Walne 24.06.godz.16 w TDK-u

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 cze 2015, o 21:52

Czy wybieracie się na Walne Zebranie Spółdzielni Mieszkaniowej ?.Będziemy wybierać nowe władze i Przewodniczącego.Trzeba dobrych i nowych kandydatów.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2015, o 21:56

Gość pisze:Czy wybieracie się na Walne Zebranie Spółdzielni Mieszkaniowej ?.Będziemy wybierać nowe władze i Przewodniczącego.Trzeba dobrych i nowych kandydatów.

Daj spokój :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2015, o 21:57

Kupa krzyku i przeciąganie do granic możliwości i ogolne wylewanie żali aż sie wszystko rozmywa
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2015, o 22:04

Super taktyka to podstawa.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2015, o 22:27

Najlepiej to siedzieć cicho,niech inni to za nas zrobią.Skąd my to znamy.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2015, o 22:31

to idż i próbuj coś zmienić. to trzeba przed zebraniem ustalić co . kto i po co. a nie wrzeszczeć o sr...cym kocie czy wydeptanej alejce.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2015, o 23:19

Gość pisze:to idż i próbuj coś zmienić. to trzeba przed zebraniem ustalić co . kto i po co. a nie wrzeszczeć o sr...cym kocie czy wydeptanej alejce.

Hehehehe te pytania są najlepsze.Te same i z równym zacięciem wypowiadane na forum.
To teatrum dla znudzonych emerytów :lol: ludzie nie mają pojęcia jak to wszystko działa.Te zebrania to przeżytek,nic nie wnoszą nic nie zalatwiają.Ot pyskówka i nerwy :wink:
I jedno zasadnicze pytanie.Dlaczego garstka spółdzielców decyduje o sprawach zasadniczych?
Powinno sie to załatwiac korespondencyjnie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2015, o 19:03

trzeba postawić na nowe osoby, dosyć starych spryciarzy,którzy za przywileje tańczą jak im zarząd gra
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2015, o 19:16

Pytanie zasadnicze - kto komu powinien służyć, zarząd i pracownicy SM swoim żywicielom czy odwrotnie ?.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2015, o 19:54

O słodka naiwności.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2015, o 23:06

Starzy radni będą na jedynkami na liscie do nowej rady Wyborcy wybierajcie z listy józia zdzicha władzia urszulke zdzisię bo dobrze się zasłużyli tylko komu.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2015, o 23:31

A ja nie wiem na kogo mam głosować bo nie dostałem kartki z nazwiskami moze spółdzielnia mi podpowie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2015, o 23:39

:panzielony: i
Grunt to policzyć głosy.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2015, o 05:52

Prezes już szykuje karteczki z nazwiskami więc się nie martw. Będziesz wiedział na kogo głosować ;)
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2015, o 05:54

Będę na walnym i jak zauważe jakieś nieprawidłowości we czwartek jestem w prokuraturze!! Skończyły się czasy przekretów.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”