Sprzedaż alkoholu nieletnim w sklepach !!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 11:59

Sprzedaż alkoholu nie dość że nie letnim to w dodatku pod wpływem
Nie wiem, tu wszystko można robić, samowolka
A potem siada za kierownice i do domciu po drodze rozjeżdżając dziecko
Następnie wiadomości
Że gówniaż był już notowany i dobrze znany
To super
Tylko czemu ktoś musi zginąć najpierw
I dlaczego w sklepach sprzedaje się takim alkohol ???
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 12:05

Gość pisze:Sprzedaż alkoholu nie dość że nie letnim to w dodatku pod wpływem
Nie wiem, tu wszystko można robić, samowolka
A potem siada za kierownice i do domciu po drodze rozjeżdżając dziecko
Następnie wiadomości
Że gówniaż był już notowany i dobrze znany
To super
Tylko czemu ktoś musi zginąć najpierw
I dlaczego w sklepach sprzedaje się takim alkohol ???

a skąd wiesz, że się sprzedaje widziałeś, czy widziałaś :?:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 12:53

to racja, jakaś plaga jest z tym
nie raz jak robiłam zakupy w sklepach to widze takie sytuacje
dziwne że nikt tego nie kontroluje
a potem rodzina ma pretensje tylko nie do siebie
drugą stroną patrząc to naprawde nie powinno się sprzedawać alkoholu nietrzeźwym
już nie ważne czy dzieciak czy nie dzieciak
ale jak podchodzi do lady koleś ledwo co trzymający się na nogach z butelka piwa to mówi się NIE
bo co, bo i się odmówić
a ochrona w sklapach od czego jest
chyba nie tylko od podawania koszyków
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 12:54

a skąd wiesz, że się sprzedaje widziałeś, czy widziałaś :?:[/quote]


nie qurwa nie widziałam
wymyśliłam temat z kosmosu głąbie jeden :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 13:18

a skąd wiesz, że się sprzedaje widziałeś, czy widziałaś :?:[/quote]

To chyba najdurniejszy komentarz jaki czytałem
A Ty na serio takim idotą jesteś czy tam od urodzenia masz ? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 13:53

Gość pisze:a skąd wiesz, że się sprzedaje widziałeś, czy widziałaś :?:



nie qurwa nie widziałam
wymyśliłam temat z kosmosu głąbie jeden :lol:[/quote]
jeżeli widziałeś dlaczego nie zareagowałeś nie zwróciłeś uwagi sprzedawczyni, nie poszedłeś za gościem i nie zabrałeś mu kluczyków pozwoliłeś odjechać, napisałem to celowo żeby sprawdzić czy widziałeś jeżeli widziałeś i nie zareagowałeś to jesteś głąbem i tchurzem jak 80% naszego społeczeństwa które właśnie obojętnością reaguje na takie zachowania nie reagując pozwala na takie coś jak, pijani kierowcy, srające psy, maltretowane i mordowane dzieci w mieszkaniu za ścianą. Nie masz na tyle rozumu albo normalnej cywilnej odwagi, żeby reagować na miejscu, zgłaszać na policję, do innych instytucji to nie kozacz i nie becz na forum internetowa miernoto.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 14:15

Nie ma co interweniować
Wiecie jakie oburzenie jest
Raz facetka wręcz sie oburzyła że dyktuje jej jak ma pracować
Zresztą to sprzedawca powinien interweniować
To ona sprzedaje czy ja
Pomyślta czasem
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 14:19

każdy cwany za monitorem, psy srają, pijaki jeżdżą, dzieci katują, każdy widzi ale udaje, że nie widzi bo w sumie co mnie to obchodzi jest od tego policja, rodzina, ojciec czy matka albo opieka społeczna, wszyscy winni tylko nie JA. A prawda taka, że największa wina jest tych co widzą są na miejscu wystarczy zareagować, zrobić co kolwiek zwrócić uwagę, spisać, zapamietać numery i zadzwonić na policję ale w sumie z lenistwa, obojętności albo tchurzowstwa ślepną idą spokojnie do domu i później beczą takie cwane i wielce społeczne barany na forum. Obojętność powinna być karana, nie ważne czy sklepowej, ochroniarza czy zwykłego człowieka z kolejki który widzi i nie reaguje, jak inni zawodzą. Inteligencie pomyśl choć troszeczkę zanim coś napiszesz :shock: a w życiu nie wirtualnym, po prostu więcej odwagi obywatelskiej postawy i reaguj. Pozdrawiam a i nie obrażaj na forum bo w tym jesteś bardzo dobry gdybyś choć w połowie był tak bystry w realnym reagowaniu jak w wirtualnym obrażaniu, w Tomaszowie było by o wiele bezpieczniej :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 14:21

