Nowe ,,RONDO'' w tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 sie 2015, o 21:50

Ostatnio myślałem że chyba śnie!!! Ale to nie był sen!!! Jaki GENIUSZ i JANUSZ inżynierii wymyślił to genialne ,,RONDO'' na skrzyżowaniu ulic żwirki i wigury z ulicą kościuszki?! To jest chyba jakaś kpina? Bo niby czemu ono ma tam służyć to ,,rondo''? Jeśli ma w założeniach spowolnić ruch koło szkoły to wystarczyło zmienić pierwszeństwo czyli z kościuszki zrobić podporządkowaną do żwirki i wigury i postawić znak STOP :|
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2015, o 21:53

Żadna kpina. idealne :D dziś w troje żeśmy się patrzyli na siebie kto pierwszy wjedzie. żadnej stłuczki nie było do tej pory
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2015, o 21:58

Gość pisze:Ostatnio myślałem że chyba śnie!!! Ale to nie był sen!!! Jaki GENIUSZ i JANUSZ inżynierii wymyślił to genialne ,,RONDO'' na skrzyżowaniu ulic żwirki i wigury z ulicą kościuszki?! To jest chyba jakaś kpina? Bo niby czemu ono ma tam służyć to ,,rondo''? Jeśli ma w założeniach spowolnić ruch koło szkoły to wystarczyło zmienić pierwszeństwo czyli z kościuszki zrobić podporządkowaną do żwirki i wigury i postawić znak STOP :|

Wiesz co?jak masz głupio mówić to wcale nie mów, w dupie byłeś, gówno widziałeś. Tyle w temacie
Na górę

Postautor: otototo » 14 sie 2015, o 22:14

Gość pisze:
Wiesz co?jak masz głupio mówić to wcale nie mów, w dupie byłeś, gówno widziałeś. Tyle w temacie


:panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2015, o 22:15

Gość pisze:
Gość pisze:Ostatnio myślałem że chyba śnie!!! Ale to nie był sen!!! Jaki GENIUSZ i JANUSZ inżynierii wymyślił to genialne ,,RONDO'' na skrzyżowaniu ulic żwirki i wigury z ulicą kościuszki?! To jest chyba jakaś kpina? Bo niby czemu ono ma tam służyć to ,,rondo''? Jeśli ma w założeniach spowolnić ruch koło szkoły to wystarczyło zmienić pierwszeństwo czyli z kościuszki zrobić podporządkowaną do żwirki i wigury i postawić znak STOP :|

Wiesz co?jak masz głupio mówić to wcale nie mów, w dupie byłeś, gówno widziałeś. Tyle w temacie

Proszę więc, oświeć mnie, widzę że jesteś bardzo zadowolony z ,,inwestycji'' :lol: dobrze że to na takich mało uczęszczanych przez odwiedzających tomaszów ulicach bo byłby kolejny powód do wstydu a tak to jakoś rozejdzie się po kościach :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2015, o 22:21

Faktycznie w d...byłeś. W Anglii masz pełno takich rond. Czasami nawet kółko tylko namalowane
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2015, o 22:27

Gość pisze:Faktycznie w d...byłeś. W Anglii masz pełno takich rond. Czasami nawet kółko tylko namalowane

CZYLI STAŁO SIĘ!!! TUSK MÓWIŁ O IRLANDII!!! WIĘC ZACZYNA SIĘ PRZEMIANA!!! ZACZYNA SIĘ OD ROND :lol: :lol: Mieliśmy być drugą Irlandią no i jakoś trzeba zacząć przecież :lol: jedni zaczynają od gospodarki, my od rond :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2015, o 22:33

Nie umiesz sobie buraku poradzić na rondzie najezdnym? :D
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2015, o 22:35

Chorzów, Żory, Pruszków. Nie wyjeżdżaj wieśmaku z tomaszowskiego :panzielony:
Na górę

Postautor: Lisek » 14 sie 2015, o 22:35

Niestety wszystkich nikt tu nie zadowoli. Jednym wystarczy to co zrobiono, inni zapewne marzą o dużym rondzie,takim jak przy Józefowskiej i Piłsudskiego. Tylko na to ostatnie terenu mało i trzeba by wywłaszczeń dokonywać. Skromnie nie może być !
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2015, o 22:37

To nie ma się podobać tylko doprowadzić żeby Pan P. nie naprawiał ciągle płotu a MZD znaków drogowych. Jak nie będzie stłuczek to jest ok.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2015, o 22:53

Trochę dziwne rozwiązanie ale działa a to najważniejsze.Może jak nie możnośc jest z tym pulsarem :roll: to chociaż wstawić w asfalt odblaski i kółko będzie widoczne zwłaszcza nocą.
Taką mam koncepcję :D
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2015, o 22:58

Prawda jest taka że większość nie widziała na oczy ronda najezdnego.Może czasami jedyne rondo to te w Tomaszowie ewentualnie ze światłami a teraz jest okazja poszukać w google
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2015, o 23:10

To forumowy buldog. Nie ma czego się przplić to się ronda czepił. Nie istnieje bez forum
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2015, o 23:10

Gość pisze:
Gość pisze:Faktycznie w d...byłeś. W Anglii masz pełno takich rond. Czasami nawet kółko tylko namalowane

CZYLI STAŁO SIĘ!!! TUSK MÓWIŁ O IRLANDII!!! WIĘC ZACZYNA SIĘ PRZEMIANA!!! ZACZYNA SIĘ OD ROND :lol: :lol: Mieliśmy być drugą Irlandią no i jakoś trzeba zacząć przecież :lol: jedni zaczynają od gospodarki, my od rond :lol:

Rondo jak widać przyniosło efekt . Brak stłuczek i tomaszowscy kierowcy ostrożnie podjeżdżają , idealny spowalniacz. Ty ,,od kocich mordek'' połączysz wszystko z Tuskiem ( nie jestem jego fanem ) , nawet jak się zlejesz w galoty czy gdy wisi ci smark do brody szukasz winnego , przecież ty jesteś najmądrzejszy , zjadłeś cebulę a ona przynosi rozum . Widziałem co prawda kierowcę który przeciął rondo bez objeżdzania ale kolejny raz już tego nie zrobi ( pojechał przeciw nakazanemu kierunkowi ruchu ) . A ty ,, kocia mordko '' idz tam gdzie się najlepiej czujesz w dyskusje polityczne bo w polityce pieprzy się farmazony i za nic się nie odpowiada , a gdzie potrzebna wiedza i logika , to nie zabieraj głosu bo od razu widać poziom umysłowy
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”