Brico

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gosc542 » 12 kwie 2015, o 19:53

W sklepie tym obsluga jest tragiczna... Kolejny raz jedna z pracownic tego sklepu z wielką łaska wymienila uszkodzony towar zarzucajac przy tym tak oczami ze o maly włos a tak by jej zostało. Kilka tygodni wczesniej poprosilam o pomoc na dziale z firankami powiedziano mi ze mam zaczekać . Czekałam, czekałam i po 15 min podziekowalam za kulturę i miłą obsługę a pani ekspedientka odpowiedziala że nic się nie stało:) sama pracuję w sklepie i wiem co znaczy miła i rzetelna pomoc. Pozdrawiam wymalowana szatynke;) oby szybko skończyła ten swój stazyk!!!
Na górę

Postautor: marcin_rom » 12 kwie 2015, o 20:21

widzę że korona spadła z głowy
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2015, o 20:42

Tam wszystkich tak traktują.Niech właściciele porobią kursy na lotto bo niby jest ale to tej pani jeszcze niema albo już jej nie ma ,nie ma kto obsłużyć itd.Proponuję zlikwidować punkt lotto jak nie dajecie rady.
Na górę

Postautor: gosc1111 » 12 kwie 2015, o 21:32

NIE DZIWCIE SIĘ ŻE SĄ TACY JACY SĄ . CI PRACODAWCY ZA NIC MAJA PRACOWNIKA NIE CENIĄ DOBRYCH TYLKO LIZUSÓW DLATEGO TAK TO WYGLĄDA.
Na górę

Postautor: lato2014 » 13 kwie 2015, o 16:13

gosc1111 pisze:NIE DZIWCIE SIĘ ŻE SĄ TACY JACY SĄ . CI PRACODAWCY ZA NIC MAJA PRACOWNIKA NIE CENIĄ DOBRYCH TYLKO LIZUSÓW DLATEGO TAK TO WYGLĄDA.

Zgadzam się w zupełności z PRZEDMÓWCĄ , tak dokŁadnie jest i w INTERMARCHE cenieni są lizusy i przedłużacze i tacy mają tam recję pracy.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2015, o 16:33

Co do obsługi lotto, to wiedzcie, że nie każdy pracownik może obsłużyć lottomat. Trzeba mieć zezwolenie. Za obsługę bez zezwolenia grożą wysokie kary pieniężne. Ja się nie dziwię, że nieuprawnieni nie chcą tego obsługiwać.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2015, o 16:46

To niech porobią dziesięciu osobom kursy a nie dwóm.Następnym razem jak ktoś mi powie żeby przyjść za dwie godziny to zadzwonię do centrali lotto i zgłoszę skargę niech zdecydują czy jest im taki fikcyjny punkt potrzebny.W jednym i drugim sklepie jest wyzysk pracownika i wymiana cały czas ale dla naszych radnych i burmistrza właściciele to ,,bogowie'' jak było by można to by nosili ich na rękach,imprezki zaproszenia na bankiety ,bo przecież tyle pracy dali,sponsorzy placu zabaw i innych imprez.Tylko teraz niech przedstawią ile mają umorzonego podatku od miasta a te podarki to 1% zaoszczędzonych pieniędzy.Pracowałam tam ,gdyby inspekcja była rzetelna kary przekroczyły by wartość jednego i drugiego towaru w sklepie.Dwa obozy pracy a już powstaje trzeci.
Na górę

Postautor: gosc5426 » 13 kwie 2015, o 19:39

Wszędzie jest wyzysk i tyle !! Ale chodzi o samą obsługę... To nie "nasza" wina ze takich maja szefów, ale jakaś kultura ich obowiązuje. Reszta pracowników nie okazuje tej niechęci (przynajmniej nie prosto w oczy) jak tamte dwie PANIE. Oby tak miło też ją ktoś obsłużyl jak ona to robi.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2015, o 21:52

To po co robisz tam zakupy? Masz inne sklepy. Z lepszą obsługą i o wiele tańsze...
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2015, o 21:53

I jeszcze dodatkowo wspierasz Francuzów?
Na górę

Postautor: any » 16 kwie 2015, o 00:24

Gość pisze:To po co robisz tam zakupy? Masz inne sklepy. Z lepszą obsługą i o wiele tańsze...


Proponuje wspierać lokalny rynek. Podawajcie sklepy gdzie warto robić zakupy
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2015, o 07:16

Gazetka, promocje od środy
godz 9:00 "jeszcze towaru nie dowieźli"
godz 13:30 "widocznie towar został już sprzedany"
Na górę

Postautor: kocopol » 16 kwie 2015, o 11:45

W Biedronce podobnie robią. Może nie w każdej, ale też tak jest, że co innego w gazetce, a co innego w koszykach.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2015, o 14:25

To tylko aby nagonić klientów ,nie kupi z gazetki to kupi co innego.Brico to sklep który omijam z daleka
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2015, o 14:38

Gość pisze:To tylko aby nagonić klientów ,nie kupi z gazetki to kupi co innego.Brico to sklep który omijam z daleka

A co ty myślałeś ze będą dywan przed tobą rozkładać jesteś tylko pionkiem w układance
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”