Sombre w Tomaszowie?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gosc93 » 20 lip 2015, o 15:32

W którym salonie fryzjerskim w Tomaszowie mogę zrobić Sombre lub Flamboyage?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2015, o 20:10

Czy to chodzi o fryzurę na głowie czy może
w innym miejscu ?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2015, o 20:11

gosc93 pisze:W którym salonie fryzjerskim w Tomaszowie mogę zrobić Sombre lub Flamboyage?


ja robiłam sombre ale nie powiem bo będzie reklama albo napiszecie ze fryzjerka sama siebie reklamuje :P
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2015, o 14:25

Gość pisze:Czy to chodzi o fryzurę na głowie czy może
w innym miejscu ?


domyśl się.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2015, o 14:58

Robiłam w salonie B. Cielniak i wyszedł super efekt. Próbowałam wcześniej w trzech salonach w Tomaszowie zrobić, w jednym na dzień dobry fryzjerka powiedziała że nie bo mam długie włosy i końce mi się zniszczą, w drugim pani próbowała zrobić ale jej nie wyszło, nie było nic widać. U P. Basi nie było problemu, włosy mam nie zniszczone a efekt naprawdę fajny. Polecam tą fryzjerkę, tylko trzeba się umawiać z wyprzedzeniem bo ma spory ruch.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2015, o 16:19

Jak sraczka na głowie bedzie modna to też bedziecie sobie robić
Przeciez to nawet nie wygląda za fajnie
Już prostytutki lepiej wyglądają
Lepiej dziecku coś kupcie bo nie dość że darmo pieniądze wydajecie to nawet lepiej nie wyglądacie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2015, o 21:02

Już się zaczyna "mądre"pisanie. Ja też polecam Basię, na pewno doradzi.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2015, o 14:15

20 zł na zabawke dla dziecka szkoda ale wydać kase na bardziej szpetny wygląd to nie szkoda :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2015, o 14:20

Gość pisze:20 zł na zabawke dla dziecka szkoda ale wydać kase na bardziej szpetny wygląd to nie szkoda :lol:
No cóż nie każdy ma dzieci. A o wygląd trzeba dbać.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2015, o 15:49

Jak się ma dzieci również trzeba o siebie dbać. Denerwują mnie wpisy powyżej zapewne jednej osoby co ma pytanie dot. koloryzacji do dzieci?
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2015, o 15:52

Im ładniejsze te lalki barbi tym wredniejsze suqi
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2015, o 11:53

Wymalowane wyubierane a we łbie pusto
Zapytaj którejś która godzina to jak nie ma komórki to nie wie o co chodzi
Ale niektóre to takie perełki tyle tego na gębie no że już nawet qurwy lepiej sie malują
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2015, o 17:35

Gość pisze:Wymalowane wyubierane a we łbie pusto
Zapytaj którejś która godzina to jak nie ma komórki to nie wie o co chodzi
Ale niektóre to takie perełki tyle tego na gębie no że już nawet qurwy lepiej sie malują


Zastanawiam się czy pytanie dotyczyło wymalowanych lalek. Ludzie piszcie na temat albo wcale. a co do tematu nie wiem, nie robiłam.
Na górę

Postautor: Aaa » 1 sie 2015, o 22:37

Ja robiłam flambojage w salonie Euforia. Efekt dość dobry chociaż uważam, że powinna mi robić na cieńszych pasmach włosów bo trochę to wyszło jak pasemka. A ponadto cena dużo za duża.... 150 zł na krótkich włosach wraz z delikatnym podcięciem. Ile kosztuje w innych salonach? Ktoś wie?
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2015, o 16:14

gosc93 pisze:W którym salonie fryzjerskim w Tomaszowie mogę zrobić Sombre lub Flamboyage?



i tak wyglądacie jak qurwy :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”