Parking Leśny Pasieki-Łosiniec

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 cze 2015, o 09:34

Mam pytanie " pod kogo " podlega parking leśny między Pasiekami a Łosińcem ( ten po lewej stronie jadąc od pasiek ) ??? Czy podlega pod Nadleśnictwo Tomaszów czy pod Gminę ???
Chodzi o to że jakaś ( może firma a może grupa alkoholików ) zrobiła sobie tam chlew !!!
Są nowe stoliki i ławki - to dobrze :) Stare stoły i ławki są pogniłe i popalone częściowo, służą za opał - czy tam można palić ogień ?????????????????????
Są kosze na śmieci które chyba od wiosny nie były zabierane - są pełne, śmieci leżą obok koszy !!!!!!!!!!
Ta banda alkoholików co tam chlała co prawda butelki i inne śmieci wsadziła do worków foliowych ale zwierzaki je porozrywały i wszystko poroznosiły po parkingu !!!
Wstyd !!!!!!!! Taki tam Syf że tylko chwalić się przed Turystami !!!!!!
Najlepiej tym z zagranicy, taaaaaaaaaakie mamy piękne lasy ( żeby nie było że śmieci leżą tylko na parkingu ale jest ich też pełno w lesie i leżą tam już ponad miesiąc i nikt ich nie sprząta ).
Komu to zgłosić ?????
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2015, o 10:27

I mogę się założyć że to w większości katolicy idący tłumnie w niedzielę do Kościoła
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2015, o 10:48

Gość pisze:I mogę się założyć że to w większości katolicy idący tłumnie w niedzielę do Kościoła

A w domu wszyscy zdrowi, bo u Ciebie stan beznadziejny.
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2015, o 10:52

ta. ateiści burdel na parkingu zrobili
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2015, o 11:05

W Polsce ateistów niema. Tutaj 99,99 % katolicy ... :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2015, o 12:43

Gość pisze:Mam pytanie " pod kogo " podlega parking leśny między Pasiekami a Łosińcem ( ten po lewej stronie jadąc od pasiek ) ??? Czy podlega pod Nadleśnictwo Tomaszów czy pod Gminę ???
Chodzi o to że jakaś ( może firma a może grupa alkoholików ) zrobiła sobie tam chlew !!!
Są nowe stoliki i ławki - to dobrze :) Stare stoły i ławki są pogniłe i popalone częściowo, służą za opał - czy tam można palić ogień ?????????????????????
Są kosze na śmieci które chyba od wiosny nie były zabierane - są pełne, śmieci leżą obok koszy !!!!!!!!!!
Ta banda alkoholików co tam chlała co prawda butelki i inne śmieci wsadziła do worków foliowych ale zwierzaki je porozrywały i wszystko poroznosiły po parkingu !!!
Wstyd !!!!!!!! Taki tam Syf że tylko chwalić się przed Turystami !!!!!!
Najlepiej tym z zagranicy, taaaaaaaaaakie mamy piękne lasy ( żeby nie było że śmieci leżą tylko na parkingu ale jest ich też pełno w lesie i leżą tam już ponad miesiąc i nikt ich nie sprząta ).
Komu to zgłosić ?????



hast Recht ! nie wieder nach Polen und nach Losiniec sowieso nicht ! leider .!
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2015, o 12:49

Na parkingu bez zmian - góra śmieci leży i czaka aż minie 500 lat może zgnije samo !
Brawo Gmina Susiec !!! brawo Nadleśnictwo Tomaszów Lubelski !!! Widzę że nie możecie się dogadać między sobą czyje to śmieci, nadleśnictwa czy gminne ale do odznaczeń na imprezach to wszyscy w jednym szeregu stoicie !!!
Czekam ten Tydzień i fota idzie do gazety wraz z reklamą gminy i nadleśnictwa - oczywiście z zaproszeniem Turystów przez te instytucje !!!
A co jak sami nie potraficie to was wyręczę w reklamie Gratis - będzie śliczne zdjęcie !
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2015, o 14:22

Spoko we wrześniu Nadleśnictwo organizuję akcję Sprzątanie Świata !!! Zabiorą jakieś dzieci z przedszkola lub szkoły podstawowej, dadzą im worki na śmieci i dzieci w ramach nauki o dbanie o środowisko wyczyszczą za nich te śmieci ! Tylko czy Leśnicy te zebrane śmieci zabiorą z lasu ??? To pytanie zostawiam bez odpowiedzi bo jej nie znam , ale czytając że śmieci były w workach i są w koszu i nadal nie są zabrane to pewnie będą tam leżeć do wiosny a potem do następnej akcji Sprzątania Świata :lol:
ps. Nadleśnictwo sprzedaje drzewo na opał może ktoś wie jaka jest cena 1m i ile za te pieniądze można kupić worków na śmieci ???
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2015, o 12:22

Zamiast sprzątać wolą samochodem po lesie jeździć i filmiki kręcić https://video-arn2-1.xx.fbcdn.net/hvide ... e=5593E72E
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2015, o 23:57

https://www.facebook.com/hashtag/roztoc ... 0367655864 Z ciekawości będę słuchał radia może coś o śnieciach na parkingu powiedzą a może będzie informacja że posprzątali ??? Może zadzwonię do radia z pytaniem - kto to powinien sprzątać skoro jest to na terenie lasów państwowych podległych pod nadleśnictwo Tomaszów ???
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2015, o 16:26

Pan Leśniczy nic nie wspomniał o śmieciach ???
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2015, o 11:25

jakie śmieci, nic nie widziałam
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2015, o 11:52

Posprzątali :panzielony:
Jednak można jak się chce ( albo jak ludzie pięknie wychwalają w internecie ) Dziękujemy Panie leśniczy za czysty parking, mamy nadzieję że będzie teraz sprzątany na bieżąco.
Z poważaniem Turyści i Leśne Zwierzęta :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2015, o 13:39

nie jestem pracownikiem nadleśnictwa-jakby co- ale turystką i nigdy nie zostawiam po sobie bałaganu, gdyby wszyscy umieli korzystać z parkingów nie trzeba by interweniować a pracownicy wywoziliby tylko zawartość koszy na bieżąco
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2015, o 15:22

O to chodzi że na tym parkingu śmieci były w koszu i wielka góra śmieci leżała obok kosza i przez ponad miesiąc nie były wywiezione !!!
Ponad MIESIĄC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Można zrozumieć ( choć nie do końca ) gdyby to był leśny parking gdzieś na uboczu, przy mało uczęszczanej drodze ale ten konkretny parking jest jedyny jak wiecie przy dość ruchliwej trasie do Suisca, Majdanu Sopockiego na Szumy i Czartowe Pole konkretnie na " Nasze Roztocze " I wstyd mi przed Turystami że był tam taki SYF !!!
Dobrze że już posprzątane i śmieci wywiezione, mam nadzieję że leśnicy będą częściej tam zaglądać i w razie potrzeby interweniować by ktoś te śmieci zabierał .
Nie byłam tam ostatnio ale mam nadzieję że te stare spróchniałe i porozwalane stoły i ławki też zostały sprzątnięte bo ładnie to to też nie wyglądało.
Szkoda że takich leśnych parkingów nie ma więcej gdzie można by było się zatrzymać i odpocząć w cieniu drzew, wszędzie gdzie jest jakiś wjazd do lasu są zakazy i szlabany.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”