Jak przygotować pokój?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kamperos » 3 sie 2015, o 16:43

Za 2 miesiące wprowadza się do mnie moja mama. Ona uwielbia ogród, kwiaty i swoje wnuki J chciałabym przygotować jej pokój żeby miała gdzie odpocząć i się zrelaksować. Pokój niestety nie jest zbyt jasny. Nie wiem jak go pomalować i jakie kwiatki wstawic. :/
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2015, o 18:36

kamperos pisze:Za 2 miesiące wprowadza się do mnie moja mama. Ona uwielbia ogród, kwiaty i swoje wnuki J chciałabym przygotować jej pokój żeby miała gdzie odpocząć i się zrelaksować. Pokój niestety nie jest zbyt jasny. Nie wiem jak go pomalować i jakie kwiatki wstawic. :/

A co na to zięć? :)
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2015, o 21:20

Gość pisze:
kamperos pisze:Za 2 miesiące wprowadza się do mnie moja mama. Ona uwielbia ogród, kwiaty i swoje wnuki J chciałabym przygotować jej pokój żeby miała gdzie odpocząć i się zrelaksować. Pokój niestety nie jest zbyt jasny. Nie wiem jak go pomalować i jakie kwiatki wstawic. :/

A co na to zięć? :)

Dokladnie to samo chciałem napisać :-)
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2015, o 03:52

kamperos pisze:Za 2 miesiące wprowadza się do mnie moja mama. Ona uwielbia ogród, kwiaty i swoje wnuki J chciałabym przygotować jej pokój żeby miała gdzie odpocząć i się zrelaksować. Pokój niestety nie jest zbyt jasny. Nie wiem jak go pomalować i jakie kwiatki wstawic. :/



qurwa na serio, to jest forum na problemy miasta a nie jak masz pitoche upiększać
może załóż temat
jak dobrze mam swojemu mężowi zrobić dobrze laske ?
oooo
coś na twoim poziomie
i w odpowiednim miejscu by o tym pisać :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”