się jeszcze na długo przed tą rzekomą kradzieżą.
I drugi podejrzany to podobno taki chłopaczek z Tomaszowa miał tu rodzinę i mieszkał wówczas . W okolicy opowiadali że przyjeżdżali do niego sukienek szukać!!![/quote]

Chłopaczek jest potencjalnym spadkobierca posesji na której mieszkał jak żył z wujkiem i tu nie chcę skłamać bo to już takie ,,plotki,, nie plotki z drugiej ręki ale ciekawe i nie wiem czy nie maja znaczenia . Wójek u którego mieszkał sprzedał kiedyś pole i działkę (miał dwie) budowlaną z domem do rozbiórki teściowi niby okradzionego i coś tam z tym przepisem nie tak wujek umarł mieli coś prostować podobno ale co tam jest konkretniej to nie wiem. Ciekawa rzecz ta rodzina doświadcza telepatii i chłopaczek przez pewien czas myślał że jest z tego tytułu wyjątkowy zdziwił się że ktoś inny może też słyszeć coś tam!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 14:07

Gość pisze:Nie to święta prawda . był tak bezczelny że zgłosił rzekoma kradzież na policję!!!
Wiecie kogo policja podejrzewała sąsiadkę która widziała jak okradał takiego pijaka z sąsiedniej wioski i poszła do jego żony powiedzieć co widział. Zwierzała mi się jeszcze na długo przed tą rzekomą kradzieżą.
I drugi podejrzany to podobno taki chłopaczek z Tomaszowa miał tu rodzinę i mieszkał wówczas . W okolicy opowiadali że przyjeżdżali do niego sukienek szukać!!!


Chłopaczek jest potencjalnym spadkobierca posesji na której mieszkał jak żył z wujkiem i tu nie chcę skłamać bo to już takie ,,plotki,, nie plotki z drugiej ręki ale ciekawe i nie wiem czy nie maja znaczenia . Wójek u którego mieszkał sprzedał kiedyś pole i działkę (miał dwie) budowlaną z domem do rozbiórki teściowi niby okradzionego i coś tam z tym przepisem nie tak wujek umarł mieli coś prostować podobno ale co tam jest konkretniej to nie wiem. Ciekawa rzecz ta rodzina doświadcza telepatii i chłopaczek przez pewien czas myślał że jest z tego tytułu wyjątkowy zdziwił się że ktoś inny może też słyszeć coś tam!!![/quote]
sąsiadka oczywiście poszła powiedzieć co widziała , a chłopaczek mieszkał z wujkiem jak ten żył jeszcze - prostuję
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 14:12

A dobrzy też są ci z tą telepatia znacie to?
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 15:53

Założycielu postu i plotkarzu : zmieniłeś lekarza czy tabletek nie dowieźli ?
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 16:53

Gość pisze:Założycielu postu i plotkarzu : zmieniłeś lekarza czy tabletek nie dowieźli ?

Sąsiad mi dokucza :roll: :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 17:02

Gość pisze:
Gość pisze:Założycielu postu i plotkarzu : zmieniłeś lekarza czy tabletek nie dowieźli ?

Sąsiad mi dokucza :roll: :cry:

Sąsiad telepata !!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 18:55

sąsiad telepata :

https://www.youtube.com/watch?v=_-lEFTnJPy8

coś dla Ciebie ...
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 19:02

Gość pisze:sąsiad telepata :

https://www.youtube.com/watch?v=_-lEFTnJPy8

coś dla Ciebie ...


Nie dla mnie ale dla Ciebie może być w sam, raz każdy lubi to to chce .
Słyszałem też gdzieś że podobno ciągnie swój do swego :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2015, o 20:45

zamiast plotkować i obmawiać kogoś proponuję dla zabicia czasu przestudiować słownik ortograficzny-wUjku :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”