Znowu beton

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: nova23 » 23 kwie 2015, o 18:53

Myślałam że plac tomaszka będzie zieloniutki z rabatkami,jakieś ozdobne krzaczki a tu porażka znów beton.to jest okropne! Aż oczy bolą jak się na to patrzy. jak to wygląda ? stary piękny budynek ,stare kamieniczki i nowoczesna kostka. Gratuluję projektantowi.Aby tak dalej a Tomaszów zamieni się w skład kamieni.
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2015, o 19:04

nova23 pisze:Myślałam że plac tomaszka będzie zieloniutki z rabatkami,jakieś ozdobne krzaczki a tu porażka znów beton.to jest okropne! Aż oczy bolą jak się na to patrzy. jak to wygląda ? stary piękny budynek ,stare kamieniczki i nowoczesna kostka. Gratuluję projektantowi.Aby tak dalej a Tomaszów zamieni się w skład kamieni.


Kto to projektował ?
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2015, o 20:34

Proponujesz stara kostke? Czy nic nie zmieniac?Zielen bedzie jak urosnie czy maja ci duze drzewa wsadzic.Napisz jakis pomysl a jak nie to zamknij r..
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2015, o 08:10

Gość pisze:Proponujesz stara kostke? Czy nic nie zmieniac?Zielen bedzie jak urosnie czy maja ci duze drzewa wsadzic.Napisz jakis pomysl a jak nie to zamknij r..

Oj,każdy ma prawo wyrazić swoją opinię :twisted:
Mnie to teź załamało :(

Tam miał być klimatyczny skwerek Tomaszka.To miała być enklawa zieleni i wytchnienia w centrum!
Tam miał powstać zakamrek z bukszpanowym żywopłotem otulającym stylowe ławeczki.To miała być perełka z ławeczką
Tomaszka,gdzie zakochani mogliby robić sobie zdjęcia!
Tam miał być placyk do artystycznych eventów.To miejsce miało być inspirujące!
To miało by preludium do "starego świata"

:!:
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2015, o 08:41

O zieleń trzeba dbać, plewić, sadzić, podcinać a tak będzie luzik bo pieniądze przecież te same...
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2015, o 09:12

Gość pisze:O zieleń trzeba dbać, plewić, sadzić, podcinać a tak będzie luzik bo pieniądze przecież te same...

W zasdzie jak jest różnica między plastikowymi widelcami a platerowym?
Między styropianowym kubkiem a porcelanową filiżanką?
Jeśli to bez róźnicy :roll: to ...ja się poddaję :panzielony:
Kultura i sztuka ma to do siebie,że nie wszyscy rozumieją,że jest takmsamo potrzebna jak jedzenie :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2015, o 14:44

Mnie najbardziej zadziwia fakt rozmieszczenia na rondzie kamieni przypominających maceby. W centrum miasteczka o prawicowych poglądach. To jest dopiero ironia...
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2015, o 15:08

Ktoś sie uparł na te kamienie :(
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2015, o 15:09

Przy braku w Tomaszowie odpowiedniej burzówki dochodzą kolejne hektary brukowanych powierzchni.
Tak jest najłatwiej : wybrukować i puszczać od czasu do czasu zamiatarkę ...
Bo w Tomaszowie brak bezrobotnych który wypłacane są zasiłki :x
Na górę

Postautor: nova23 » 24 kwie 2015, o 16:22

Gość pisze:
Gość pisze:Proponujesz stara kostke? Czy nic nie zmieniac?Zielen bedzie jak urosnie czy maja ci duze drzewa wsadzic.Napisz jakis pomysl a jak nie to zamknij r..

Oj,każdy ma prawo wyrazić swoją opinię :twisted:
Mnie to teź załamało :(

Tam miał być klimatyczny skwerek Tomaszka.To miała być enklawa zieleni i wytchnienia w centrum!
Tam miał powstać zakamrek z bukszpanowym żywopłotem otulającym stylowe ławeczki.To miała być perełka z ławeczką
Tomaszka,gdzie zakochani mogliby robić sobie zdjęcia!
Tam miał być placyk do artystycznych eventów.To miejsce miało być inspirujące!
To miało by preludium do "starego świata"

:!:

Ryja nie zamknę bo mam prawo wyrazić swoją opinię. Jestem za malutka aby móc cokolwiek nawet sugerować. Teraz to i tak już nie ma znaczenia.Cieszę się tylko że nie będę musiała odpoczywać na tym wspaniałym placu przy 30 stopniach w lecie czego panu życzę.A tak w ogóle to jest pan bardzo nie miły, pewnie jakiś urzędnik .Tak sądzę bynajmniej.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2015, o 20:03

Masz rację Nowa.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”