Cukiernia

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: lili » 26 maja 2015, o 19:05

Chciałabym w tym roku otworzyć cukiernię, zastanawiam się między Zamościem, a Tomaszowem. Czy brakuje Wam w Tomaszowie miejsca z prawdziwymi, domowymi ciastami i tortami, gdzie można usiąść, napić się dobrej kawy i zjeść coś słodkiego pieczonego na naturalnych produktach? Czy może jest tu już taka cukiernia, o której dotąd nie słyszałam...
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2015, o 22:54

niestety nie ma
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2015, o 09:58

lili pisze:Chciałabym w tym roku otworzyć cukiernię, zastanawiam się między Zamościem, a Tomaszowem. Czy brakuje Wam w Tomaszowie miejsca z prawdziwymi, domowymi ciastami i tortami, gdzie można usiąść, napić się dobrej kawy i zjeść coś słodkiego pieczonego na naturalnych produktach? Czy może jest tu już taka cukiernia, o której dotąd nie słyszałam...

co do Tomaszowa to bym się nad tym zastanowiła ludzie tutaj nie są nauczeni do takich rarytasów wiadomo ale zawsze moze ktoś się znalezć ale czy ci się to opłaci w Tomaszowie nie powiedziała bym jak już to szybciej Zamosć
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2015, o 10:13

lili pisze:Chciałabym w tym roku otworzyć cukiernię, zastanawiam się między Zamościem, a Tomaszowem. Czy brakuje Wam w Tomaszowie miejsca z prawdziwymi, domowymi ciastami i tortami, gdzie można usiąść, napić się dobrej kawy i zjeść coś słodkiego pieczonego na naturalnych produktach? Czy może jest tu już taka cukiernia, o której dotąd nie słyszałam...

TAk, brakuje. Dobrej kawy bym się napiła przy stoliczku, może być też na dworze, a jeszcze do tego ciasteczko. Pychotka.
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2015, o 10:53

Tak,brakuje.Taka stylowa kawiarnia w Czajni od srtrony werandy werandy no ...U Tomaszka :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2015, o 10:54

Cukierni a nie sklepu w mieście brakuje . Nie ma gdzie wypić dobrą kawę z pysznym ciastem. Przydałaby się kawiarenka cukiernia z prawdziwego zdarzenia.
Na górę

Postautor: Ania111 » 27 maja 2015, o 10:56

Bardzo by się przydała. Nie ma miejsca gdzie można spokojnie pogadać . Po knajpach pełno młodziezy i głosna muzyka. Myślę że to super pomysł.
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2015, o 18:58

Ania111 pisze:Bardzo by się przydała. Nie ma miejsca gdzie można spokojnie pogadać . Po knajpach pełno młodziezy i głosna muzyka. Myślę że to super pomysł.

na deptaku cos takiego bylo
Na górę

Postautor: t665 » 27 maja 2015, o 20:27

fajna recz by sie przydala bo w tomaszowku niema dobrej swiezo parzonej na jakimsdobrym sprzecie kawy...
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2015, o 13:36

Cukiernia fajna sprawa
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”