PRACOWNICA GETIN BANKU ZAGARNELA PONAD POL MILIONA ZLOTYCH

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: MIK » 25 sie 2015, o 19:08

Przez ponad pięć lat oszukiwała klientów i przywłaszczała ich pieniądze. Według Prokuratury Okręgowej w Zamościu, pracownica tomaszowskiego oddziału Getin Bank-u zgarnęła ponad 536 tysięcy złotych. Klienci pieniędzy jeszcze nie odzyskali. Bohaterką tego tekstu jest Janina K. (57 lat). Według relacji poszkodowanych, sprawiała wrażenia solidnej, była bardzo miła. Kłopot polegał na tym, że klienci co jakiś czas nabierali podejrzeń, że pieniądze z lokat gdzieś przepadają. Pracownica banku uspokajała, że zdeponowany kapitał pracuje, czyli pieniądz robi pieniądz. W końcu jednak niektórzy klienci zaczęli tracić cierpliwość. Zawiadamiali policję, zawiadomienie złożył też Getin Bank. Sprawie zaczęła się przyglądać Prokuratura Rejonowa w Tomaszowie Lubelskim. Wydarzenia nabrały tempa, gdy tym co się dzieje w tomaszowskim oddziale Getin Bank-u zainteresowała się zamojska Prokuratura Okręgowa.
Na górę


Postautor: Gość » 25 sie 2015, o 20:00

z artykulu wynika, ze bank do tej pory nie oddal ludziom pieniedzy - skandal!
co sie dziwic, ze pracownica miala takie "standardy" i takie poszanowanie klienta.....
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2015, o 22:33

Miała rację:) skoro [***] kradli na potęgę od 20 lat, to się laska podpięła
Na górę

Postautor: goscabc » 25 sie 2015, o 22:41

Przecież to "bank" dawał pożyczki i lokaty a nie jakiś pracownik !!! Do kogo pretensje ??
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2015, o 23:16

Miałam też incydent z ta panią nie spłaciła kasy na konto podane urotawalo mnie to że miałam potwierdzenie a jak zgłosiłam się do banku to pani zapłaciła 10 zł za nie wykonanie przelewu
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2015, o 23:17

Wiem która to. Wcale nie była miła. Unikałem jej jak ognia i może to uchroniło moją kasę.
Na górę

Postautor: f7gyh » 25 sie 2015, o 23:38

swiat jest maly i jak wyjdzie z pierdla to i tak nie bedzie miala zycia
Na górę

Postautor: gyu7 » 25 sie 2015, o 23:41

goscabc pisze:Przecież to "bank" dawał pożyczki i lokaty a nie jakiś pracownik !!! Do kogo pretensje ??



nie bron jej bo jestes z rodziny. co znaczy bank, ludzie sa odpowiedzialni za wszystko i beknie za to stara
Na górę

Postautor: mmmm » 26 sie 2015, o 00:02

kto by sie spodziewal ze taka zwykla baba moze zrobic taki przekret, co ona myslala ze tego sie nikt nie dopatrzy, poprostu glupia baba bez mozgu
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2015, o 08:33

goscabc pisze:Przecież to "bank" dawał pożyczki i lokaty a nie jakiś pracownik !!! Do kogo pretensje ??



No to za błędy pracownika będzie bank odpowiadał.
Na górę

Postautor: mmnnn » 26 sie 2015, o 15:40

to nie byl blad tylko celowe dzialanie
Na górę

Postautor: lolok » 26 sie 2015, o 18:35

i co na tym zyskakla skoro bedzie musiala wszystko zwrocic i pojdzie jeszcze siedziec a po wyjsciu bedzie i tak spalona w Tomaszowie wiec nie bedzie juz miala tutaj miejsca
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2015, o 19:02

popularność , rozgłos , zostanie celebrytką
Na górę

Postautor: hehehe » 26 sie 2015, o 20:38

ja pierdziele taki rozglos ale dobrze jej tal ze bedzie pierdziec w stolek
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”