Który p. Kurzępa?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: HM1902 » 29 cze 2015, o 14:12

Dentystka skierowała mnie do p. Kurzępy z wyrwaniem ósemki. Chciałem sprawdzić, gdzie przyjmuje, a dowiedziałem się, że jest więcej panów Kurzępów dentystów. I stąd pytanie - o którego jej konkretnie chodziło? Mam sobie wybrać do którego iść, opierając się na opiniach z internetu?
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2015, o 14:23

Najlepiej do Tomka. Przyjmuje na Barłomowicza (boczna Lwowskiej za szpitalem)
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2015, o 14:33

Gość pisze:Najlepiej do Tomka. Przyjmuje na Barłomowicza (boczna Lwowskiej za szpitalem)

Potwierdzam, córka usuwała tam ósemki i była zadowolona. Boczna Lwowskiej, za szpitalem tylko po drugiej stronie. Po lewej jadąc w stronę Bełżca.
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2015, o 14:41

U Pana Tomka leczę się od kilku lat, jestem bardzo zadowolona, tylko teraz już nie przyjmuję u siebie w domu, a otworzył przychodnię stomatologiczną w nowych blokach na ulicy Matejki, wszystko oznaczone jest szyldami więc na pewno trafisz :)
Na górę

Postautor: HM1902 » 29 cze 2015, o 15:09

Gość pisze:tylko teraz już nie przyjmuję u siebie w domu, a otworzył przychodnię stomatologiczną w nowych blokach na ulicy Matejki, wszystko oznaczone jest szyldami więc na pewno trafisz :)

Tutaj, tak?



Numer może ktoś ma do p. Tomasza Kurzępy, bo google milczy, a tu nie widać.

Z góry dzięki.
Na górę

Postautor: 123 » 29 cze 2015, o 15:58

HM1902 pisze:
Gość pisze:tylko teraz już nie przyjmuję u siebie w domu, a otworzył przychodnię stomatologiczną w nowych blokach na ulicy Matejki, wszystko oznaczone jest szyldami więc na pewno trafisz :)

Tutaj, tak?



Numer może ktoś ma do p. Tomasza Kurzępy, bo google milczy, a tu nie widać.

Z góry dzięki.


tak. 728301861
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2015, o 18:03

HM1902 pisze:Dentystka skierowała mnie do p. Kurzępy z wyrwaniem ósemki. Chciałem sprawdzić, gdzie przyjmuje, a dowiedziałem się, że jest więcej panów Kurzępów dentystów. I stąd pytanie - o którego jej konkretnie chodziło? Mam sobie wybrać do którego iść, opierając się na opiniach z internetu?

Tutaj bym polemizowała,dentystka skierowała do dentysty, czy nie chodziło jej o Stanisława Kurzepe który jest chirurgiem ? a jak wiemy osemka to trudny i czesto skomplikowany przypadek, który wymaga interwencji chirurgicznej i nie kazdy zdecyduje sie go usuwac pomysl :!: bo mozesz narobic sobie duuuuuuuzego kłopotu
Na górę

Postautor: HM1902 » 29 cze 2015, o 18:55

Jutro do niej zadzwonię i się spytam (swoją drogą mogłem to zrobić od razu). Dzięki za informację i przestrogę.
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2015, o 19:02

z takim problemem to polecam p.Stanisława Kurzępę na Wańkowicza
Na górę

Postautor: gosc5 » 29 cze 2015, o 19:44

jeżeli chodzi i chirurga to daj sobie spokój z Tomaszowem tylko od razu wal na Zamość na gminnej w budynku wurexu przyjmuje
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2015, o 21:54

Gość pisze:
HM1902 pisze:Dentystka skierowała mnie do p. Kurzępy z wyrwaniem ósemki. Chciałem sprawdzić, gdzie przyjmuje, a dowiedziałem się, że jest więcej panów Kurzępów dentystów. I stąd pytanie - o którego jej konkretnie chodziło? Mam sobie wybrać do którego iść, opierając się na opiniach z internetu?

Tutaj bym polemizowała,dentystka skierowała do dentysty, czy nie chodziło jej o Stanisława Kurzepe który jest chirurgiem ? a jak wiemy osemka to trudny i czesto skomplikowany przypadek, który wymaga interwencji chirurgicznej i nie kazdy zdecyduje sie go usuwac pomysl :!: bo mozesz narobic sobie duuuuuuuzego kłopotu


Tomek też jest chirurgiem, świetnym. Dobrze usuwa ósemki
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2015, o 21:56

gosc5 pisze:jeżeli chodzi i chirurga to daj sobie spokój z Tomaszowem tylko od razu wal na Zamość na gminnej w budynku wurexu przyjmuje



Bardzo dobry chirurg, ale drogi i ma duże kolejki
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2015, o 08:58

Tomek też jest chirurgiem. Poza tym ma świetne podejście do pacjenta. Pamięta ludzi i można się z nim konsultować nawet telefonicznie. Tylko te kolejki.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”