Sukienkę na przebranie po komunii Tomaszów -Zamość gdzie???

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Dagmar » 18 kwie 2015, o 08:55

Witam,
gdzie kupię sukienkę na przebranie dla córki po komunii, rozmiar 146. Nie znam ani Tomaszowa ani Zamościa, mieszkam pod Tomaszowem od niedawna, może ktoś podpowie gdzie kupić coś ładnego.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2015, o 11:52

W Zamościu sklepy z sukienkami dla dzieci są w galerii revia park, przy wyjeździe na Lublin. Twierdzę sobie odpuść bo tam same sieciówki, nic ładnego wyjściowego nie znajdziesz. W Tomaszowie sukienki wizytowe dla dziecka są w sklepie Bajka, trochę modeli takich samych co w revii w Zamościu.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2015, o 14:23

Ludzie litości !!!!! Nie cudujcie ubierzcie to dziecko normalnie. A nie w jakieś barchany balowe.
Na górę

Postautor: Elaa » 19 kwie 2015, o 19:58

Mam b.ładną sukienkę na "po komunii" dla dziewczynki 146 cm 2 częsciową.Sukieneczka lużna b.rękawów i do tego sukien z długim rękawem i kołnierzykiem ala płaszczyk w kolorze niebieskim-błękit.Była uszyta na zamówienie.Jeżeli jest Pani zainteresowana,proszę podać tel kontaktowy,oddzwonię.
Na górę

Postautor: Anix » 19 kwie 2015, o 20:30

Normalnie czyli jak, codziennie? Dla dziecka to pamiątka i jego święto i każda dziewczynka chce ładnie i odświętnie wyglądać w tym ważnym dniu.
Na górę

Postautor: Bajka » 20 kwie 2015, o 09:32

Witam,
część naszej oferty do obejrzenia tutaj :-)
https://www.facebook.com/bajka.sklep
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2015, o 10:20

Anix pisze:Normalnie czyli jak, codziennie? Dla dziecka to pamiątka i jego święto i każda dziewczynka chce ładnie i odświętnie wyglądać w tym ważnym dniu.

nie święto dziecka tylko święto i moment pokazania się wypucowanej mamusi, komunia to tylko dodatek do ubrań, fryzjerów, kosmetyczek, wystawnych lokali, dziś głównie o to chodzi głównie chorym na przerost wyższości rodzicom. Chcesz coś kupić to kup wsiadaj w auto i do Zamościa jak w Tomaszowie za skromnie, nie afiszuj na forum swoich fanberi zachowaj to dla siebie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2015, o 08:49

Dagmar pisze:Witam,
gdzie kupię sukienkę na przebranie dla córki po komunii, rozmiar 146. Nie znam ani Tomaszowa ani Zamościa, mieszkam pod Tomaszowem od niedawna, może ktoś podpowie gdzie kupić coś ładnego.

coś ładnego co masz na myśli i za jaka cenę to było zamówić na zamówienie jak chcesz z dziecka robić damę a najlepiej to suknia balowa kapelusz na głowę i rekawiczki posrebrzane pantofelki błyszczące jak miał kopciuszek po przemianie obsesje macie z tymi komuniami
apropo sukienki sklep Bajka na Koscielnej w Tomaszowie u Chińczyka były tam popatrz albo w Zamościu
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2015, o 09:10

W Zamościu w Revii te same modele co w Tomaszowie na Kościelnej, ceny w Zamościu wyższe. Ta sama sukienka kosztuje do 200, drożej ok 30-50 zł niż w Tomaszowie, byłam w zeszłym tygodniu. Sklep z Kościelnej się wyprowadza na dniach do handlowca z tego co wiem.
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2015, o 20:11

Ładne sukienki są w małym sklepie w Tomaszowie na skrzyżowaniu Lwowska-Kościuszki
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2015, o 10:51

Sklep Bajka na Kościelnej jest zamknięty, może ktoś wie kiedy otworzą w tym handlowcu nie ma informacji!!!
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2015, o 23:22

We wtorek ma być otwarty w handlowcu.
Na górę

Postautor: gosc1234 » 1 lip 2015, o 12:32

A może w internecie poszukacie, na przebranie komunijne już za późno, ale ładne sukienki znajdziecie zawsze na buy4kids.pl
:-)
Na górę

Postautor: Ania89 » 4 maja 2016, o 18:09

Możesz sprawdzić czy będą Ci odpowiadały takie sukienki: http://bozzolo.pl/dziecko/sukienki-dres ... zynek.html. jest to sklep internetowy więc po zamówienia wysyłają wysyłką zamawiany towar. Odzież jest szyta z materiałów dobrej jakości, który pochodzi od polskich producentów. Jestem częsta klientka tego sklepu i szczerze mogę powiedzieć, że ubrania są porządne, trwałe w dobrych cenach.
Na górę

Postautor: NatalKi » 6 kwie 2023, o 16:03

Pod handlowcem w bajce najładniejsze , w Zamościu za te same modele trzeba dać minimum 50 zł do 100 zł więcej. Byłam w Tomaszu i mają te same wzory i w rewii park tak samo.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”