Obwodnica

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Marta » 18 sie 2015, o 17:15

Kolejne wybory przed nami a obietnica obwodnicy tomaszowskiej nie spełniona . Co warte są obiecanki rządzących na ''górze'' i na ''dole'' .Kłamstwo goni kłamstwo a ludzie - -wyborcy są nabierani.
Na górę

Postautor: Ogolny » 18 sie 2015, o 20:31

Marta pisze:Kolejne wybory przed nami a obietnica obwodnicy tomaszowskiej nie spełniona . Co warte są obiecanki rządzących na ''górze'' i na ''dole'' .Kłamstwo goni kłamstwo a ludzie - -wyborcy są nabierani.


A nie wiesz że przetarg obejmuje okres od roku 2016 do roku CHYBA 2020 (nie mam pewności mogło to też być 2018) ? Patrząc na kalendarz mamy 2015. Poczekaj cierpliwie to nie będziesz musiała marnować czas na pisanie na forum. Ponoć wszystko już jest dograne lub dogrywane ale terminów muszą się trzymać. Mój post nie jest informacją w 100 % potwierdzoną jednak w dużej mierze sprawdzoną. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2015, o 20:39

Cierpliwie czekamy i co 4 lata sobie poseł o obwodnicy przypomina :D
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2015, o 08:18

Ogolny pisze:

A nie wiesz że przetarg obejmuje okres od roku 2016 do roku CHYBA 2020 (nie mam pewności mogło to też być 2018) ? Patrząc na kalendarz mamy 2015. Poczekaj cierpliwie to nie będziesz musiała marnować czas na pisanie na forum. Ponoć wszystko już jest dograne lub dogrywane ale terminów muszą się trzymać. Mój post nie jest informacją w 100 % potwierdzoną jednak w dużej mierze sprawdzoną. Pozdrawiam


Nie było jeszcze żadnego przetargu ani nawet ogłoszenia o przetargu.
Na górę


Postautor: NBA » 27 sie 2015, o 19:34

Ogolny pisze:
Marta pisze:Kolejne wybory przed nami a obietnica obwodnicy tomaszowskiej nie spełniona . Co warte są obiecanki rządzących na ''górze'' i na ''dole'' .Kłamstwo goni kłamstwo a ludzie - -wyborcy są nabierani.


A nie wiesz że przetarg obejmuje okres od roku 2016 do roku CHYBA 2020 (nie mam pewności mogło to też być 2018) ? Patrząc na kalendarz mamy 2015. Poczekaj cierpliwie to nie będziesz musiała marnować czas na pisanie na forum. Ponoć wszystko już jest dograne lub dogrywane ale terminów muszą się trzymać. Mój post nie jest informacją w 100 % potwierdzoną jednak w dużej mierze sprawdzoną. Pozdrawiam


Kim Ty jesteś, co odpowiada na pytanie o obwodnicę Tomaszowa. Jeżeli ja pamiętam to ta obwodnica miała powstać już w latach 90-tyc. kolejna władz i kolejne oszustwo. Działki pod budowę obwodnicy wykupili prominenci tomaszowscy! Obiecało PIS i PO i nic! Kolejny skandal. Zbliżają się wybory i temat zostaje odgrzany dla zaperwnienia większej ilości głosów. Ludzie nie dajcie się kolejny raz oszukać!!!
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2015, o 20:05

Który kandydat obieca to głosu nie ma :D niech nie gada tylko zrobi
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2015, o 20:43

Obiecanki-cacanki a głupiemu radość... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”