Sprzedaz samochodu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Goscc » 16 kwie 2015, o 17:43

Witam
Mam takie pytanie kupiłem samochód bez opłat a teraz chce go sprzedac, to czy muszę zrobic opłaty ?
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2015, o 20:47

jakie opłaty? OC? musisz za okres kiedy jesteś właścicielem. Jeżeli poprzedni właściciel nie płacił OC i ty kupiłeś bez OC to płacisz tylko od dnia zakupu. Przeglądu nie musisz robić.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2015, o 21:51

jeżeli kupiłeś samochód sprowadzony nie rejestrowany w pl i chcesz go teraz sprzedać to możesz mieć spory problem z różnymi urzędami chyba że znajdziesz jelenia co zrobi to na siebie, jeżeli samochód rejestrowany i nieopłacony to jw.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2015, o 08:58

Gość pisze:jeżeli kupiłeś samochód sprowadzony nie rejestrowany w pl i chcesz go teraz sprzedać to możesz mieć spory problem z różnymi urzędami chyba że znajdziesz jelenia co zrobi to na siebie, jeżeli samochód rejestrowany i nieopłacony to jw.

co ty piepszysz jakie problemy, nie znam sie to sie wypowiem... kolego nie sluchaj jedz do pierwszego lepszego komisu to ci powiedza co trzeba zrobic
Na górę

Postautor: Goscc » 17 kwie 2015, o 14:36

To nie jest auto sprowadzone, kupiłem od pewnej osoby, a teraz chce go sprzedac. Czyli muszę zrobic OC żeby móc go sprzedac ?
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2015, o 15:44

nie musisz
Na górę

Postautor: Goscc » 18 kwie 2015, o 13:25

Nie będzie później jakiś problemów ?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”