jeżeli widziałeś dlaczego nie zareagowałeś nie zwróciłeś uwagi sprzedawczyni, nie poszedłeś za gościem i nie zabrałeś mu kluczyków pozwoliłeś odjechać, napisałem to celowo żeby sprawdzić czy widziałeś jeżeli widziałeś i nie zareagowałeś to jesteś głąbem i tchurzem jak 80% naszego społeczeństwa które właśnie obojętnością reaguje na takie zachowania nie reagując pozwala na takie coś jak, pijani kierowcy, srające psy, maltretowane i mordowane dzieci w mieszkaniu za ścianą. Nie masz na tyle rozumu albo normalnej cywilnej odwagi, żeby reagować na miejscu, zgłaszać na policję, do innych instytucji to nie kozacz i nie becz na forum internetowa miernoto.[/quote]


tak tak
zwracaj uwage
potem po sądach sie gramol a w sklepie nikt cie już nie obsłóży :lol:
zwróć raz komuś uwage o cokolwiek w tym miescie a zobacztysz jak skończysz twardzieluchu :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 14:28

Jeżeli na torach zobaczył byś dziecko i jadący pociąg a z boku widział byś młodego konduktora którego zamurowało ze strachu spanikował, a Ty bardziej opanowany i realnie myślący wiedział byś, że spokojnie zdążysz z torów zabrać to dziecko stałbyś spokojnie i czekał, aż zginie bo w sumie to sprawa konduktora a nie twoja co dzieje się na torach. A po tragedii pytają dlaczego nie ratowałeś byłeś najbliżej mogłeś, odpowiesz mogłem ale był konduktor a do tego gdzie byli w ogóle rodzice ja byłem najbliżej ale w sumie byłem tym ostatnim komu zależało na życiu tego dziecka :?: :roll: Ludzie błagam was jak macie pisać takie bzdury i przyznawać się do jawnej obojętności, zamilczcie!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 14:29

Gość pisze:jeżeli widziałeś dlaczego nie zareagowałeś nie zwróciłeś uwagi sprzedawczyni, nie poszedłeś za gościem i nie zabrałeś mu kluczyków pozwoliłeś odjechać, napisałem to celowo żeby sprawdzić czy widziałeś jeżeli widziałeś i nie zareagowałeś to jesteś głąbem i tchurzem jak 80% naszego społeczeństwa które właśnie obojętnością reaguje na takie zachowania nie reagując pozwala na takie coś jak, pijani kierowcy, srające psy, maltretowane i mordowane dzieci w mieszkaniu za ścianą. Nie masz na tyle rozumu albo normalnej cywilnej odwagi, żeby reagować na miejscu, zgłaszać na policję, do innych instytucji to nie kozacz i nie becz na forum internetowa miernoto.



tak tak
zwracaj uwage
potem po sądach sie gramol a w sklepie nikt cie już nie obsłóży :lol:
zwróć raz komuś uwage o cokolwiek w tym miescie a zobacztysz jak skończysz twardzieluchu :lol:[/quote]
to nie becz i nie kozacz co powinni robic inni jak sam nie potrafisz twardzielu :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 14:36

Gość pisze:Jeżeli na torach zobaczył byś dziecko i jadący pociąg a z boku widział byś młodego konduktora którego zamurowało ze strachu spanikował, a Ty bardziej opanowany i realnie myślący wiedział byś, że spokojnie zdążysz z torów zabrać to dziecko stałbyś spokojnie i czekał, aż zginie bo w sumie to sprawa konduktora a nie twoja co dzieje się na torach. A po tragedii pytają dlaczego nie ratowałeś byłeś najbliżej mogłeś, odpowiesz mogłem ale był konduktor a do tego gdzie byli w ogóle rodzice ja byłem najbliżej ale w sumie byłem tym ostatnim komu zależało na życiu tego dziecka :?: :roll: Ludzie błagam was jak macie pisać takie bzdury i przyznawać się do jawnej obojętności, zamilczcie!!!

wszystko zależy od człowieka jeden zatrzyma z narażeniem, życia TIR-a na drodze bo bedzie mu szkoda małego kociaka a inny machnie ręką na leżącego na poboczu albo na drodze w nocy pijanego człowieka ze świadomością, że za dwa dni przeczyta jego nazwisko na klepsydrze przy kościele, okaże się że ojciec trójki dzieci wracał z imienin i napił się ten jeden raz w roku a, że głowa nie pijąca zmogło przed domem, taki świat. Od wieczny problem i wielka tajemnica Poliszynela, każdy wie a w sumie oficjalnie nikt :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 14:40

No tak jest
Muza na ful, browar w ręku, faja w zębach i czadzior
Tylko potem ups kogoś przejechałem
Ale fakt racja
Po co zwracać uwagę
Tylko jak przejedzie kogoś z Twoich bliskich to nie miej pretensji
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 22:39

A po co kary
więcej sie dzieciaków pozabija
pozwólta na wszystko
a potem ups
rodzice zadźgani nożem
tak tak pupilki wasze
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 22:42

To poważny problem
co raz więcej zgłoszeń
wypadków
rodzice tuszują
a ludzie giną
no bez jaj
ile worków wam trzeba by coś sie ruszyło ?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”