Dobry mechanik ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 maja 2015, o 19:28

kto mi poleci dobrego mechanika z zakresu diagnozy i podstawowej mechaniki z wulkanizacja najlepiej ( chodzi tez o naprawy silników podstawowe )
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2015, o 21:09

Dobrego niestety nie ma w Tomaszowie, oddawałem samochód do różnych zakładów w Tomaszowie i okolicach kilkanaście razy z racji tego że samochód ma swoje lata i różne rzeczy się psuły. Mam swój kanał mam narzędzia ale nie mam czasu, żeby bawić się w jakieś grubsze remonty typu wymiana zawieszenia, przekładni kier. itp. zawsze po takim "remoncie" u mechanika w wolnej chwili wjechałem na kanał, żeby sprawdzić co i jak zostało zrobione. Za każdym razem trzeba było coś poprawić, a to wiszące kable, przewody, niedokręcone osłony, opaski itp. najgorszy przypadek był z niedokręconym zaciskiem klocków hamulcowych.
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2015, o 21:22

Gość pisze:Dobrego niestety nie ma w Tomaszowie, oddawałem samochód do różnych zakładów w Tomaszowie i okolicach kilkanaście razy z racji tego że samochód ma swoje lata i różne rzeczy się psuły. Mam swój kanał mam narzędzia ale nie mam czasu, żeby bawić się w jakieś grubsze remonty typu wymiana zawieszenia, przekładni kier. itp. zawsze po takim "remoncie" u mechanika w wolnej chwili wjechałem na kanał, żeby sprawdzić co i jak zostało zrobione. Za każdym razem trzeba było coś poprawić, a to wiszące kable, przewody, niedokręcone osłony, opaski itp. najgorszy przypadek był z niedokręconym zaciskiem klocków hamulcowych.

czyli nie przykładaja sie do pracy.hmmm w warszawie tez kilka warsztatów naprawiało mi auto aż wkońcu sam zrobiłem, a moze cos w zamosciu ?a w tl jaki warsztat ma najlepsza opinnie ?
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2015, o 08:57

Gość pisze:
Gość pisze:Dobrego niestety nie ma w Tomaszowie, oddawałem samochód do różnych zakładów w Tomaszowie i okolicach kilkanaście razy z racji tego że samochód ma swoje lata i różne rzeczy się psuły. Mam swój kanał mam narzędzia ale nie mam czasu, żeby bawić się w jakieś grubsze remonty typu wymiana zawieszenia, przekładni kier. itp. zawsze po takim "remoncie" u mechanika w wolnej chwili wjechałem na kanał, żeby sprawdzić co i jak zostało zrobione. Za każdym razem trzeba było coś poprawić, a to wiszące kable, przewody, niedokręcone osłony, opaski itp. najgorszy przypadek był z niedokręconym zaciskiem klocków hamulcowych.

czyli nie przykładaja sie do pracy.hmmm w warszawie tez kilka warsztatów naprawiało mi auto aż wkońcu sam zrobiłem, a moze cos w zamosciu ?a w tl jaki warsztat ma najlepsza opinnie ?

na suminie dobrze robia ,tez swego czasu szukalem dobrego mechanika i na forum znalazlem wiele pozytywnych opinii o tym warsztacie i zaprowadzilem auto do nich.Ja jestem zadowolony poradzili sobie z problemem zaledwie w 4 godz.,gdzie inni szukali problemu calkiem gdzie indziej i bylo tylko naciaganie na kase
Na górę

Postautor: muppet » 23 paź 2015, o 08:40

Nie wiem czy wiecie, ale w warsztacie Szmytek naprawa tylnej belki wykonywana jest na oczach klienta. Wtedy macie pewność, że nie zostaniecie oszukani.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”