Sklep z Pamiątkami

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 sie 2015, o 11:57

Może wiecie gdzie i czy jest taki sklep z pamiątkami z Tomaszowa ? Chodzi mi o jakieś pamiątki jak Kubki z napisami Tomaszów, lub ze zdjęciami na nich. Może jakieś figurki ( miały być kiedyś Tomaszki ). Potrzebna jest mi pamiątka związana z Tomaszowem lub z Roztoczem.
Gdzie coś takiego można dostać ???
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2015, o 13:17

Biuro LOT na Kościelnej
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2015, o 14:42

Dzięki ! Może macie jeszcze jakieś propozycję gdzie takie upominki nożna kupić ? Może jest sklep gdzie kupię koszulkę z napisem Tomaszów L. lub Roztocze ????????
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2015, o 16:37

Gość pisze:Dzięki ! Może macie jeszcze jakieś propozycję gdzie takie upominki nożna kupić ? Może jest sklep gdzie kupię koszulkę z napisem Tomaszów L. lub Roztocze ????????

Ja mam 30 pomysłów ale nie powiem jakie :panzielony:
Kiedyś był pomysł na stworzenie takiego miejsca,gdzie uzdolnieni plastycznie mogliby sprzedawać takie przedmioty tyle,że nie może być to kicz :evil: ale coś oryginalnego.
Niestety brak mecenasa kultury o sztuce nie wspomnę.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2015, o 17:39

Sam bym kupił Kubek do Kawy ze zdjęciem termicznym i koszulkę z Napisem TL.
Są na necie fajne koszulki "termiczne" ale bez napisu Tomaszów. Koszulka ma inne kolory jak jest chłodno a inne w upał :)
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2015, o 17:54

A na zdjęciu Handlowiec w Orginalnym Malowaniu :lol:
Zabytek klasy 0 !!!
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2015, o 18:00

Gość pisze:A na zdjęciu Handlowiec w Orginalnym Malowaniu :lol:
Zabytek klasy 0 !!!

Heheh....akurat ten motyw handlowca byłby hitem :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2015, o 18:15

Późne Roko koko :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2015, o 18:22

Brylant PRLu !
Unikat,a to kosztuje!
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2015, o 18:31

Gość pisze:Brylant PRLu !
Unikat,a to kosztuje!

Za PRL-u to ten budynek byl odmalowany i, ze sie tak wyraze, tetnil zyciem a na wakacjach byly nawet pokazy mody z wybiegiem dla "modelek", w kazdym razie cos takiego pamietam z wczesnego dziecinstwa pod koniec lat 70tych.Na rondzie , w parku i w calym miescie bylo mnostwo pieknych i zadbanych klombow z kwiatami.Pamieta to ktos jeszcze, czy cos mi sie przywidzialo?
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2015, o 22:20

Gość pisze:Może wiecie gdzie i czy jest taki sklep z pamiątkami z Tomaszowa ? Chodzi mi o jakieś pamiątki jak Kubki z napisami Tomaszów, lub ze zdjęciami na nich. Może jakieś figurki ( miały być kiedyś Tomaszki ). Potrzebna jest mi pamiątka związana z Tomaszowem lub z Roztoczem.
Gdzie coś takiego można dostać ???

taki sklepik był w Domu Kombatanta tam tez było biuro turystyczne I MOZNA BYŁO TAKIE PAMIATKI KUPIC
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2015, o 09:14

Macie jeszcze jakieś propozycje co do takich sklepików w Tomaszowie ?
Wybieram się dziś, może coś kupię o ile coś fajnego będzie a nie china i ukraina !
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2015, o 10:52

Nie ma.
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2015, o 12:03

ciupaga z napisem tomaszów lubelski
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2015, o 12:18

Gość pisze:ciupaga z napisem tomaszów lubelski

:lol: a wiesz :wink: to samo mi przyszo na myśl.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”