Są gorsi od nas :)

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 kwie 2015, o 11:28

Oazy dobrobytu i czarne dziury biedy. Oto ranking powiatów przygotowany przez „Newsweeka”. Nasz powiat zajmuje 269. miejsce. Nie mamy co się jeszcze tak dołować, ponieważ hrubieszowski przykładowo ma 308. miejsce. :)

http://polska.newsweek.pl/gdzie-w-polsc ... =onetsg_fb
Na górę

Postautor: mariusz3 » 24 kwie 2015, o 11:40

a to jest powód do dumy że też Polacy w innym regionie maja gorzej mam czuć się "lepszy" przecież to też POLSKA tam tez żyją ludzie , też chorują , też chcą jeść TEZ CHCĄ ŻYĆ do jasnej ch....y . Lepiej Pomyśl co zrobić aby było lepiej w Polsce idź na wybory i nie głosuj na obecnego prezydenta
Na górę

Postautor: wyborcaa » 24 kwie 2015, o 11:54

OBUDŹ SIĘ POLSKO to są słowa mojego kandydata Pawła Kukiza i ja się ich trzymam , może przegram ale walczę do końca i walczę będąc w Tomaszowie
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2015, o 22:37

mariusz3 i wyborcaa popieram Was tak trzymać
Na górę

Postautor: mariusz3 » 25 kwie 2015, o 07:05

wyborcaa pisze:OBUDŹ SIĘ POLSKO to są słowa mojego kandydata Pawła Kukiza i ja się ich trzymam , może przegram ale walczę do końca i walczę będąc w Tomaszowie

Kukiz to człowiek chwiejny. Niedawno POpierał Platfusów.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2015, o 07:30

A Masz lepszego kandydata? Kukiz obiecujem tylko JOW-Y a nie jak inni złote góry i to mnie przekonuje i dlatego ma mój głos
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2015, o 09:56

ja też popieram wycinek programowy prawie każdej partii ale nie popieram żadnej . Kukiz nabrał się na piękne słówka PO jak większość a to wiemy dziś że jest Partią Oszustów, potem zgadzał się z niektórymi postulatami PiS ale znów się okazało że to partia oszołomów dążąca do podziału Polaków i do wojny z Rosją oraz czciciele zmarłego Lecha . Miał nadzieję ale zobaczył że w Polsce nadzieja matką głupców , gdyż każda partia jest po to by rabować społeczeństwo i dlatego teraz jako samotny i niezależny próbuje wyrwać nas z marazmu i władzy oszustów i oszołomów . Szansa się pojawiła a taka się trafia raz na dziesięciolecia czy skorzystamy to zależy od nas , gdy nie to będzie raczej tylko gorzej . Wyjechało 3 mln, wyjedzie kolejne 6 potem 9 i ktoś zagarnie ten kraj .
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2015, o 10:49

A ja w tych wyborach jak nigdy zagłosuję nie na partię a na człowieka na Kukiza i tak nie mam nic do stracenia a może zyskam zobaczymy
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2015, o 16:42

wybory na prezydenta to wybranie człowieka ,który będzie odpowiedzialny za Polskę, to nie są wybory samorządowe. Polska potrzebuje w tych cięzkich czasach człowieka odpowiedzialnego , który ma wpływ na bezpieczeństwo kraju i który nie da się wciągnąc w rózne zagrywki polityczne . Przy agresywnej Rosji musimy być rozważni w podejmowaniu decyzji politycznych i gospodarczych.Dlatego należy wybrać osobę , która umie to realizować .
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2015, o 17:21

Gość pisze:wybory na prezydenta to wybranie człowieka ,który będzie odpowiedzialny za Polskę, to nie są wybory samorządowe. Polska potrzebuje w tych cięzkich czasach człowieka odpowiedzialnego , który ma wpływ na bezpieczeństwo kraju i który nie da się wciągnąc w rózne zagrywki polityczne . Przy agresywnej Rosji musimy być rozważni w podejmowaniu decyzji politycznych i gospodarczych.Dlatego należy wybrać osobę , która umie to realizować .



To kogo np masz na myśli?
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2015, o 17:26

Gość pisze:wybory na prezydenta to wybranie człowieka ,który będzie odpowiedzialny za Polskę, to nie są wybory samorządowe. Polska potrzebuje w tych cięzkich czasach człowieka odpowiedzialnego , który ma wpływ na bezpieczeństwo kraju i który nie da się wciągnąc w rózne zagrywki polityczne . Przy agresywnej Rosji musimy być rozważni w podejmowaniu decyzji politycznych i gospodarczych.Dlatego należy wybrać osobę , która umie to realizować .



Wybrać osobę , to raz, a wybrać osobę odpowiedzialną , to dwa.
Każdy, powtarzam, KAŻDY, z kandydatów na prezydenta, przed wyborami mówi bardzo obiecująco i często racjonalnie, a potem, jak zostaje wybrany to co ? Wiadomo co, robi swoje i nie spełnia tych wcześniejszych obiecanek . A potem , my, wyborcy, jesteśmy zawiedzeni. Moim zdaniem, niestety , nigdy nie doświadczymy prawdziwego przywódcy kraju, co by chociaż trochę udźwignął ten padół narodu naszego do góry. Tak więc mój pesymizm w tej kwestii trochę dystansuje mnie do podjęcia odpowiedniego wyboru kandydata na prezydenta. Sory, taki mamy klimat .
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2015, o 17:43

Dlatego ja daje szansę Człowiekowi który jak uważam jest z poza układu może się mylę to trudn nic nie tracę, wszystko sprzedane Kraj rozdrobniony ludzie wyjechali za godniejszym życiem ale jeszcze jest o co walczyć dla Naszych dzieci, wnuków,prawnuków jeszcze mam nadzieję a ONA umiera ostatnia i tą nadzieją jest Paweł Kukiz
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2015, o 17:46

Gość pisze:Dlatego ja daje szansę Człowiekowi który jak uważam jest z poza układu może się mylę to trudn nic nie tracę, wszystko sprzedane Kraj rozdrobniony ludzie wyjechali za godniejszym życiem ale jeszcze jest o co walczyć dla Naszych dzieci, wnuków,prawnuków jeszcze mam nadzieję a ONA umiera ostatnia i tą nadzieją jest Paweł Kukiz

Miało być rozgrabiony przepraszam
Na górę

Postautor: wwaw » 27 kwie 2015, o 10:28

Odnoszę wrażenie, że wszystkie te posty odnośnie Kukiza pisała jedna osoba
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”